برند فیوژن اسپانیا

کوکتل فیوژن

خرید کوکتل فیوژن اصل برای درمان ریزش مو و جوانسازی صورت می تواند در حصول بهترین نتیجه مزوتراپی بسیار موثر باشد. در حال حاضر انواع کوکتل فیوژن شامل مزو فیوژن هیر ، انواع کوکتل فیوژن لاغری ، انواع مزو فیوژن صورت و کوکتل مزوتراپی فیوژن رادیانس در ایران عرضه شده است. ما در فروشگاه اینترنتی نوآوران سلامت متعهد هستیم باکیفیت ترین محصولات مزو مارک فیوژن با تضمین مناسب ترین قیمت کوکتل فیوژن را در اختیار شما قرار دهیم.

راهنمای خرید

کوکتل فیوژن مو

کوکتل مو فیوژن

ساخت کشور اسپانیا

FUSION F-HAIR

FUSION F-HAIR MEN 

هیر فیوژن ویال 10 سی سی

برای درمان ریزش مو و تقویت مو ها

هیرمن فیوژن ویال 5 سی سی

درمان آلوپسی آندروژنیک

جلوگیری از ریزش مو

احیاء فولیکول های موی سر

خرید بصورت تک ویالی

دارای لیبل اصالت فیوژن اسپانیا

حداقل قیمت:2.390.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

کوکتل دور چشم فیوژن

کوکتل FUSION F-EYE CONTOUR

ساخت کشور اسپانیا

درمان تیرگی و خطوط اطراف چشم

جوانساز اطراف چشم

رفع چین و چروک زیر چشم

بهبود علائم پیری اطراف چشم

دارای عناصر معدنی فعال

در ویال های 5 میلی لیتری

دارای لیبل اصالت فیوژن اسپانیا

قیمت:2.345.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

کوکتل لاغری فیوژن

کوکتل فیوژن  F-PPC & F-XBC

ساخت کشور اسپانیا

F-PPC آدیپولیز (لاغری شکم ، پهلو ، پشت کتف ، بازو و ران ها)

