برند پرفکتا

ژل پرفکتا

خرید ژل پرفکتا با کیفیت عالی می تواند در حصول بهترین نتیجه تزریق ژل بسیار موثر باشد. ما در فروشگاه اینترنتی نوآوران سلامت متعهد هستیم باکیفیت ترین محصولات فیلر پرفکتا با تضمین مناسب ترین قیمت ژل پرفکتا را در اختیار شما قرار دهیم.

راهنمای خرید

دارای تاییدیه وزارت بهداشت
قیمت ژل فاین لاین پرفکتا

ژل زیر چشم پرفکتا فاین

ژل زیر چشم پرفکتا فاین لاین  Perfectha Finelines

یک عدد سرنگ 1 سی سی

ساخت شرکت سین کلیر فرانسه

آب رسانی به سطح پوست

رفع خطوط سطحی صورت و گردن

ماندگاری نتایج تا 12 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

قیمت:3.100.000 تومان3.150.000 تومان2%
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
خرید ژل خط خنده پرفکتا ساب اسکین سه سرنگ یک سی سی زاویه ساز فک با مناسب ترین قیمت ممکن در بازار

ژل خط خنده پرفکتا ساب اسکین

ژل Perfectha Subskine

ساخت شرکت سین کلیر فرانسه

پکیج سه عدد سرنگ یک میلی لیتر

اصلاح خط خنده و خطوط عمیق پوست

زاویه سازی فک

حجم دهنده گونه و چانه

ماندگاری نتایج تا 16 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

قیمت:7.250.000 تومان8.250.000 تومان12%
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
قیمت ژل لب پرفکتا با زمینه سفید .حجم سرنگ موجود دربسته یک میلی لیتر می باشد

ژل لب پرفکتا دیپ فرانسوی

ژل Perfectha Deep

ساخت شرکت سین کلیر فرانسه

یک عدد سرنگ یک سی سی

برجسته سازی لب

رفع خطوط اخم و پیشانی

اصلاح خطوط عمیق و نیمه عمیق

ماندگاری نتایج تا 12 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

قیمت:3.200.000 تومان3.250.000 تومان2%
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
قیمت ژل زیر چشم پرفکتا کامپلیمنت برای رفع چین و چروک های زیر چشم

ژل پرفکتا کامپلیمنت

ژل Perfectha Complement

ساخت شرکت سین کلیر فرانسه

یک عدد سرنگ 0.8 سی سی

رفع خطوط سطحی و نیمه سطحی

خطوط سطحی پیشانی و صورت

ماندگاری نتایج تا 12 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

ناموجود

اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

تاریخچه پرفکتا

ژل پرفکتا یک فیلر بر پایه هیالورونیک اسید است که توسط یک شرکت کنسرسیومی معتبر و معروف فرانسوی تحت عنوان سینکلر، طراحی ، تولید و به بازارهای سراسر جهان عرضه شده است. علاوه بر برند پرفکتا شرکت سینکلر تولید کننده ژل الانسه نیز می باشد. هدف استفاده از ژل و فیلر های پرفکتا برطرف کردن چین و چروک های پوستی ، حجیم سازی بافتی و برجسته سازی ، رفع عدم قرینگی و ترمیم نواقص فیشیال می باشد. این برند نیز مانند برند ژل استایلج که در فرانسه تولید می شود و در سرتاسر جهان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و از رقبای مهم کمپانی های شرق آسیا می باشد.

تصویر انواع محصولات برند ژل پرفکتا به همراه صورت یک خانم که به استفاده از این ژل بسیار جوان و ززیبا شده است

ژل پرفکتا فرانسه

لازم به ذکر است برند پرفکتا بسیار جدید بوده و کمپانی سازنده این برند حدود دو سال است محصولاتی با برند پرفکتا را به بازار عرضه کرده است. ژل و فیلرهای پرفکتا بسته به مشکلات پوستی و زیبایی در کاربردهای وسیعی از جمله رفع چین و چروک های پوستی ، تقویت حجم بافت ، برجسته سازی ، روشن سازی ، یکنواخت سازی پوست ، اصلاح عدم قرینگی و بازسازی عیب و ایرادات صورت به تولید محصول پرداخته است.

