يک خانم در حال فکر کردن به همراه دو عدد ژل نوراميس و رووفيل در پس زمينه سفيد.

ژل لب نورامیس بهتر است یا رووفیل + مقایسه جامع

دسته بندیجوانسازی
تاریخ انتشار مقاله 1403.01.14
نام نویسندههیات تحریریه نوآوران سلامت

در این مقاله با معرفی دو برند نورامیس و رووفیل و بررسی ویژگی های هر برند سعی می کنیم به این سئوال پاسخ دهیم که ژل نورامیس بهتره یا روفیل ....

افراد زیادی به دنبال افزایش حجم لب های خود هستند. یکی از بهترین روش های افزایش حجم لب، استفاده از ژل لب است. برند های مختلفی ژل لب تولید می کنند. در نتیجه انواع ژل لب و قیمت های متفاوتی در بازار موجود است. ژل لب نورامیس و رووفیل دو نمونه از معروف ترین برند های ژل لب هستند. انتخاب بین این دو ژل لب موضوع مهمی برای افراد است. ما در این مقاله قصد داریم با مقایسه ژل نورامیس و رووفیل به این پرسش که ژل لب نورامیس بهتر است یا رووفیل پاسخ دهیم.

تزريق ژل به لب يک خانم با پس زمينه سفيد.

حجم دهی به لب بوسیله تزریق ژل

معرفی ژل لب نورامیس

ژل لب نورامیس مانند ژل لب رووفیل محصول کشور کره جنوبی است. شرکت مدیتاکس تولید کننده ژل نورامیس می باشد. فعالیت این برند از سال 2000 میلادی آغاز گشته است. شرکت مدیتاکس همچنین تولید کننده بوتاکس نورونوکس نیز می باشد و یکی از معروف ترین کمپانی های فعال در زمینه تولید محصولات زیبایی محسوب می شود.

ترکیبات و مواد تشکیل دهنده ژل لب نورامیس

برای پاسخ به این سوال که ژل نورامیس بهتره یا رووفیل باید ترکیبات هر ژل را بررسی نمود. مانند سایر ژل های با کیفیت از جمله ژل لب پرفکتا ،‌ اصلی ترین ماده تشکیل دهنده ژل لب نورامیس هیالورونیک اسید می باشد. البته در ترکیبات ژل نورامیس از لیدوکائین نیز استفاده می شود. لیدوکائین به علت خاصیت بی حس کنندگی و کاهش درد کاربرد دارد.

انواع مختلف ژل لب نورامیس

برند نورامیس ژل های مختلفی با کاربرد های متنوع طراحی نموده است. هر ژل باتوجه به ترکیباتش در نواحی خاصی استفاده می شود. ژل نورامیس دیپ برای استفاده در لب و حجم دهی به این بافت مناسب می باشد. قیمت هر مدل ژل نورامیس نیز با یکدیگر متفاوت است. برای مشاهده قیمت انواع ژل و فیلر  به بخش فروشگاه نوآوران سلامت مراجعه نمایید.

انواع ژل های برند نوراميس در پس زمينه سفيد.

برند نورامیس در مقایسه با رووفیل

مزایای استفاده از ژل لب نورامیس

شاید برای شما هم این سوال به وجود بیاید که مزایای ژل نورامیس بهتره یا رووفیل؟ اگر به دنبال یک ژل لب با کیفیت و ایمن هستید ژل لب نورامیس مناسب شماست. استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و مواد اولیه با کیفیت جزو مهم ترین مزیت های ژل لب نورامیس به شمار می روند. قیمت ژل لب نورامیس جزو فاکتور های مهم در انتخاب است. برای مقایسه قیمت ژل های مختلف مانند قیمت ژل الانسه با قیمت ژل نورامیس می توانید به بخش فروشگاه نوآروان سلامت مراجعه نمایید.

معایب و عوارض جانبی احتمالی ژل لب نورامیس

مانند هر ژل و فیلر دیگری، ژل لب نورامیس نیز ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد. یک سری از این عوارض ها از جمله درد، سوزش و خارش در محل تزریق، عوارض طبیعی هستند. این گونه علائم در اثر واکنش طبیعی بدن به ژل ایجاد می شوند. اما در برخی شرایط عوارض جانبی خطرناک تری ایجاد می شود.