F-XBC لیپولیز سلولیت و غبغب

در ویال های 10 میلی لیتری

لاغری بسیار قوی ، رفع سلولیت

کاهش وزن بدن ،کاهش رسوبات چربی

خرید بصورت تک ویالی

دارای لیبل اصالت فیوژن اسپانیا

برای مشاهده قیمت در کادر زیر مدل مورد نظر را انتخاب نمایید

حداقل قیمت:1.995.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

کوکتل منافذ باز پوست فیوژن ACE

کوکتل منافذ پوست فیوژن ACE

ساخت کشور اسپانیا

روشن کننده ، درمان منافذ پوست و کنترل چربی پوست

ضد چربی و التهاب پوست

در ویال های 10 میلی لیتری

خرید بصورت تک ویالی

رفع  و اصلاح جوش و چربی پوست

دارای ترکیبات و عناصر معدنی فعال

دارای لیبل اصالت فیوژن اسپانیا

قیمت:1.900.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

کوکتل آنتی اسکار مزوماتریکس فیوژن

کوکتل ترک پوست فیوژن F-MESOMATRIX

کشور سازنده اسپانیا

حجم ویال 5 میلی لیتر

سر شار از مواد مغذی

درمان ترک های پوستی و اسکار

لیفت پوست صورت و گردن

از بین بردن رادیکال‌های آزاد

خرید بصورت تک ویالی

ماندگاری و کیفیت بسیار بالا

دارای لیبل اصالت فیوژن اسپانیا

قیمت:3.365.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

کوکتل ضد جوش فیوژن ACN

کوکتل آنتی آکنه و ضد جوش فیوژن ACN

ساخت کشور اسپانیا

دارای ترکیبات و عناصر معدنی فعال

درمان جوش های فعال و تنظیم چربی پوست

ضد آکنه ، جوش و جای جوش

در ویال های 10 میلی لیتری

خرید بصورت تک ویالی

دارای لیبل اصالت فیوژن اسپانیا

قیمت:2.100.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

کوکتل ملیروتین فیوژن

کوکتل ملیروتین فیوژن F-melirutin

کشور سازنده اسپانیا

حجم ویال 10 میلی لیتر

تقویت مو

حاوی روتین

سر شار از مواد مغذی

جلوگیری از ریزش مو

خرید بصورت تک ویالی

ماندگاری و کیفیت بسیار بالا

دارای لیبل اصالت فیوژن اسپانیا

قیمت:1.175.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

کوکتل جوانساز پوست فیوژن

کوکتل FUSION F-XFC+ ، XFC ، XFC + FACE

ساخت کشور اسپانیا

سه محصول XFC+ ، XFC ، XFC + FACE

کوکتل XFC مناسب جوانسازی برای زیر 30 سال

حجم ویال XFC ، ده میلی لیتر

کوکتل +XFC مناسب جوانسازی بین 30 تا 40 سال

حجم ویال +XFC ، پنج میلی لیتر

کوکتل XFC + FACE مناسب برای سفت و جوانسازی پوست

حجم ویال XFC+FACE ، ده میلی لیتر

دارای لیبل اصالت فیوژن اسپانیا

برای مشاهده قیمت در کادر زیر مدل مورد نظر را انتخاب نمایید

حداقل قیمت:2.635.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

شرکت فیوژن اسپانیا کوکتل های مزوتراپی متنوعی را برای جوانسازی و درمان مشکلات مو و پوست تولید می نماید. مزو های فیوژن اسپانیا جزو بهترین کوکتل مزوتراپی موجود در ایران و یکی از مارک های معتبر تولید کننده مزو در دنیا می باشد.
کوکتل های مزوتراپی فیوژن بسیار متنوع هستند. برای آنکه بتوانید بهترین انتخاب را در میان انبوه این مزو ها داشته باشید، می توانید از راهنمای خرید کوکتل فیوژن استفاده کنید. ما در راهنمای خرید مزو فیوژن ، مزایا و کاربرد کوکتل های فیوژن را کامل بررسی کرده ایم، تا شما عزیزان با آگاهی کامل اقدام به خرید کوکتل فیوژن نمایید.
قيمت کوکتل مزوتراپی فيوژن اسپانيا Fusion به همراه تصویر یک خانم جوان که روی صورت خود کرم مالیده است

کوکتل مزوتراپی فیوژن

مزو فیوژن چیست

کوکتل فیوژن ساخت شرکت اسپانیایی مزو فیوژن (Meso Fusion) می باشد. مزو فیوژن یک شرکت چند ملیتی است که در زمینه توسعه، ساخت و تجاری سازی تجهیزات زیبایی و پزشکی برای پزشکان، متخصصان پوست و متخصصان زیبایی تخصص دارد. از زمان تأسیس این شرکت در سال 2007، مزو فیوژن راه حل های حرفه ای با درجه بالایی از نوآوری برای ساخت محصولات جوانسازی ارائه داده است.

ویدئو بالا نگاه کوتاهی به محصولات فیوژن از جمله انواع کوکتل مزوتراپی فیوژن برای تمام مشکلات پوستی انداخته است. امروزه شرکت مزو فیوژن دارای شبکه گسترده ای از توزیع کنندگان ملی و بین المللی در بیش از 55 کشور جهان است. این شرکت به لطف کار تحقیق و توسعه خستگی ناپذیر و کارآیی و ایمنی درمان های خود، یک برند مشهور بین المللی در زمینه محصولات جوانسازی و تجهیزات و دستگاه های زیبایی به شمار می رود. انواع مزو مارک فیوژن با بالاترین کیفیت، اطمینان از ایمنی و استاندارد های کنترل، با استفاده از غلظت قابل توجهی بالاتر از مواد فعال اثبات شده بالینی نسبت به مواد آرایشی معمولی و فرمول های انحصاری برای حداکثر اثربخشی و منافع درمانی، تولید می شوند

موارد کاربرد کوکتل های مزوتراپی فيوژن و تصویر ص.رت یک خانم جوان که روی گونه های او کرم سفید رنگ مالیده شده است و رنگ پس زمینه عکس خاکستری است

