لک هاي صورت يک خانم جوان با پس زمينه سفيد.

ماندگاری مزوتراپی لک صورت چقدر است؟ | فواید و عوارض

دسته بندیجوانسازی
تاریخ انتشار مقاله 1403.04.20
نام نویسندههیات تحریریه نوآوران سلامت

در این مقاله به معرفی مزوتراپی لک صورت پرداخته و مسائلی نظیر ماندگاری، بهترین مارک، مراقبت های لازم و عوارض مزوتراپی برای لک صورت را بررسی...

ماندگاری مزوتراپی لک صورت برای افرادی که قصد دارن این متد درمانی را امتحان کنند، مسئله مهمی است. لک صورت برای اکثر افراد ناخوشایند بوده و همواره زیبا جویان به دنبال راهی برای از بین بردن لک های صورت خود هستند. زیرا لکه های صورت تاثیر منفی روی زیبایی و اعتماد به نفس افراد دارند. مزوتراپی لک صورت یک روش مدرن و غیر تهاجمی برای درمان این مشکل پوستی می‌باشد. درمان لک صورت با مزوتراپی در سالهای اخیر طرفداران زیادی داشته است. در این مقاله قصد داریم در مورد ماندگاری مزوتراپي لك صورت و عوارض مزوتراپی برای لک صورت اطلاعات مهمی ارائه دهیم.

عکس قبل و بعد درمان لک صورت و روشن سازي پوست.

مزو لک صورت

مزوتراپی لک صورت چیست

مزوتراپی لک صورت یکی از انواع زیر شاخه های متد مزوتراپی است. در روش مزوتراپی، محتویات کوکتل های مزو به ناحیه مورد نظر تزریق می‌شوند. در روش مزوتراپی برای لک صورت کوکتل های خاصی نظیر فیوژن رادیانس  مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کوکتل ها فرمولاسیون خاصی دارند که به منظور از بین بردن لک های پوستی طراحی شده است. معمولا در کوکتل های مزوتراپي لك صورت از موادی مانند گلوتاتیون، برخی از اسید ها مانند فولیک اسید و ویتامین ها استفاده می‌شود.

کوکتل های مزوتراپی برای درمان لک صورت معمولا از طریق کنترل سنتز ملانین عمل می‌نمایند و با استفاده از آنتی اکسیدان و برخی مواد مغذی نظیر ویتامین C منجر به کاهش لک و تیرگی های پوست می‌شوند. برای اطاعات بیشتر در زمینه مزوتراپی و پی آر پی صورت پیشنهاد می‌شود مفاله فرق مزوتراپی و پی ار پی صورت را مطالعه بفرمایید.

تزريق مزوتراپي روي صورت يک خانم توسط پزشک.

نحوه انجام مزوتراپی برای لک صورت

عوارض مزوتراپی برای لک صورت چیست

مزوتراپی لک صورت اگر با استفاده از کوکتل های با کیفیت و اورجینال مانند فیوژن ملاکلیر و توسط پزشک مجرب و آموزش دیده انجام شده  و در شرایط استاندارد صورت گیرد، هیچگونه عوارض جانبی خطرناکی به دنبال نخواهد داشت. درمان لک صورت با مزوتراپی یکی از ایمن ترین روش ها محسوب می‌شود. در صورتی که موارد ذکر شده رعایت شوند، تنها عوارض مزوتراپی لک صورت شامل موارد زیر خواهد بود:

  • سوزش
  • خارش
  • درد خفیف
  • قرمزی

لازم به ذکر است که این عوارض کاملا طبیعی بوده و ظرف مدت کوتاهی رفع خواهند شد. در صورت بروز علائم شدید تر پزشک خود را مطلع سازید. برای مشاهده انواع کوکتل ضد لک برند های مختلف مانند کوکتل ضد لک مزولایک و اطلاع از قیمت آنها به بخش فروشگاه سایت نوآوران سلامت مراجعه نمایید.

بهبود لک های صورت يک خانم جوان بعد از انجام مزوتراپی.

