برند نیوویا

ژل نیوویا

خرید فیلر نیوویا با کیفیت عالی می تواند در حصول بهترین نتیجه تزریق ژل بسیار موثر باشد. ما در فروشگاه اینترنتی نوآوران سلامت متعهد هستیم باکیفیت ترین محصولات فیلر نیوویا با تضمین مناسب ترین قیمت ژل نیوویا را در اختیار شما قرار دهیم.

راهنمای خرید
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
قیمت ژل زیر چشم نیوویا رئولوژی

ژل زیر چشم نیوویا

ژل NEAUVIA RHEOLOGY

محصولی از کشور ایتالیا و سوییس

یک عدد سرنگ یک سی سی آماده به کار

حاوی هیالورنیک اسید با غلظت بالا

رفع خطوط سطحی و فاین زیر چشم

از بین بردن تاریکی و پف زیر چشم

رفع چین و چروک های کانتور لب

ماندگاری تا 18 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

قیمت:4.200.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
قیمت ژل گونه نیوویا استیمولیت

ژل گونه نیوویا استیمولیت

ژل NEAUVIA STIMULATE

محصولی از کشور ایتالیا و سوییس

حاوی یک عدد سرنگ یک  سی سی آماده به کار

حاوی هیالورنیک اسید

حجم دهی گونه

تنظیم زاویه فک و صورت

اصلاح نوک بینی

ماندگاری بالا تا 18 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

قیمت:4.350.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
خرید ژل لب نیوویا لیپس برای حجم دهی لب

ژل لب نیوویا لیپس

ژل NEAUVIA LIPS

محصولی از کشور ایتالیا و سوییس

یک عدد سرنگ یک سی سی آماده به کار

حاوی هیالورنیک اسید با غلظت بالا

برجسته سازی لب

اصلاح فرم لب و مدل دهی

رفع چین و چروک های کانتور لب

ماندگاری بالا تا 18 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

قیمت:4.200.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
خرید ژل اینتنس نیوویا

ژل خط خنده نیوویا اینتنس

ژل NEAUVIA INTENSE

محصولی از کشور ایتالیا و سوییس

یک عدد سرنگ یک سی سی آماده به کار

حاوی هیالورنیک اسید با غلظت بالا

برجسته سازی گونه و چانه

تنظیم زاویه کانتور صورت

ماندگاری تا 18 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

قیمت:4.300.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

تاریخچه ژل نیوویا

برند نیوویا به عنوان یک شرکت زیبایی شناسی پزشکی در سال 2012 تاسیس شد. این برند در قالب یک شرکت چند ملیتی بزرگ در ایتالیا و سوییس به صورت مشترک به فعالیت در زمینه زیبایی و جوانسازی، کارش را شروع کرد در ادامه با رشد و شکوفایی روز افزون ، سایت های تولیدی و شرکت های تابعه خود را در کشورهای فرانسه ، اسپانیا ، لهستان و ایالات متحده تاسیس کرده است.

ویدیو بالا به معرفی برند نیوویا سوییس ، کاربردها و محصولات و پس از آن نحوه تزریق ژل لب نیوویا می پردازد. در این ویدیو می توانیم شرایط قرار انجام تزریق ژل لب برای داوطلبان جوانساز را مشاهده کنیم. شرایط مورد نیاز دیگر در ارتباط با تزریق فیلر ها نیوویا در این ویدیو قابل مشاهده می باشد.
 قیمت ژل نیوویا سویییس با زمینه سفید

انواع ژل نیوویا

تکنولوژی ساخت ژل نیوویا

ژل نیوویا بر اساس یک فناوری منحصر به فرد کراس لینکر هوشمند ساخته شده است. در ساخت انواع فیلر نیوویا ، فناوری نوآورانه و پیشرفته برای ترکیب دو پلیمر  HA (هیالورونیک) اسید و PEG (پلی اتیلن گلیکول) بکار گرفته شده است. این ترکیب جدید، یک شبکه مکانیکی – رئولوژیکی برجسته را تشکیل داده  و خواص ترمودینامیکی منحصر بفردی بوجود می آورد.