با توجه به اینکه پرفکتا فرانسوی است بد نیست به این نکته هم اشاره شود که فرانسوی ها در اهمیت دادن به مد و زیبایی ، شهرت زیادی دارند. آنها نو آور ، کیفیت گرا و وسواسی هستند. به ادعای شرکت سازنده این ژل، در ساخت آن، از بهترین مواد تشکیل دهنده استفاده شده و تمام استانداردهای ایمنی لازم، که توسط مقامات بهداشتی تنظیم شده، درآن رعایت شده است.

قیمت انواع ژل تزریقی پرفکتا برای فروش . در تصویر انواع ژل های پرفکتا با زمینه سفید و روشن نمایش داده شده است

برند ژل تزریقی پرفکتا

ژل پرفکتا دارای پنج محصول تزریقی می باشد که هر یک به صورت تخصصی جهت بهبود نواحی متفاوتی از سر و گردن مانند لب ها گونه ها و پوست صورت و پیشانی به کار گرفته می شود و هر محصول به نحوی طراحی شده که به درمان یک مشکل خاص می‌پردازد. این پرکننده می تواند علائم ایجاد شده ناشی از پیری و یا عادات اشتباه نظیر چین و چروک و خطوط ریز و دور چشم ، اطراف لب ها و دهان و بینی را برطرف و با تحلیل حجم بافت، چربی صورت از بین ببرد.

تکنولوژی ساخت ژل فرانسوی پرفکتها

مانند بسیاری از مارک های تولیدی ژل تزریقی و فیلر ، ماده اصلی تشکیل دهنده ژل پرفکتا، هیالورونیک اسید می باشد. این ماده به طور طبیعی در بدن ساخته شده و تزریق آن اختلالی برای داوطلبان جوانسازی به وجود نخواهد آورد. ژل پرفکتا با استفاده از متصل سازی عرضی (کراس لینک) هیالورنیک اسید با محلول نمک فسفات شکل گرفته است. اتصال میان این دو جز باعث بوجود آمدن ذرات میکروژل می شود.

تمایز محصولات تولیدی پرفکتا با همدیگر به اندازه ذرات میکروژلوابسته بوده و میزان قوی بودن هر محصول به میزان درشتی این میکروژل ها وابسته است. این ذرات با محلول پلیمریک شده هیالورونیک اسید مخلوط می شود و تعداد پیوندهای ایجاد شده بیانگر میزان قدرت حجم دهی و برجسته سازی این ژل می باشد. همچنین ژل پرفکتا با داشتن نود درصد اتصال مولکولی عرضی متقاطع، باعث کاهش نگرانی و اضطراب به هنگام تزریق به سطوح عمقی و لایه های زیرپوستی بافت، می گردد.

نحوه اتصالی سالزی هیالورنیک اسید و پیوند ها متقاطع برای رسیدن به کراس لینک در تصویر باز زمینه سفید کاملا نمایان می باشد

ژل و فیلر های پرفکتا چگونه عمل می کنند

برند پرفکتا ، از بزرگترین تولید کنندگان ژل و فیلر در سرتا سر دنیا ، متعلق به شرکت سین کلیر فرانسه می باشد. ماده اصلی بکار گرفته شده در ساخت محصولات این برند، هیالورونیک اسید بوده و همانند بسیاری از پرکننده های هیالورونیک اسیدی با ماده BDDE کراس لینک شده است. محصولات این برند فرانسوی ، با توجه به نیاز های مختلف داوطلبان در زیبایی و جوانسازی صورت ، طراحی و تولید شده و طیف گسترده ای از این نیاز هار را پوشش می دهد.

ساختار فیلر پرفکتا بر هیالورونیک اسید خالص بنا شده است و می دانیم که این ماده به طور طبیعی در پوست وجود دارد و در صورت استفاده از آن برای جوانسازی پوست می تواند با تامین آب ، خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست به رفع خطوط و چین و چروک های پوست کمک کند. همین الگوی رفتاری برای سایر محصولات ژل پرفکتا با قدرت حجیم سازی بیشتر نیز وجود دارند. بسته به عمق تزریق و محصول مورد استفاده ، هیالورنیک اسید شکاف های پوستی را یافته و آنها را پر می کند و در بعضی نواحی علاوه بر پرکردن به حجیم شدن آن بافت منجر می گردد.