نتایج مزوتراپی برای لک صورت

ماندگاری مزوتراپی لک صورت چقدر است

ماندگاری مزوتراپی لک صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مواردی که بیشترین تاثیر را در این زمینه دارد، استفاده از بهترین مارک مزوتراپی برای لک صورت است. زیرا کوکتل های برند های مختلف ماندگاری متفاوتی دارند. به طور میانگین می‌توان ماندگاری مزوتراپی لک های صورت را بین 6 الی 12 ماه در نظر گرفت. البته علت زمینه ای پیدایش لک نیز ارتباط مستقیمی با ماندگاری مزوتراپی دارد.

رعایت مراقبت های بعد از مزوتراپی لک صورت در افزایش ماندگاری این روش موثر خواهند بود. در مقاله سریع ترین راه از بین بردن لک قهوه ای صورت اطلاعات مفیدی در این زمینه ارائه داده ایم. همچنین با تکرار جلسات مزوتراپی به صورت منظم و متداوم می‌توانید از فواید مزوتراپی برای لک صورت مدت بیشتری بهره‌مند شوید.

چند جلسه مزوتراپی برای لک صورت لازم است

تعداد جلسات مزوتراپی مورد نیاز برای هر فرد متفاوت بوده و بر اساس شدت و وسعت مشکلات پوستی تعیین می‌گردد. مزوتراپی به طور کلی تا رفع کامل مشکل پوستی ادامه خواهد داشت. تعداد جلسات مزوتراپی برای رفع لک صورت نیز معمولا بین 2 تا 4 جلسه می‌باشد.

انجام مزوتراپی روی صورت يک خانم توسط متخصص.

جلسات مزوتراپی برای رفع لک صورت

بهترین مارک مزوتراپی برای لک صورت کدام است

ماندگاری مزوتراپی لک صورت تا حد زیادی به برند کوکتل مورد استفاده بستگی دارد. استفاده از بهترین مزو ضد لک موجب ماندگاری هر چه بیشتر مزوتراپی لک های صورت می‌شود. بنابراین شناختن بهترین مارک مزوتراپی برای لک صورت مسئله مهمی است. هنگام خرید حتما به مارک و برند محصول مورد نظر توجه نمایید. در ادامه بهترین و معروف ترین برند های کوکتل مزوتراپی برای درمان لک صورت را معرفی می‌نماییم.

فیوژن

فیوژن یکی از معروف ترین و مطرح ترین برند ها در زمینه تولید محصولات زیبایی، از جمله کوکتل های مزوتراپی است. این برند اسپانیایی کوکتل های مختلفی با هدف از بین بردن لک های صورت عرضه نموده که از معروف ترین آنها می‌توانیم به مزو ضد لک فیوژن اشاره کنیم.

توسکانی

توسکانی یک برند اسپانیایی و تولید کننده انواع کوکتل های مزوتراپی است. برند توسکانی نیز محصولات مختلفی برای از بین بردن لک های پوستی طراحی نموده است مانند کوکتل رادیانس توسکانی.

يک بسته کوکتل ضد لک برند توسکانی راديانس در پس زمينه سفيد.

محصول ضد لک برند توسکانی اسپانیا

مزولایک

مزولایک یکی از برند های قدیمی و معتبر تولید کننده انواع کوکتل مزوتراپی است. برند مزولایک نیز متعلق به کشور اسپانیا می‌باشد. کوکتل ضد لک و روشن کننده مزولایک برای درمان لک های پوستی جزو بهترین محصولات محسوب می‌شود.

بی سی ان

مزو BCN نیز کوکتل های با کیفیتی برای درمان مشکلات مختلف پوست تولید می‌نماید. برای درمان لک صورت می‌توانید از کوکتل ضد لک بی سی ان استفاده نمایید. قیمت کوکتل های این برند در مقایسه با برخی برند های دیگر نظیر فیوژن مقرون به صرفه است.