کاربرد های مختلف انواع کوکتل های فیوژن در جوانسازی

کوکتل مزوتراپی فیوژن ساخت کجاست

کمپانی مزو فیوژن که در اسپانیا تأسیس شده است ، امروزه در سطح بین المللی نیز به طور گسترده حضور دارد تا نیاز های  مشتریان خود را برآورده کند. رافائل دورینک، بنیان گذار برند فیوژن، در دانشگاه مونپلیه فرانسه در رشته های شیمی و مهندسی فرآیند تحصیل نمود. وی سپس مطالعات خود را در زمینه های پوست و زیست‌ شیمی (بیوشیمی) ادامه داد. رافائل پس از کار کردن با شرکت ‌های دارویی معتبر، مصمم گشت تا شرکت دارویی خود را تاسیس کند. او با اشتیاق و ابتکار فراوان در این مسیر قدم نهاد. برند مزو فیوژن به صورت اختصاصی بر روی توسعه لوازم پزشکی زیبایی، از جمله محصولات آرایشی استریل کار می‌کند.

تکنولوژی ساخت کوکتل فیوژن

شرکت مزو فیوژن مانند شرکت های اسپانیایی کوکتل مزولایک و کوکتل بی سی ان  برای ساخت کوکتل های مزوتراپی خود، دو مفهوم جدید را با هم ترکیب می کنند. اول آنکه اثرات این کوکتل ها بر اساس تحریک کلاژن پیشرفته است و دوم، استفاده از ویتامین ها، مواد معدنی، فاکتورهای رشد، پپتیدهای بیومیمتیک و اسیدهای آمینه در تولید کوکتل مزوتراپی می باشد. جوانسازی بوسیله مزو های فیوژن یک درمان غیر جراحی طبیعی و بی خطر است که می تواند جایگزینی موثر برای عمل های جراحی زیبایی باشد. فرمولاسیون این محصولات برای افزایش نتایج میکرو سوزن سازی، همراه با فرمول هایی ارائه شده است که می توانند به عنوان درمان های پوستی بدون سوزن نیز ارائه شوند.

خط توليد ويال هاي کوکتل مزوتراپي فيوژن اسپانيا با تم تيره رنگ.

قیمت کوکتل مزوتراپی فیوژن

قیمت آمپول مزوتراپی فیوژن

قیمت کوکتل فیوژن صورت و مو با توحه به تنوع محصولات و کاربرد هر مدل از کوکتل مزوتراپی فیوژن متفاوت است. قیمت کوکتل فیوژن بخش اصلی هزینه مزوتراپی با آمپول فیوژن مزوتراپی است و با توجه به اینکه در بازار ایران انواع مزوفیوژن اسپانیا غیر اصل نیز وجود دارد در خرید کوکتل فیوژن به قیمت آمپول مزو فیوژن دقت نمایید و از خرید قیمت های خارج از رنج قیمتی مزو ها خودداری نمایید.

آمپول فیوژن اسپانیایی کاربرد های متنوعی در جوانسازی و درمان ریزش مو دارند. از این رو لازم است هنگام خرید مزو برند فیوژن نکاتی را رعایت کنید تا بهترین خرید را داشته باشید. از لحاظ قیمتی نیز قیمت مزوژل فیوژن در انواع مختلف بر اساس نوع مزو و کاربرد متفاوت است.

به طور کلی قیمت فیوژن هیرمن دربین قیمت انواع آمپول مزوتراپی مو فیوژن با توجه به حجم 5 سی سی ویال و به دلیل ترکیب آن ، در بین انواع کوکتل فیوژن مو و برند های مختلف مزو مو گرانترین مزو مو است.

در بین مزو فیوژن ها ی صورت قیمت کوکتل ضد لک فیوژن در عین کاربردی بودن این مزو، بسیار مقرون به صرفه می باشد و در رنج میانی گرانترین محصولات برند فیوژن قرار می گیرد. البته قیمت کوکتل مزو ماتریکس فیوژن بالاتر از سایر کوکتل هاست. قیمت روشن کننده فیوژن در بین انواع مزو صورت فیوژن بسیار اقتصادی بوده و این محصول در رده محصولات ارزان و مقرون به صرفه محصولات فیوژن به حساب می آید.