بر خلاف سایر فیلر های هیالورنیک اسیدی که با استفاده از BDDE یا همان بوتاندیول دی گلیسیدیل اتر، کراس لینک شده اند؛ در این فیلر ، عملیات پیوند ذرات هیدروژل هیالورنیک اسید در فضای فسفات بافر با استفاده از پلیمری بسیار جدید و شبکه بندی نو و مبتکرانه  انجام می گیرد. این اتفاق به محصولات، ایمنی و تحمل بالایی می دهد.

تصویری از صورت یک خانم در کنار چند بسته از ژل نیویا با زمینه قرمز ارغوانی

ژل و فیلر نیوویا

همچنین نحوه شبکه بندی میکروژل ها فضای محلول فسفات بافر هم منحصر بفرد بوده که باعث می شود ویژگی های مکانیکی و رئولوژیکی فیلر نیوویا بهبود پیدا کرده و حساسیت حرارتی فوق العاده ای را به پرکننده نیوویا بدهد.

فیلر نیوویا چگونه عمل می کنند

فیلر نیوویا دارای خالص ترین شکل اسید هیالورونیک موجود در ژل گرفته شده از باکتری باسیلوس سوبتیلیس است. این باکتری که برای انسان غیر بیماری زاست ، در فرآیندی مبتنی بر مصرف آب ، هیالورونیک اسید تولید می کند. پس از کراسلینک شدن هیالورنیک اسید و پلیمر PEG با استفاده از تکنولوژی جدید در شبکه بندی میکروژل های هیالورونیک اسید در ساختار فیلر نیوویا ، ژل تولید شده از لحاظ ساختار، سفتی ، ویسکوزیته و قدرت حجم دهی با دیگر ژل تفاوت هایی پیدا کرده است.

پس از تزریق ژل به لایه های مختلف پوست ، محلول به شکاف ها و فرورفتگی های پوستی رفته و در آنجا مستقر شده و با توجه به شدت غلظت بالای هیالورنیک اسید در این پرکننده ،می تواند به نواحی هدف ، شکل دهی دهد و باعث ترمیم آن نقاط گردد.

نمایش مراحل کراسیلینک شدن فیلر نیویا با زمینه سفید مشاهده می شود.

ساختار کراسیلینک ژل نیوویا

تفاوت اصلی بین فیلر ها، غلظت اسید هیالورونیک، قابلیت انسجام(یکپارچگی)، خاصیت کشسانی، چسبندگی، گسترش پذیری و البته ماندگاری آن‌ها پس از تزریق می‌باشد. ژل های منعطف ماندگاری کمتری دارند، درحالی‌که فیلرهای سخت تر ماندگاری بیشتری خواهند داشت. محصولات برند نیوویا بسیاری از این تفات ها را پوشش می دهد.

استفاده از این فناوری جدید در پرکننده های آلی نیوویا، به لطف پلیمر بوتاندیول دی گلیسیدیل اتر ، امکان پذیر است. مواد پرکننده هیالورونیک اسید (HA) به نتایج خوب ، نفوذ کم و کاربرد ایمن معروف است. با این حال موارد نادری وجود دارد که بدن بیمار برخلاف انتظار به آنها واکنش نشان می دهد.

در کل باید به این نکته توجه داشت که ماده کراسلینک کننده و تکنولوژی پیوند دهنده هیالورنویک اسید با محلول فسفات بافر در این ژل تزریق کاملا جدید و منحصر بفرد می باشد.

نمایش نواحی مختلف کاربرد فیلر نیوویا در کنار صورت و بدن یک خانم مدل

نواحی و موارد استفاده فیلر نیوویا

ویژگی های ژل نیوویا

ژل تزریقی نیوویا با توجه به تکنولوژی ساخت و مواد بکار رفته در آن ، ویژگی های منحصر بفرد و متمایز کننده زیادی دارد. ذرات هیدروژل نیوویا بدون ایجاد فشرده سازی ، متناسب با بافت ها و فضای موجود گسترش یافته و سازگار می شود. هیچ علامتی از کاشت به دلیل خواص بیودینامیکی ماده پرکننده قابل مشاهده نیست و هیچ تغییری در حالت صورت بیماران و یا در حرکات پویای صورت هنگام خندیدن یا لبخند زدن وجود ندارد. در ادامه قصد داریم به تعدادی از ویژگی های این ژل سوییسی اشاره داشته باشیم.