مزایای تزریق ژل پرفکتا به همراه یک سرنگ و 1 سی سی با بهترین قیمت ژل پرفکتا

مزایای ژل فرانسوی پرفکتا

مزایای انواع فیلر پرفکتا

ژل محبوب پرفکتا مزیت های زیادی دارد. بعضی از این مزایا در برند های دیگر کمتر یافت می شود. در ادامه به این مزایا می پردازیم.

 • با توجه به اینکه تزریق این ژل فرانسوی ، به صورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام می پذیرد ، نیاز به دوره استراحت طولانی پس از درمان نخواهد داشت و بیمار قادر است بلافاصله پس از تزریق به انجام فعالیت های روزمره خود مشغول شود.
 • اثرات فوری و طبیعی ، ماندگاری قابل قبولو ایمنی مطلوب از مزیت های مهم ژل پرفکتا می باشد.
 • در این ژل ، ماده اصلی هیالورونیک اسید ، منشا حیوانی ندارد، در نتیجه عوارضی مانند گلوله شدن ژل در نواحی لب و عفونت در تزریق ژل های هیالورونیک اسید به ندرت اتفاق می افتد.
 • ساختار مولکول های ژل پرفکتا به دلیل وجود ترکیبات جذبی آب، نیاز به مقدار و دوز تزریقی کمتری نسبت به دیگر انواع فیلرها و ژل های درمانی زیبایی صورت دارد.
تصویر کاربرد های انواع ژل پرفکتا برای تزریق در نواحی مختلف صورت و ویژگی های آن

نواحی مورد استفاده از انواع ژل پرفکتا

انواع ژل و فیلر پرفکتا فرانسه

بسته به نیاز داوطلبان جوانسازی ، برند پرفکتا محصولات ویژه ای عرضه کرده است. به طور کل می توانیم تمام موارد مشمول استفاده از برند پرفکتا را به گزینه های زیر تقسیم کنیم.

 • رفع خطوطی که از کنار بینی تا گوشه‌های دهان امتداد پیدا می‌کند.
 •  ترمیم خطوط بین ابروها که تحت عنوان خط اخم یلا گالابلا شناخته می‌شود.
 •  از بین بردن خطوط اطراف چشم که به عنوان خطوط پنجه کلاغی شناخته می‌شود.
 • رفع خطوط اطراف دهان تا گونه که  به عنوان خط خنده شناخته می‌شود.
 • پر کردن خطوطی که از دو طرف دهان به سمت آن کشیده شده است.
 • حجیم سازی بافت لب
 • پرکنندگی و تقویت فیزکی چانه ، گونه
 • رفع گودی زیر چشم
تصویر اجزای صورت یک خانم و ژل پرفکتا مناسب آن را با رنگ مخصوص میبینیم

نواحی مورد استفاده از فیلر پرفکتا

هر محصول می تواند یک یا چند تا از ایرادات مذکور را رفع کند. این برند به پنج نوع محصول با هدف و ماموریت هایی جدا تقسیم شده است. در ادامه به معرفی و بررسی هر یک از محصولات می پردازیم.

پکیج ژل های فرانسوی پرفکتا دیپ زمینه تصویر سفید می باشد و بسته فیلر پرفکتا دیپ تزریقی در تصویر مشهود می باشد

ژل لب پرفکتا دیپ

ژل لب پرفکتا

ژل لب پرفکتا که با نام ژل پرفکتا  دیپ هم شناخته شده است از بهترین پر کننده های پوستی در سراسر دنیا می باشد. ژل پرفکتای دیپ با توجه به کاربردهای متعددی که دارد ، بسیار پر مصرف و محبوب می باشد.

قبل و بعد استفاده از ژل لب پرفکتا دیپ برای افزایش حجم بافت لب . زمینه تصاویر قهوه ای می باشد

تاثیر ژل دیپ پرفکتا در برحسته سازی لب

فیلر لب پرفکتا به دلیل داشتن هیالورونیک اسید برای کاهش و چروک‌ها و خطوط عمیق پوست صورت و گردن مناسب می باشد. همچنین پوست را شاداب تر جلوه می‌دهد و رنگ آن را بهبود می بخشد.