مراقبت بعد از مزوتراپی لک صورت شامل چه مواردی می‌شود

ماندگاری مزوتراپی لک صورت با رعایت مراقبت های بعد از مزوتراپی لک صورت افزایش می‌یابد. همچنین رعایت این مراقب ها باعث می‌شود احتمال بروز عوارض جانبی کمتر شده، سریعتر به نتیاج دلخواه رسیده و تاثیر گذاری مزوتراپی را بیشتر نمایید. مراقبت های مورد نیاز بعد از مزوتراپی لک صورت شامل موارد زیر می‌باشد:

  • استفاده از یخ برای کاهش التهاب
  • خودداری از فعالیت بدنی و ورزش سنگین
  • قرار نگرفتن در معرض تابش مستقیم آفتاب
  • تا 24 ساعت از شستن ناحیه تحت درمان خودداری نمایید
  • از مصرف دارو های ضد انعقاد خون پرهیز کنید

به عنوان نتیجه گیری می‌توان گفت مزوتراپی برای لک صورت یک روش جدید است که کاملا ایمن بوده و عوارض جانبی خطرناکی ندارد. ماندگاری مزوتراپی لک صورت بسته به علت پیدایش لک و برند کوکتل مزوتراپی مورد استفاده متغیر است. با رعایت مراقبت های مورد نیاز و استفاده از کوکتل های مناسب ماندگاری مزوتراپی لک صورت افزایش می‌یابد.

هیات تحریریه نوآوران سلامت نگاه شما را ارج می نهد

برچسب ها :

مقالات هم پیوند

اعضای هیات تحریریه نوآوران سلامت مفتخرند که مطالب دیگری در این زمینه تقدیم شما نموده اند

سوالات متداول

ممکن است پاسخ خود را در بین سوالات متداولی هم پیوند با این موضوع بیابید

01چند جلسه مزوتراپی برای لک صورت لازم است؟

تعداد جلسات به علت ایجاد لک، کوکتل موزد استفاده و عواملی از این قبیل بستگی دارد و برای هر فرد متفاوت است. به طور میانگین بین 2 الی 4 جلسه کافی می‌باشد.

02ماندگاری مزوتراپی لک صورت چقدر است؟

ماندگاری تا حد زیادی به برند کوکتل و علت ایجاد لک بستگی دارد. مزوتراپی لک های صورت به طور میانگین بین 6 الی 12 ماه ماندگاری دارد.

03عوارض مزوتراپی برای لک صورت چیست؟

در صورت استفاده از کوکتل اصل و با کیفیت و انجام مزوتراپی نزد پزشک مجرب و آموزش دیده، مزوتراپی لک صورت عوارض خطرناکی نخواهد داشت.

04برای لک صورت لیزر بهتره یا مزوتراپی؟

هر دو روش مزایا و معایب خاص خود را دارند. پیشنهاد می‌شود در این زمینه با پزشک خود مشورت نمایید تا بدانید کدام روش برای شما موثر تر است.

05بهترین مارک مزوتراپی برای لک صورت چیست؟

بهترین مارک را باید بر اساس هزینه و توصیه پزشک معالج تعیین کنید. به طور کلی برند های فیوژن، مزولایک، بی سی ان و توسکانی محصولات بسیار موثری برای درمان لک صورت ارائه داده اند.

06مراقبت بعد از مزوتراپی لک صورت به چه صورت است؟

عدم شست و شوی ناحیه تحت درمان، قرار نگرفتن در معرض نور آفتاب، خودداری از ورزش سنگین، استفاده از کمپرس یخ و پرهیز از مصرف دارو های ضد انعقاد خون جزو مهم ترین مراقبت های لازم بعد از مزوتراپی لک صورت هستند.

07فواید مزوتراپی برای لک صورت چیست؟

از مهم ترین فواید و مزیت های این روش می‌توان به مقرون به صرفه بودن، ایمنی بالا، غیر تهاجمی بودن و عدم نیاز به جراحی و دوران نقاهت اشاره نمود.

نظرات کاربران

خرسندیم که نقطه نظرات شما را بخوانیم، ثبت پاسخ هیات تحریریه را از طریق پیامک به شما اطلاع می دهیم

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماندگاری مزوتراپی لک صورت چقدر است؟ | فواید و عوارض”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 2 3 4 5

ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020