 • ساختاری قوی در زاویه سازی فک و صورت
 • قدرت لیفتینگ بسیار بالا
 • بدون هیچ گونه مواد نگهدارنده حیوانی
 • حاوی قوی ترین و غلیظ ترین اسید هیالورنیک
 • استفاده از مواد اولیه خاص و مدرن
 • تکنولوژی جدید و منحصر بفرد در کراسلینیگ
 • ماندگاری بالا در حدود 8 ماه به طور میانگین
 • سازگاری زیستی بالا با بدن
 • کمترین تورم در ناحیه تزریق
 • نتایج بسیار طبیعی
تصاویر قبل و بعد از استفاده از انواع فیلر نیوویا

قبل و بعد از استفاده از انواع فیلر نیوویا برای صورت

 کاربردهای فیلر نیوویا

ژل و فیلر های نیوویا ، دارای کاربردهای اساسی زیادی هستند و می توانند در نقاط مختلف صورت و بدن مورد استفاده قرار بگیرند. این کاربردها گستره ای از جوانسازی بواسطه تزریق ژل و درمان های مزوتراپی را در بر گرفته و طیف وسیعی از نیازهای داوطلبین جوانسازی پوست را پاسخ می دهند.  در ادامه به برخی از کاربردهای ژل پرکننده نیوویا اشاره خواهیم داشت.

اصلاح فرم و ساختار نواحی مختلف صورت

اصلاح ساختار اجزای صورت از کاربردهای مهم ژل نیوویا باشد. این اصلاح شامل  افتادگی یا چین خوردگی پوست روی گونه ها و خط فک و سایر تغییرات شکل صورت را که با افزایش سن ایجاد می شود مانند از دست دادن حجم در شقیقه ها ، مدل چانه یا بینی می شود. همچنین می توان از آن برای بازسازی چانه و خط فک و همچنین بینی استفاده کرد نیوویا ارگانیک که به با استفاده از آخرین فن آوری ها ، اطمینان از خلوص و کارایی بی سابقه آماده سازی ها ، توسعه یافته است.

تاثیر ژل نیوویا در فرم دهی گونه

تاثیر تزریق ژل نیوویا در برجسته سازی گونه

حجم دهی به بافت پوست

 تزریق ژل حجم دهنده اسید هیالورونیک نیوویا در نواحی مختلف صورت مانند ناحیه مالار برای جوان سازی قسمت میانی صورت در نظر گرفته شده است. در مورد نیوویا یک ماده معدنی بسیار با ارزش بنام هیدروکسی آپاتیت کلسیم وجود دارد که روند کلاژن سازی پوست را تحریک می کند. غلظت هیالورنیک اسید بالای در محصولات نیوویا ، قدرت حجم دهندگی بالایی به این ژل داده است.

حذف خطوط فاین و سطحی

خطوط ریز بخشی طبیعی از روند پیری است. هرچه افراد پیرتر می شوند ، پوست آنها نازک تر ، خشک تر ، و توانایی محافظت از خود در برابر آسیب پذیر تر می شود. این امر منجر به چین و چروک و ایجاد خطوط روی پوست می شود. محصولات نیوویا  باعث از بین رفتن چین و چروک ها می شود ، چشمان خسته، جلوه ای تازه می یابند و پوست مرطوب تر می شود.

بهبود کیفیت پوست

کیفیت پوست معمولاً به ارزیابی کلی پارامترهای پوستی مانند تنگی ، رطوبت و پاک بودن آکنه ، یکنواختی بافت پوست ، یکنواختی رنگ پوست ، وجود حداقل چین و چروک و وجود حداقل جای زخم تعریف می شود. درمان های کلاسیک مزوتراپی فقط به شما امکان می دهد تا به اثر موقتی مرطوب سازی پوست و بهبود ظاهر آن دست پیدا کنید. محصولات نیوویا ، نوعی مرطوب کننده درمانی است که با سه هدف مرطوب سازی، سفت سازی پوست ، ماندگاری.

تصویری از محصولات برند نیوویا سوییس با زمینه رنگ برند نیوویا

محصولات مختلف ژل و فیلر نیوویا

انواع ژل نیوویا

محصولات ژل و فیلر نیوویا بر اساس ترکیب خاصی از هیالورونیک اسید و پلی اتیلن گلیکول ، ساخته شده است. به لطف تولید انواع مختلف و محصولات برند نیوویا ،این برند قادر است نیاز پزشکان و بیماران را برآورده سازد. برند نیوویا متعلق به کشور سوییس ، شامل محصولات متنوع و مختلفی متناسب با نیاز داوطلبان جوانسازی پوست صورت می باشد. محصولات شناخته شده برند نیوویا شامل موارد زیر می باشد.