خرید ژل های فرانسوی پرفکتا دیپ. زمینه تصویر سفید می باشد و بسته پرفکتا دیپ تزریقی در تصویر مشهود می باشد

ژل لب پرفکتا

فیلر لب پرفکتا مشخصاً برای حجم دهی و تزریق در لب و همینطور چین چروک های عمیق پوست کاربرد دارد. فیلر پرفکتا دیپ یک سی سی بوده و برای مواردی همچون از بین بردن خطوط عمیق صورت ، رفع فرورفتگی های پوستی ، افزایش حجم لب و دور لب ، روی بینی و.. استفاده می شود.

جعبه ژل پرفکتا ساب اسکین برای خط خنده زرد رنگ در زمینه تصویر سفید می باشد

ژل خط خنده پرفکتا ساب اسکین سه در یک

ژل خط خنده پرفکتا ساب اسکین

ژل پرفکتا ساب اسکین عمومآ برای تزریق به کل صورت استفاده می گردد. این نوع ژل دارای دو محصول می باشد. محصول اول دارای یک سرنگ سه میل و محصول دیگر آن دارای سه سرنگ یک میل می‌باشد. البته هردوی این محصولات با سر سوزن گیج بیست و یک ، یک نوع ژل هیالورنیک اسید دار را داخل خود دارند.

خرید ژل های فرانسوی پرفکتا ساب اسکین و زیر پوستی و . زمینه تصویر سفید می باشد و بسته پرفکتا ساب اسکین تزریقی در تصویر مشهود می باشد

ژل پرفکتا ساب اسکین یک در سه میل

پرفکتا ساب اسکین ۲۰ میلی‌گرم در میلی ‌لیتر هیالورونیک اسید دارد و برای تزریق های زیر جلدی مناسب بوده و معمولا برای نواحی از صورت مانند افزایش حجم گونه، فک و چانه و زاویه سازی به کار می‌رود. همچنین این ژل در دو نوع سه سی سی و یک سی سی در بازار موجود می باشد و برای  تعریف مجدد خطوط صورت یا همان زاویه سازی ،حجم دادن به مناطق مالاریا ، بزرگ شدن چانه و گونه مناسب است.

یسته بنفش رنگ فیلر زیر چشم فرانسوی پرفکتا کامپلیمنت در زمینه تصویر سفید می باشد

ژل زیرچشم پرفکتا کامپلیمنت

ژل پرفکتا کامپلیمنت برای زیر چشم

ژل پرفکتا کامپلیمنت که در ایران به ژل زیر چشم پرفکتا هم معروف است برای از بین بردن چین و چروک حساس پوست طراحی شده است و همانند سایر محصولات برند پرفکتا، هیالورونیک اسیدی است. این فیلر دارای پیوند متقاطع مولکولی بسیار بالا به همراه هیالورونیک اسید آزاد بوده و باعث راحتی تزریق ژل به داخل لایه زیر جلدی پوست می شود.

هر بسته از ژل زیرچشم پرفکتا حاوی یک عدد سرنگ آماده تزریق به میزان ۸/۰ میلی لیتر از هیالورونیک اسید با غلظت ۲۰ میلی گرم بر میلی لیتر می باشد. از پرفکتا کامپلیمنت ، علاوه بر استفاده در زیر چشم برای رفع خطوط سطحی صورت ، رفع پژمردگی های پوستی و از بین بردن خطوط سطحی پیشانی استفاده می شود.

بسته فیلر پرفکتا فابن لاین به رنگ سبز زمینه تصویر سفید می باشد

ژل پرفکتا فاین لاین

ژل پرفکتا فاین لاین

پرفکتا فاین لاین یک فیلر هیالورونیک اسیدی است و به منظور رفع خطوط سطحی صورت مورد استفاده قرار می گیرد. هر بسته ژل فاین لاین حاوی سرنگ آماده تزریق به میزان نیم میلی لیتر از هیالورونیک اسید انسانی با غلظت بیست میلی گرم بر یک میلی لیتر بوده و در هر میلی لیتر از آن در حدود 180 هزار ذره (پارتیکل) ژل وجود دارد. این محصول به لایه های فوقانی پوست تزریق می شود.