قیمت کوکتل دور چشم فیوژن در برابر کوکتل جوانساز فیوژن با توجه به کارایی و کیفیت بالایی که دارد خیلی گران نبوده و در رنج میانی قیمتی محصولات برند فیوژن قرار می گیرد. قیمت کوکتل آبرسان فیوژن با توجه به کارایی فراوان در رده میانی رو به بالای رنج قیمتی محصولات فیوژن قرار می گیرد. قیمت کوکتل لیفت فیوژن با توجه به مزایا و کارایی بسیار زیادی که دارد ، کمی از میانگین قیمتی محصولات برند فیوژن بالاتر می باشد.

خرید کوکتل فیوژن اصل

خرید مزو فیوژن اصل در نتیجه ای که از مزوتراپی با مزو مارک فیوژن می گیرید بسیار اهمیت دارد. کوکتل های فیوژن اصل در ایران دارای لیبل اصلات فیوژن اسپانیا بوده بنابر این در خرید کوکتل فیوژن  به لیبل اصالت روی آمپول فیوژن دقت نمایید. لیبل اصالتی که روی ویال های کوکتل مزوتراپی فیوژن است به صورت دولایه بوده و با باز کردن لایه ها اطلاعات اصالت کوکتل روی برچسب درج شده است. در فیلم زیر نمونه های آمپول مزوتراپی فیوژن با لیبل اصلات فیوژن اسپانیا نمایش داده شده است. ازخرید مزو فیوژن بدون لیبل اصالت خودداری نمایید. خرید مزو رویتاکر و فیوژن برای مشکلات پوستی و مو توصیه می  شود. برای اشنایی با تفاوت دو برند رویتاکر و فیوژن مطلب فیوژن بهتر است یا رویتاکر را مطالعه نمایید.

انواع کوکتل فیوژن

مزو فیوژن اسپانیا محصولات متنوعی برای جوانسازی پوست و مو تولید می کند. از کرم پوست دست و صورت گرفته تا کوکتل های مخصوص مزوتراپی. طیف مزو های فیوژن بسیار گسترده است. این شرکت برای انواع مشکلات پوستی ، کوکتل مزوتراپی خاص خودش را دارد. معمولا انواع کوکتل مزوتراپی فیوژن بر اساس موارد زیر دسته بندی می شوند:

 • کوکتل های مو فیوژن
 • مزو های لاغری و ضد سلولیت فیوژن
 • کوکتل های ضد لک، درخشان کننده و جوانساز فیوژن (ضد پیری)
 • مزو های کانتور چشم فیوژن
 • کوکتل های هیالورونیک اسید و آبرسان فیوژن
 • مزو ویتامین اِی.سی.ای فیوژن (Vitamin ACE)
 • کوکتل لایه بردار جی اس (GS Peel)
 • مزو بوتاکس فیوژن (F-BTX)
 • و …

در ادامه به معرفی و بررسی انواع محصولات ذکر شده بالا می پردازیم.

قیمت ویال کوکتل فیوژن برای تقويت فوليکول و رشد مو و ضد ريزش مو برای رشد مو F-HAIR FUSION به همراه تصویر یک خانم که مو های طلایی دارد

کوکتل ضد ریزش مو فیوژن

کوکتل های مزوتراپی مو اسپانیایی فیوژن

مدل های آمپول مزوتراپی مو فیوژن اسپانیا ، محصولات مزوتراپی موثر شامل عوامل رشد و پپتیدها برای دستیابی به بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان در برابر آلوپسی آندروژنیک و ریزش مو هستند. فیوژن مزوتراپی مو با ترکیبی از پپتیدها، فاکتورهای رشد، سیلیسیم آلی، پانتنول و اسید هیالورونیک فرموله شده است. آمپول مزوتراپی مو فیوژن اسپانیا ، آسان ترین درمان برای دستیابی به بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان می باشند. هر ویال کوکتل مو فیوژن حاوی مواد فعال خالص و بدون هیچ گونه مواد نگهدارنده و سایر مواد شیمیایی است. میکرو گردش موثر در آمپول فیوژن ، پوست سر را بازیابی و فولیکول های مو را احیا می کند.انواع کوکتل فیوژن مو عبارتند از:

