لوگوی شرکت استاندارد کیت تولید کننده کیت های پی آر پی

استاندارد کیت

کیت های پی آر پی استاندارد کیت برای کاربرد های مختلف در شرکت نوآوران سلامت ارژنگ تولید می شوند. این شرکت یکی از اولین شرکت های تولید کننده انواع کیت های جمع آوری پلاکت خون و غنی سازی پلاسما است که در داخل میهن عزیزمان ایران فعالیت دارد. کیت های پر آر پی تولیدی این شرکت بوسیله کیسه های خون یا با لوله های شیشه ای پلاکت ها را فرآوری می کنند. انواع کیت پی ار پی استاندارد کیت برای کاربرد های پی آر پی ارتوپدی مانند پی آر پی زانو و پی آر پی زیبایی مانند پی آر پی مو ، چشم پزشکی ، پوست صورت ، پوست دست ، پی آر پی دندانپزشکی و پی آر پی زنان برای آی وی اف و ترمیم دیواره رحم و غیره استفاده می شوند. با خرید کیت پی ار پی  استاندارد کیت می توانید از حصول نتیجه مطلوب پس از عمل تزریق اطمینان حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید

تاریخچه استاندارد کیت

استاندارد کیت یکی از تولید کنندگان پیشرو در در ساخت کیت های پی آر پی برای تهیه پلاسمای غنی شده از پلاکت می باشد. این شرکت برای اولین بار در دنیا موفق شده است کیت های پی آر پی استاندارد کیت را بر پایه ی رهایش دارو توسط لیپوزوم ها تولید نماید. این روش یک سیستم قوی در Drug Delivery است.

کیت های پی ار پی استاندارد کیت دارای مجوز رسمی از وزارت محترم “بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی” می باشد. این شرکت استاندارد های AABB و FDA و تمامی استاندارد های انتقال خون جهانی را رعایت می نماید

تکنولوژی ساخت کیت پی ار پی استاندارد کیت

استاندارد کیت برای نخستین بار در دنیا لوله های شیشه ای را جهت جمع آوری خون در کیت پی آر پی تولید نموده است. لوله های شیشه ای برای تهیه ی کیت پلاسمای غنی شده از پلاکت در حوزه کار آزمایی بالینی انسانی هستند، همچنین حجم این لوله ها جهت خونگیری 14 سی سی می باشد که میزان پلاکت بیشتری در لوله های کمتر تولید می شود.

تزریق پی آر پی تولید شه از کیت های استاندارد کیت به بیماران هیچ گونه واکنش آلرژیک و ایمونوژنسیته ای به همراه ندارد.

انواع کیت پی آر پی استاندارد کیت

کیت های استاندارد کیت در دو نوع لوله ای و کیسه ای تولید می شوند. در ادامه به بررسی هر یک می پردازیم.

استاندارد کیت OPRP

بیشرتین کاربرد کیت پی آر پی کیسه ای OPRP  برای کارهای درمانی است چرا که این کیت ها به صورت مدار بسته عمل می کند. البته کیت های کیسه ای در انواع پی آر پی های جوانسازی و درمانی کاربرد دارد.

استاندارد کیت NPRP

کیت پی آر پی لوله ای NPRP از نوع مدار باز و دارای محلول سی پی تی ای وان هستند. این محصول دارای شش لوله بوده و برای انواع پی آر پی های جوانسازی و درمانی از جمله پی آر پی مو و زانو کاربرد دارد.

استاندارد کیت LPRP

کیت پی آر پی لوله ای LPRP  نیز مانند کیت شش لوله ای از نوع مدار باز و دارای محلول سی پی تی ای وان هستند. این محصول دارای چهار لوله است و برای انواع پی آر پی های جوانسازی و درمانی مانند پی آر پی دندانپزشکی و زنان کاربرد دارد.

راهنمای خرید کیت پی ار پی استاندارد کیت

کیت های پی آر پی استاندارد کیت در درمانهای مختلف بیماری و جوانسازی کاربرد دارند. این موارد شامل:

  • جوانسازی پوست
  • ترمیم مو
  • ترمیم زخم های حاد و مزمن
  • دندانپزشکی
  • چشم پزشکی
  • IVF ناباروری زنان
  • ارتوپدی

خرید کیت کیسه ای استاندارد کیت برای عمل های درمانی پی آر پی مانند پی ارپی زانو می تواند گزینه بهتری باشد.

در خرید کیت های لوله ای استاندارد کیت باید به باز بودن سیکل تغلیظ پلاسما توجه نمود. این کیت ها عموما برای کار های زیبایی از جمله پی آر پی مو ، پی آر پی پوست صورت ، پی آر پی ابرو و پی آر پی دور چشم استفاده می شوند.

کیت های پی آر پی لوله ای به دلیلی اینکه مدار باز هستند برای پی آر پی ارتوپدی توصیه نمی شوند.

قیمت کیت پی ار پی استاندارد کیت به دلیل اینکه در داخل کشور تولید می شود از سایر کیت های پی آر پی خارجی مناسب تر است.

ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020