فیلر فاین لاین کمترین میزان حجیم سازی و همچنین بیشترن میزان سیالیت را در میان خانواده برند پرفکتا را دارد. ژل پرفکتا فاین لاین به دلیل داشتن هیالورونیک اسید برای کاهش و بهبود چروک‌ها مفید هستند، به‌علاوه، پوست را جوان‌تر جلوه می‌دهند و رنگ آن را بهبود می‌بخشند، و پوست را نرم و لطیف می کند.

بسته بندی ژل پرفکتا درم آبی زمینه تصویر سفید می باشد

ژل پرفکتا درم

فیلر پرفکتا درم

فیلر پرفکتا درم ، یک فیلر هیالورونیک اسیدی است که برای از بین بردن خط اخم (گالابلا) و کانتور محیطی لب مورد استفاده قرار می گیرد. هر پک از ژل های درم شامل سرنگ رِدی (آماده) به میزان یک میلی لیتر از هیالورونیک اسید با غلظت بیست میلی گرم بر میلی لیتر می باشد.

لازم بذکر است که این محصول فرانسوی به لایه سطحی و فوقانی پوست تزریق می شود. ژل پرفکتهای درم از نظر حجم سازی در رده های میانی محصولات پرفکتا قرار گرفته است قرار دارد و نسبت به فیلر های فاین لاین و زیر چشم الاستیسیته ی بیشتر و نسبت به فیلرهای دیپ و ساب اسکین ، گرانروی کمتری دارد.

راهنمای خرید ژل پرفکتا با نمایش انواع فیلر های پرفکتا زمینه تصویر سفیده بوده است

راهنمای خرید ژل پرفکتا

راهنمای خرید ژل و فیلر پرفکتا

خرید بهترین ژل زیبایی با معتبر ترین مارک ها برای تزریق و خرید بهترین مارک فیلر برای پرکردن حفره ها می تواند عمل جوانسازی را برای بیمار تسهیل و مطمعن کند. برند پرفکتا به منظور پوشش تمام نیاز های داوطلبان زیبایی ، بسته به نیاز آنها و همچنین پزشکان ، محصولات متعدد و متنوعی را طراحی ، تولید و به بازار عرضه کرده است . برای اینکه به مقتضای نیازمان، بهترین محصولات را انتخاب کنیم، باید از ویژگی های آن مطلع باشیم. در ادامه به هر کدام از این محصولات و نحوه گزینش آنها می پردازیم. قیمت ژل پرفکتا ساب اسکین از قیمت ژل لب پرفکتا  و قیمت پرفکتا فاین لاین بالاتر بوده و گرانترین محصول خانواده پرفکتا می باشد و قیمت فیلر پرفکتا برای زیر چشم از سایرین ارزان تر است.

 • ژل ساب اسکین پرفکتا

ژل پرفکتای ساب اسکین مشخصاً برای حجم سازی ، کانتور صورت ، گونه و چانه و همچنین به عنوان فیلر بینی و دست ها مورد استفاده قرار می گیرد. هر بسته از این محصول در دو حالت سه ویال یک میلی لیتری از هیالورونیک اسید و یا یک ویال سه میلی لیتری با غلظت بیست میلی گرم بر میلی لیتر در بازار ایران موجود است. این محصول به لایه عمیق پوست و حتی زیر پوست، نزدیک به استخوان تزریق می شود.

این فیلر بیشترین میزان حجم دهی و کمترین میزان سیالیت را در میان خانواده پرفکتا داراست. بیشترین میزان میکروژل های ساخته شده از هیالورونیک اسید در این نوع ژل وجود دارد، و به همین دلیل قیمت ژل پرفکتا برای خط خنده بیشترین قیمت را در بین کل محصولات خانواده پرفکتا دارد.