 • کوکتل هیر فیوژن  (F-HAIR)
 • فیوژن هیرمن مخصوص آقایان (F-HAIR MEN)
 • کوکتل ملیروتین فیوژن

مزایا و کاربرد کوکتل های مو فیوژن عبارتند از:

 1. درمان آلوپسی غیر آندروژنیک
 2. ترمیم مو
 3. تقویت فولیکول مو
 4. رویش مجدد مو
 5. شوره سر و سبوره
 6. موهای نازک و شکننده

آمپول مزوتراپی مو اسپانیایی برای مبارزه با کم پشتی مو ها، تحریک رشد مجدد و کاهش ریزش مو طراحی شده است. به لطف فعالیت گشاد کننده عروق عصاره Centella Asiatica ، این محصول سبب افزایش گردش خون و آبرسانی پوست سر می شود. فرمول مزو مو فیوژن ، شامل تمام متابولیت ها (ویتامین ها، اسیدهای آمینه و مواد معدنی) مورد نیاز برای عملکرد مناسب سوخت و ساز پوست سر و تامین انرژی مورد نیاز برای رشد مو می باشد. قیمت کوکتل مو فیوژن با توجه به نوع و حجم ویالها متفاوت است.

تصویر یک عدد ویال کوکتل فیوژن برای لاغری و ضد سلولیت به همراه شکم یک فرد

مزو لاغری فیوژن

کوکتل مزو فیوژن برای لاغری و ضد سلولیت

کاهش وزن و چربی در زیبا نشان دادن بدن بسیار موثر است. مزو لاغری فیوژن با مکانیسم های مختلفی باعث کاهش ظاهر پوست پرتقالی، تحریک لیپولیز، تخلیه و سفت شدن آن می شود. آمپول مزوتراپی فیوژن لاغری شامل مواد مغذی متعدد و مفیدی از جمله عصاره هایالورونیداز، سینارا، جینکو بیلوبا،سیلیکون آلی، کافئین، ال کارنیتین، عصاره قارچ و هیدروکلین می باشند. تنها عمل بر روی تمام این فرآیند های بیولوژیکی می تواند منجر به نتایج موفقیت آمیز در لاغری و کاهش سلولیت شود. کوکتل های لاغری فیوژن عبارتند از:

فیوژن ایکس بی سی (F-XBC)

عناصر فعال موجود در فیوژن مزوتراپی xbc ، مایعات انباشته شده با سموم را از بین می برد و منجر به کاهش حجم و احساس سنگینی پا می شود. همچنین سلول های چربی را تحریک و سبب چربی آزاد شدن چربی می شوند.

مزو لاغری F-MAGISTRAL

سیلیکون آلی موجود در این مزو، پلی ساکاریدی است که از جلبک استخراج شده و با گروه های سیلانوئید ترکیب می شود. اثرات بیولوژیکی کوکتل ماگیستریال به تجدید ساختار، بازسازی و تقویت بافت های پیوندی، الیاف کلاژن و الاستین کمک می کند. این فرآیند یک فعالیت محکم کننده و ضدعفونی کننده پوست نیز محسوب می شود.

کوکتل لاغری F-PPC , کوکتل ضد سلولیت +F-PPC

از مهمترین محصولات لاغری فیوژن می توانیم به کوکتل لاغری فیوژن F-PPC اشاره کنیم که به منظور از بین بردن سلولیت و چربی زیر پوست مور استفاده قرار می گیرد. ماده PPC ، مخفف فسفاتیدیل کولین است که لسیتین نیز نامیده می شود. قیمت مزو چربی سوز فیوژن تقریبا با مزو مو این برند برابر است.