با رعایت کردن اصول ایمنی و بهداشتی، و انجام مراقبت های بعد از تزریق ژل خطر ابتلا به این عوارض جانبی به شدت کاهش می یابد. استفاده از ژل نورامیس اصل،‌ تزریق ژل توسط پزشک متخصص و با تجربه و مراجعه به کیلینیک های حرفه ای جزو نکاتی است که باید رعایت کنید. در ادامه با معرفی ژل لب رووفیل سعی می کنیم به این سئوال پاسخ دهیم که ژل نورامیس بهتره یا روفیل .

سه عدد ژل برند رووفيل در پس زمينه سفيد.

فیلر های برند روفیل کره

معرفی ژل لب رووفیل

برند رووفیل متعلق به کشور کره جنوبی است. کمپانی کارژن تولید کننده محصولات رووفیل می باشد. شرکت کره ای کارژن از سال 2001 میلادی فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات زیبایی آغاز کرد. کمپانی کارژن یکی از پیشرو ترین شرکت ها در زمینه استفاده از تکنولوژی های مدرن است. از دیگر محصولات معروف این کمپانی می توان به کوکتل مزوتراپی درماهیل اشاره نمود.

ترکیبات و مواد تشکیل دهنده ژل لب رووفیل

ترکیبات خاص و با کیفیت ژل لب رووفیل یکی از نقاط قوت آن است. در فرمولاسیون ژل رووفیل هیالوروینک اسید، انواع ویتامین و آنتی اکسیدان وجود دارد. هیالورونیک اسید به کار رفته در ژل رووفیل از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است. پیوند اسید هیالورونیک با پپتید ها یکی از اصلی ترین ویژگی های این ژل می باشد.

انواع مختلف ژل لب رووفیل

ژل رووفیل در انواع مختلفی موجود است. عمق نفوذ، کاربرد و درصد ترکیبات این ژل ها با یکدیگر متفاوت می باشد. از بین انواع ژل های رووفیل، مدل های اولترا و و رووفیل پلاس برای حجم دهی به لب مناسب هستند. با توجه به نیاز خودتان و پیشنهاد پزشک معالج می توانید ژل مناسب را انتخاب نمایید.

تزريق ژل به لب يک خانم توسط پزشک.

استفاده از ژل و فیلر برای لب

مزایای استفاده از ژل لب رووفیل

کمپانی کارژن همواره از جدیدترین تکنولوژی ها در تولید محصولات خود استفاده می نماید. یکی از مزیت های مهم ژل لب رووفیل همین مسئله است. از جمله متد های جدیدی که در تولید ژل لب رووفیل استفاده می شوند می توان به پپتید های توسعه یافته، ویژگی دو فازی (تکنولوژی پپتید بیومتیتیک) و تک فازی (HA به هم پیوسته) به جای فناوری PBS اشاره نمود.

معایب و عوارض جانبی احتمالی ژل لب رووفیل

محصولات رووفیل به دلیل استفاده از مواد اولیه ارگانیک و با کیفیت عوارض خطرناکی ندارند. عوارض طبیعی ایجاد شده نیز ظرف مدت کوتاهی محو می شوند. اما قبل از مصرف ژل لب حتما از حساسیت نداشتن به هیالورونیک اسید اطمینان حاصل نمایید.

مقایسه ژل لب نورامیس و رووفیل

تا اینجا سعی شد با ارائه اطلاعاتی شما را با دو برند رووفیل و نورامیس آشنا نماییم و به بررسی پاسخ ژل لب نورامیس بهتره یا رووفیل بپردازیم. حالا نوبت مقایسه این دو ژل لب است. اگر می خواهیم بدانیم که ژل رووفیل بهتره یا نورامیس باید این دو محصول را از جهات مختلفی مقایسه کنیم.

هر دوبرند متعلق به کشور جنوبی هستند. کمپانی های تولید کننده رووفیل و نورامیس از شرکت های مطرح و معتبر در زمینه تولید محصولات زیبایی به شمار می روند. سابقه کار هر دو برند نیز تقریبا یکسان است. در ادامه از زاویه های دیگری هر دو ژل را مقایسه می نماییم.

لب يک خانم قبل و بعد از مصرف ژل لب.