 • ژل اینتنس نیوویا
 • ژل اینتنس لب نیوویا
 • فیلر اینتنس مردان نیوویا
 • فیلراینتنس رز نیوویا
 • مزوژل هیدرودلوکس نیوویا
 • ژل گونه و زاویه فکی استیمولیت نیوویا
 • ژل زیرچشم نیوویا

در ادامه به مهمترین محصولات ساخته شده توسط  برند سوییسی نیوویا خواهیم پرداخت.

تصویری از یک عدد ژل حجم دهی اینتنس نیوویا با بک گراند سفید

ژل اینتنس نیوویا

ژل اینتنس نیوویا برای زاویه سازی صورت

ژل نیوویا اینتنس حاوی بالاترین غلظت موجود هیالورونیک اسید می باشد که میزان آن 28 میلی گرم در میلی لیتر است. مانند همه پرکننده های نیوویا، این ماده از خالص ترین منبع اسید هیالورونیک (باسیلوس سوبتیلیس) ساخته می شود و به منظور ایجاد یک ماتریس هیدروژل سه بعدی، با پلیمر PEG کراسلینک شده و پیوند می خورد.

ژل اینتنس نیوویا نتایج شگفت انگیزی برای سلامتی و جوانی پوست به همرا په دارد.از این ژل بیشتر برای پر کردن عمیق فرورفتگی پوست (شامل چین و چروک های عمیق و چین های بینی) ، گونه ها ، مدل چانه و بینی و کانتورینگ صورت استفاده می شود.

 تصویری از یک عدد ژل لب نیوویا لیپس با بکگراند سفید

ژل لب نیوویا

ژل لیپس نیوویا برای برجسته سازی و کانتور لب

ژل لب نیوویا محصولی برای بافت مخاطی طراحی شده است. ژل لب نیوویا حاوی 24 میلی گرم در میلی لیتر ، هیالورونیک اسید بوده و مناسب برای حجم دهی ، اصلاح فرم ، مدلینگ ، کانتورینگ و احیای مجدد لب ها می باشد.

استفاده از ایمن ترین مواد در فرآیند تولید (BSHA ، PEG) و همچنین فناوری پیشرفته شبکه سازی ذرات هیدروژل نیوویا ، خصوصیات خارق العاده ای به ذرات هیدروژل نیوویا می دهد. این امر باعث می شود خاصیت کشش خوبی در زنجیرهای پلیمر ژل لب نیوویا ایجاد شده و به آن اجازه دهد تا بر فشار مکانیکی لب ها غلبه کند.

تصویری از یک عدد ژل استیمیولیت یا زاویه فکی نیوویا یا بک گراند سفید

ژل استیمولیت نیوویا

ژل گونه و زاویه ساز فک نیوویا

ژل نیوویا برای گونه

ژل گونه نیوویا یا همان استیمولیت ،که به ژل زاویه ساز فک هم مشهور است، محصولی با اثرگذاری و پرکنندگی عالی و همچنین تحریک کنندگی زیستی طولانی مدت می باشد. غلظت هیالورنیک اسید در این ژل، 26 میلی گرم در میلی لیتر بوده و دارای 1 درصد کلسیم هیدروکسی آپاتیت است. کلسیم هیدروکسی آپاتیت ماده معدنی که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و قادر به تولید سلول های فیبروپلاست و کلاژن است.

ژل نیوویا استیمولیت بلافاصله با ایجاد فرم و حجم دلخواه ، به تدریج کیفیت پوست را افزایش می دهد. ژل گونه نیوویا هم با استفاده از فناوری IPN  ساخته شده و ذرات میکروژل آن توسط پلیمر PEG کراسلینک می شود. همچنین  هیدروکسی آپاتیت کلسیم مورد استفاده در پرکننده های نیوویا به خوبی در خوشه هیدروژل پخش شده است.