ویال کوکتل ضد لک و درخشان کننده و جوانساز و ضد پيري فيوژن اسپانيا با تصویر خانم با پوست جوان

کوکتل ضد لک فیوژن

انواع مزو فیوژن صورت

فرمول بکار رفته در آمپول های مزوتراپی فیوژن صورت ، در میان پزشکان بیشتر به کوکتل های ضد پیری صورت شناخته می شود؛ زیرا معمولا دکتر های زیبایی از کوکتل های فیوژن صورت برای جوان سازی و رفع علائم پیری صورت استفاده می کنند. سیلیسیم آلی ماده اصلی این فرمول با اثرات مختلف از جمله تحریک سیست، مسدود کننده رادیکال های آزاد، ضد گلیکز، ضد چروک، سفت کننده، تقویت کننده سنتز کلاژن و ضد التهاب به جوانسازی پوست صورت کمک می کند. مواد بکار رفته در فرمولاسیون فیوژن های جوانساز و لیفت صورت شامل اسید هیالورونیک اسید با وزن مولکولی کم، سیلوکون آلی و DMAE می باشد. انواع مزو های ضد پیری فیوژن عبارتند از:

 • کوکتل ضد لک ایکس اف سی پلاس (+F-XFC)
 • مزو ضد لک ایکس اف سی پلاس صورت (F-XFC+ FACE)
 • کوکتل ضد لک و درخشان کننده رادیانس (F-RADIANCE)
 • کوکتل جوانساز ایکس اف سی (F-XFC)
 • کوکتل لیفت صورت (F-LIFT+ FACE)
 • کوکتل لیفتینگ و باریک کننده (F-SLIM LIFT)
 • مزو لیفتینگ و براق کننده (F-GLOW LIFT)
 • مزو ضد اکسیداسیون (F-ANTI-OX)
پنج کوکتل مزوتراپي فيوژن در کنار هم با پس زمينه نقره اي.

قیمت کوکتل فیوژن صورت

مزو جوانساز و ضد پیری فیوژن (F-XFC)، یک تقویت کننده پوست با بیش از 63 ماده فعال است. عملکرد اصلی این محصول تقویت سلول های بنیادی و افزایش متابولیسم سلولی است. فرمول مزو ضد لک فیوژن شامل تمام مواد مغذی برای سلول ها و مولکول های درگیر در چرخه کربس است. این مواد مغذی برای تولید ATP (انرژی سلولی) سلول ضروری است. از مزایا و فواید این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کاهش فعالیت آنزیم مسئول تنطیم رنگدانه پوست (آلفا تیروزیناز)
 2. تجدید بازیابی بافت پوست
 3. بهبود درخشندگی و رفع چین و چروک پوست
 4. خنثی کردن رادیکال های آزاد
 5. بهبود نرمی پوست
 6. کاهش ظاهر لکه های تیره

لازم به ذکر است از میان انواع کوکتل مزو فیوژن صورت بالا  کوکتل رادیانس فیوژن از بهترین مزوها برای زدودن لک و کک و مک می باشد. همچنین از دیگر محصولات بسیار مرغوب فیوژن صورت در زمینه رنگ و روشنایی پوست، کوکتل کوکتل اسکار فیوژن و مزو روشن کننده فیوژن می باشند که استفاده از آنها راهی موثر جهت اصلاح تاریکی پوست است. از دیگر محصولات در زمینه روشن سازی و رفع پیگمنتاسیون پوست که بسیار کارا و موثر می باشد کوکتل آنتی اکسیدان فیوژن می باشد.

ویال کوکتل لب فیوژن با به همراه تصویر لب یک فرد برای بررسی قیمت کوکتل فیوژن برای کانتور لب و چشم

کوکتل کانتور لب فیوژن

آمپول فیوژن دور چشم و لب

آمپول مزوتراپی برند فیوژن دور چشم تمام نگرانی ها درمورد چشم از جمله سیاهی دور چشم، چین و چروک، خشکی و شکنندگی چشم را از بین می برد. حجم ویال های این کوکتل،5 سی سی می باشد. کاربرد های کوکتل چشم فیوژن عبارتند از:

 • کاهش تیرگی
 • از بین بردن مایعات و چربی های جمع شده در کیسه چشم
 • کاهش چین و چروک های کم آبی اطراف چشم
 • سفت و محکم کردن دور چشم
 • مسدود کردن رادیکال های آزاد
 • تقویت گردش خون در اطراف چشم
 • مرطوب کننده