 • ژل لب پرفکتا

ژل پرفکتا دیپ که در ایران با توجه به استفاده آن بیشتر در ناحیه لب، به عنوان ژل پرفکتای لب هم شناخته می شود. این محصول از لحاظ قدرت حجیم سازی بعد از ژل ساب اسکین در رتبه دوم قرار دارد و علاوه بر حجیم سازی لب به منظور رفع خطوط عمیق صورت و گردن ، رفع پژمردگی های پوستی ، اصلاح فرم بینی به عنوان یک فیلر بینی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت ژل لب پرفکتا مقداری از قیمت ژل خط خنده پرفکتا ارزانتر است و از سایر محصولات پرفکتا گرانتر می باشد.

 • ژل درم پرفکتا

بیشتر برای خطوط تا حدودی سطحی مانند خطوط گالابلا یا همان اخم از این ژل استفاده می شود. این فیلر عموماً به سطوح فوقانی و در مواردی به سطوح میانی پوست تزریق می شود و از لحاظ ویسکوزیته (گرانروی) ، الاستیسته (خاصیت ارتجاعی) و قیمت خرید در بین پنج محصول برند پرفکتا در رده سوم یا رده وسط قرار گرفته است.

 • ژل فاین لاین پرفکتا

 به منظور رفع خطوط سطحی و کاهش و بهبود چروک‌های بخشی از صورت از جمله پیشانی و بعضاً زیر چشم از ژل تزریقی پرفکتای فاین لاین استفاده می شود. هر بسته از این ژل حاوی سرنگ آماده تزریق به میزان نیم میلی لیتر از هیالورونیک اسید انسانی با غلظت بیست میلی گرم بر یک میلی لیتر بوده و کمترین میزان حجیم سازی و همچنین بیشترن میزان سیالیت را در میان خانواده برند پرفکتا را دارد. در بین خانواده ژل پرفکتا، این محصول به همراه کامپلیمنت ، کمترین قیمت را دارند.

 • فیلر پرفکتا برای زیر چشم

فیلر زیر چشم پرفکتا کامپلیمنت در کاربرد، تا حدودی شبیه ژل فاین لاین می باشد. با توجه به مصرف این ژل بیشتر برای زیر چشم، در ایران به آن ژل زیر چشم می گویند. از این ژل علاوه بر ناحیه زیر چشم برای از بین بردن چین و چروک های حساس و سطحی پوست در نواحی صورت و پیشانی استفاده می شود. قیمت ژل پرفکتا برای زیر چشم به همراه قیمت ژل پرفکتا فاین از ارزان ترین محصولات برند پرفکتا می باشد.

ماندگاری ژل پرفکتا

ژل و فیلر پرفکتا همانند همتایان خود، تاثیرات موقتی دارند و حدود چند ماه بعد از تزریق ، جذب بدن می شوند. اثر تزریق این ژل فرانسوی در مناطق بی تحرک مانند گونه و چانه تا هجده ماه هم می تواند دوام داشته باشد. ماندگاری این ژل ها در نواحی از صورت با کشیدگی و تحرک بالا مانند لبها و پوست پیشانی نهایتا تا شش ماه دوام خواهد داشت. در صورت تمایل به حفظ نتیجه دلخواه، می بایست هر چند ماه یکبار تزریق ژل ، مجدداً تکرار شود.

عوارض جانبی فیلر های پرفکتا

با توجه به سابقه و گزارش پزشکان، ژل پرفکتا عوارض جانبی عمده و نگران کننده ای ندارد ، اما نظیر همه ی ژل های هیالورونیک اسید دار امکان دارد در بیماران سبب بروز علائمی نظیر تورم ، کبودی و قرمزی ، التهاب ، سرگیجه متخصری شود که گذرا و طبیعی خواهد بود و ظرف حداکثر دو تا سه روز از بین می رود.

اثرات و بازده تزریق این ژل فرانسوی و عوارض جانبی بسته به مواردی از جمله  محصول مصرفی ، روش درمانی ، دوز مورد استفاده و عمق چین و چروک ها و خصوصیات بیولوژیکی بیمار با یکدیگر فرق خواهد داشت. پیش از انجام تزریق ژل ها و فیلرهای پوستی در صورت داشتن سابقه حساسیت های پوستی ، مشکلات عصبی و استفاده برخی داروها با پزشک خود مشورت باشید.

هیات تحریریه نوآوران سلامت

با آرزوی سلامتی و سربلندی مردم سرافراز ایران

ادامه مطلب
ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020