افزایش حجم لب توسط فیلر

ترکیبات سازنده ژل رووفیل بهتره یا نورامیس

از لحاظ مواد تولید کننده، اصلی ترین ماده تشکیل دهنده هر دو ژل هیالورونیک اسید می باشد. تکنولوژی های خاصی در تولید هیالورونیک اسید به کار رفته است. هردو برند از هیالورونیک اسید کراس لینک شده استفاده می کنند. هیالورونیک اسید موجود در ژل رووفیل از نظر ترکیب با پپتید ها منحصر به فرد محسوب می شود. برند نورامیس نیز در تولید هیالورونیک اسید از تکنولوژی shape اسفتاده می نماید. این تکنولوژی خلوص بسیار بالایی به هیالورونیک اسید می بخشد.

ماندگاری

در پاسخ به این سوال که ماندگاری ژل نورامیس بهتره یا روفیل باید توجه داشته باشید که ژل های هر دو برند جزو محصولات با کیفیت هستند که از ماندگاری بالایی برخوردار می باشند. ژل لب نورامیس حداکثر تا 18 ماه ماندگاری دارد. در حالی ژل های اولترا و پلاس برند رووفیل تا 12 ماه دوام می آورند. البته عوامل زیادی بر ماندگاری ژل ها تاثر گذار است. در نتیجه ماندگاری ژل در هر فرد متفاوت می باشد.

عوارض جانبی

عوارض جانبی هر دو ژل یکسان است. رووفیل و نورامیس از محصولات بسیار ایمن و بی خطر محسوب می شوند که عوارض جانبی خطرناکی ندارند. با رعایت نکات توصیه شده و انجام مراقبت های بعد از عمل خطر برو عوارض جانبی به شدت کاهش می یابد. حتما قبل از مصرف ژل مطمئن شوید به هیالورونیک اسید و سایر مواد موجود در ژل حساسیت ندارید. در صورت وجود هرگونه التهاب فعال و زخم در بافت پوست از تزریق ژل صرف نظر نمایید.

تزريق ژل لب به لب يک خانم توسط پزشک.

انتخاب بین نورامیس و رووفیل

قیمت ژل لب نورامیس بهتر است یا رووفیل

بی شک قیمت یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب ژل مناسب است. محصولات برند رووفیل و نورامیس جزو کالا های وارداتی هستند. به همین علت قیمت این ژل تحت تاثیر نرخ دلار است. با توجه به وضعیت بازار و نرخ ارز بدیهی است که نمی شود قیمت ثابتی برای ژل های نورامیس و رووفیل تعیین نمود. آخرین قیمت محصولات از جمله قیمت ژل رووفیل اصل در بخش فروشگاه نوآوران سلامت موجود است. با مراجعه به این قسمت به راحتی می توانید قیمت محصولات را مشاهده نموده و به مقایسه آنها بپردازید.

نکات مهم در انتخاب ژل لب

با اطلاعات ارائه شده می توان تشخیص داد ژل لب نورامیس بهتر است یا رووفیل و کدام ژل برای شما مناسب است. اگر همچنان نمی توانید ژل مناسب خود را تشخیص دهید نگران نباشید. بهترین راه برای تشخیص ژل مناسب برای هر فرد، مراجعه به پزشک متخصص و مشورت با آنهاست. پزشک با توجه به مشکل و نیاز شما می تواند بهترین ژل را برایتان انتخاب نماید.

به طور خلاصه می توان گفت که ژل نورامیس و رووفیل از بسیار جهات شبیه هم هستند. هر دو شرکت از معتبر ترین برند های فعال در این زمینه محسوب می شوند. اصلی ترین ماده تشکیل دهنده هر دو ژل نیز هیالورونیک اسید می باشد. با تعیین انتظارات خود از ژل لب و با مشورت پزشک متخصص می توانید مشخص نمایید کدام ژل برای شما بهتر است.

هیات تحریریه نوآوران سلامت نگاه شما را ارج می نهد

مقالات هم پیوند

اعضای هیات تحریریه نوآوران سلامت مفتخرند که مطالب دیگری در این زمینه تقدیم شما نموده اند

نظرات کاربران

خرسندیم که نقطه نظرات شما را بخوانیم، ثبت پاسخ هیات تحریریه را از طریق پیامک به شما اطلاع می دهیم

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ژل لب نورامیس بهتر است یا رووفیل + مقایسه جامع”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 2 3 4 5

ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020