کانتورینگ بهترین درمان برای جوانسازی چشم می باشد. مزو چشم فیوژن باعث رفع کیسه های چشم، سیاهی حلقه ها، چین و چروک ها، سستی و خشکی می شود. این محصول با دارا بودن Pal-GHK ،Pal-GQPR و اسید هیالورونیک با وزن مولکولی کم سبب استحکام ، افزایش رطوبت و کاهش چین و چروک اطراف لب و چشم می شود. همچنین کرایسین و هیدروکسی سوسینیمید موجود در این مزوف باعث از بین رفتن رنگدانه های منشا خون می شوند که مسئول رنگ دایره تیره و التهاب موضعی هستند. عصاره ارگانیک سیلیسیم، سینارا و جینکو به از بین بردن مایعات و چربی های جمع شده در کیسه های چشم کمک می کند و سبب ایجاد یک هم افزایی بی نظیر برای رسیدن به یک خط چشم زیبا و روشن می شود. کوکتل های کانتورینگ فیوژن عبارتند از:

 • مزو کانتور چشم (F-EYE CONTOUR)
 • کوکتل کانتور لب (F-PERFECT LIPS)

لازم به ذکر است که مزو زیر چشم فیوژن از کاربردی ترین مزوها برای از بین بردن سیاهی و حلقه دور چشم محسوب می شود.

کوکتل مزوتراپی آبرسان و اسيد هيالورونيک اسيد فيوژن به همراه قطرات آب بر روی عکس

کوکتل هیالورونیک اسید فیوژن

مزوژل فیوژن آبرسان

اسید هیالورونیک یک پلی ساکارید طبیعی با خواص باورنکردنی و بهترین ماده برای درمان خشکی شدید پوست می باشد. هر ویال کوکتل آبرسان فیوژن فقط حاوی مواد فعال خالص است و هیچ گونه مواد نگهدارنده یا سایر مواد شیمیایی را ندارد. کمبود آب بدن و از بین رفتن استحکام نشانه هایی از پیری پوست است که منجر به چین و چروک و افتادگی برخی از مناطق صورت می شود. استفاده از اسید هیالورونیک به حفظ پوست مرطوب و سفت کمک می کند. اسید هیالورونیک با وزن مولکولی کم انسجام سلولی را بهبود می بخشد و از کاهش آب ترانس اپیدرمی جلوگیری می کند و سبب سنتز کلاژن شماره 1 می شود. استفاده از این محصول در نتیجه منجر به داشتن پوستی جوان تر، انعطاف پذیر و محکم تر خواهد شد. مزو های آبرسان فیوژن عبارتند از:

 • کوکتل هیالورونیک اسید اولترا (F-HA ULTRA)
 • مزو هیالورونیک اسید (F-HA)
 • کوکتل آبرسان F-HYDRALIX

لازم به ذکر است که استفاده از مزو آبرسان فیوژن از بهترین راه ها جهت آبرسانی و هیدراته کردن پوست می باشد.

استفاده از اسید هیالورونیک به حفظ مرطوبیت پوست و سفت شدن آن کمک می کند. اسید هیالورونیک انسجام سلولی را بهبود می بخشد و از از دست دادن آب ترانسپیدرمیک جلوگیری می کند و سبب تحریک سنتز کلاژن می شود. بنابراین پوست به تدریج سفت و مرطوب شده و ظاهری جوان و انعطاف پذیر پیدا می کند. مزایای کوکتل هیالورونیک اسید فیوژن برای پوست عبارتند از:

 1. کاهش چین و چروک و خطوط ظریف
 2. تحریک سنتز کلاژن
 3. سفت کردن پوست
 4. مرطوب کننده
 5. بهبود نرمی پوست
 6. کاهش قرمزی و التهاب بافت پوست
کوکتل فیوژن ويتامين سي vitamin ACE