تصویری از یک عدد ژل ضد چین و چروک نیوویا با بکگراند سفید

ژل زیرچشم نیوویا

فیلر رئولوژی نیوویا برای زیر چشم

فیلر زیر چشم نیوویا محصولی ارگانیک ، برای رفع و اصلاح چین ها و خطوط فاین زیر و دور چشم و علائم پیری طراحی و تولید شده است. خطوط ظریف و چین و چروک های سطحی به خصوص در پوست جوان. توسط ژل رئولوژی نیوویا براحتی رفع می شود.

 همچنین پرکننده پوستی زیرچشم نیوویا ، حاوی 22 میلی گرم در میلی لیتر اسید هیالورونیک مشتق شده از باسیلوس سوبتیلیس است و با پلیمر PEG ارتباط متقابل دارد. ژل زیرچشم نیوویا علاوه بر اسید هیالورونیک ،حاوی اسیدهای آمینه – گلیسین است که خاصیت کلاژن سازی دارد.

تصویری از بسته بندی مزوژل هیدرودلوکس نیوویا با زمینه سفید

پکیج مزوژل هیدرودلوکس نیوویا

مزوژل هیدرودولوکس نیوویا

مزوژل نیوویا ، از بهترین محصولات مزوتراپی است که کیفیت پوست را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. مهمترین اهداف طراحی و تولید مزوژل هیدرودولوکس نیوویا ، آبرسانی ، رساندن مستقیم مواد مغذی به لایه های فوقانی پوست و احیای آن می باشد.

این مزوژل ، در کنار آبرسانی ، تحریک سلول های فیبروپلاست پوست به منظور تولد کلاژن سازی را هم به خوبی انجام می دهد.

خرید ژل نیویا تصویری از انواع ژل و فیلر نیویا

راهنمای خرید ژل نیوویا

راهنمای خرید ژل نیوویا

خرید بهترین مارک ژل با بهترین و معتبر ترین مارک ها برای تزریق و خرید بهترین مارک فیلر برای پرکردن حفره ها می تواند عمل جوانسازی را برای بیمار تسهیل و مطمعن کند.  قیمت ژل نیوویا متناسب با میزان غلظت هیالورنیک اسید بکار رفته در آن و همچنین کاربرد های هر محصول ، متفاوت و متغیر می باشد. بهتر است قبل از انتخاب محصولات ژل نیوویا ، از کاربرد و غلظت هیالورنیک اسید هر محصول، اطلاعاتی بدست آورده تا بتوانیم بهترین انتخاب را داشته و در نهایت بهترین نتیجه و بازده را بدست آوریم. در ادامه به راهنمای خرید هر محصول برند ژل نیوویا اشاره ا خواهیم داشت.

 • ژل اینتنس نیوویا

ژل زاویه ساز فک نیوویا دارای بیشترین غلظت هیالورنیک اسید بوده و به منظور بازسازی حجم بافت از دست رفته پوستی مورد استفاده قرار م گیرد. با توجه غلظت بالای هیالورونیک اسید قیمت انواع فیلر اینتنس در رنج بالای گرانترین محصولات برند نیوویا می باشد.

 • ژل لب نیوویا

ژل نیوویا لیپس برای اصلاح بافت و رفع چین و چروک های کانتور لب مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به غلظت متوسط اسید هیالورنیک مورد استفاده در آن ، قیمت ژل لب نیوویا در رنج میانی گرانترین محصولات برند نیوویا می باشد.

 • ژل گونه  نیوویا

ژل گونه نیوویا بیشتر برای بازسازی فرورفتگی های گونه و حجم دهی آن و همچنین اصلاح زاویه فکی از آن استفاده می شود. فیلر استیمولیت نیوویا از پر استفاده ترین محصولات برند نیوویا می باشد. قیمت ژل گونه نیوویا با توجه به غلظت هیالورنیک اسیدش و همچنین طیف گسترده کاربرد هایش ، گرانترین در بین محصولات نیوویا می باشد.

 • ژل زیر چشم نیوویا

ژل نیوویا زیر چشم به منظور رفع چین و چروک زیرچشم و خطوط پنجه کلاغی مورد استفاده قرار می گیرد. این ژل تزریقی ، کمترین غلظت هیالورنیک اسید و کمترین قیمت را در بین محصولات برند نیوویا دارا می باشد.قیمت فیلر زیر چشم نیووویا در مقایسه سایر ژل های نیوویا ارزانتر است.

هیات تحریریه نوآوران سلامت

با آرزوی سلامتی و سربلندی مردم سرافراز ایران

ادامه مطلب
ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020