کوکتل تقویت کننده ویتامین C فیوژن

انواع مزو فیوژن ترکیب ویتامین ها

آمپول مزوتراپی فیوژن ویتامین سی بهترین درمان و مبارز در برابر پیری پوست، رادیکال های آزاد، رنگدانه ها و مناسب روشن شدن پوست می باشد. ویتامین A ، ویتامین C و ویتامین E آنتی اکسیدان های بسیار قدرتمندی هستند و از آسیب رادیکال های آزاد به پوست که مهم ترین عامل پیری پوست است، جلوگیری می کنند. ترکیب این ویتامین ها با هم یک سیستم دفاعی قدرتمند در برابر پیری ایجاد می کند. در صورت استفاده صحیح، ویتامین C توانایی نفوذ به لایه های عمیق تر اپیدرم را دارد که مجدداً ذخیره ویتامین را تأمین می کند. با استفاد ویتامین سی فیوژن می توان رادیکال های آزاد را نابود کرد، سنتز کلاژن را بازیابی کرد و تولید ملانین به طور قابل توجهی کاهش داد.  کوکتل ضد جوش فیوژن و کوکتل منافذ فیوژن نیز از کوکتل هایی هستند که حاوی ویتامین سی و آ و ای می باشند.

کوکتل های ویتامین سی و  آنتی آکنه فیوژن و مزو منافذ باز فیوژن  دارای آنتی اکسیدان های قدرتمند ویتامین A، E و C هستند که سبب از بین ررفتن مهمترین عامل پیری ینی رادیکال های آزاد می شوند. قیمت ویتامین سی فیوژن نیز هم رده مزو های دیگر این برند است. فواید این محصول عبارتند از:

 1. کاهش فعالیت آنزیم تنطیم کننده رنگدانه های پوست
 2. خنثی کردن اثر رادیکال های آزاد
 3. تقویت سیستم دفاعی
 4. افزایش کلاژنسازی
 5. حفط درخشندگی
چند نمونه از کوکتل هاي فيوژن در کنار هم با پس زمينه نقره اي رنگ.

مزو فیوژن صورت

انواع مزو لیفت و سفت کننده پوست فیوژن

کوکتل لیفت و سفت کننده پوست صورت فیوژن متعلق به شرکت مزو فیوژن اسپانیا از با کیفیت ترین مزوها جهت لیفت و رفع افتادگی پوست صورت می باشد. استفاده از مزو لیفت فیوزن به قوام پیدا کردن و جمع و جور شدن پوست شل شده صورت کمک می کند.استفاده از این محصول بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان را به ارمغان می آورد.لازم به ذکر است استفاده از مزو لیفت فیوژن  مخصوص پوست صورت و گردن می باشد. کوکتل لیفت و سفت کننده پوست صورت فیوژن  از با کیفیت ترین کوکتل های مزوتراپی مخصوص لیفت پوست صورت می باشد. استفاده از مزو لیفت فیوژن به قوام پیدا کردن و جمع و جور شدن پوست شل شده صورت کمک می کند.

انواع کوکتل هاي مزوتراپي برند فيوژن ساخت کشور اسپانيا

انواع مزوهای فیوژن با کاربرد های مختلف

 

هیات تحریریه نوآوران سلامت

با آرزوی سلامتی و سربلندی مردم سرافراز ایران

ادامه مطلب

سوالات متداول

01ایا کوکتل های مزوتراپی فیوژن تاریخ مصرف دارند؟

بله، کوکتل های مزوتراپی فیوژن تاریخ مصرف دارند. تاریخ مصرف این کوکتل ها معمولاً 2 تا 3 سال پس از تاریخ تولید است؛ تاریخ مصرف دقیق هر کوکتل روی بطری آن درج شده است.

02چه کسانی می توانند از کوکتل های مزوتراپی فیوژن استفاده کنند؟

افراد بالای 18 سال که به دنبال جوانسازی پوست و رفع چین و چروک و یا حتی تقویت موهای خود هستند می توانند از کوکتل‌های مزوتراپی فیوژن استفاده کنند.

03چند جلسه مزوتراپی با کوکتل های فیوژن لازم است؟

تعداد جلسات مزوتراپی با توجه به نیازها و انتظارات شما و همچنین نوع کوکتل مورد استفاده تعیین می شود. به طور کلی، 4 تا 6 جلسه به فاصله 2 تا 4 هفته از هم توصیه می شود.

مقالات پیشنهادی

ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020