ژل آلاینا

ژل آلاینا از محبوب ترین برند های موجود در بازار اروپا و خارج اروپا می باشد. این برند چندین سال است که از جایگاه خوبی در بازار برخوردار بوده است. شرکت سازنده این ژل بصورت مشترک المنافع با دیگر شرکت های معتبر ساخت فیلر های پوستی در ارتباط بوده و مقر اصلی و تولیدی این فیلر در کشور آلمان می باشد. خرید ژل با بهترین و معتبر ترین مارک ها برای تزریق و خرید فیلر برای پرکردن حفره ها می تواند عمل جوانسازی را برای بیمار تسهیل و مطمعن کند.

بیشتر بخوانید

تاریخچه ژل آلاینا

فیلر و ژل پرکننده آلاینا از محبوب ترین برند های موجود در بازار اروپا و خارج اروپا می باشد. این برند چندین سال است که از جایگاه خوبی در بازار برخوردار بوده است. شرکت سازنده این ژل بصورت مشترک المنافع با دیگر شرکت های معتبر ساخت فیلر های پوستی در ارتباط بوده و مقر اصلی و تولیدی این فیلر در کشور آلمان می باشد.

تصویر صورت صاف یک خانم در کنار بسته های ژل الینا با پس زمینه سفید د عکس کاملا مشهود می باشد . خرید و قیمت با این تصویر مرتبط می باشد .

ژل و فیلر آلاینا

تکنولوژی ساخت ژل آلاینا

فیلر الاینا ساخته شده در کشور آلمان از مدرن ترین و بروز ترین تجهیزات بهره برده و ماده اصلی تشکیل دهنده این ژل، اسید هیالورونیک است. این ماده به صورت طبیعی در بدن انسان نیز وجود دارد. در تولید این فیلر آلمانی از محصولات حیوانی استفاده نمی شود. فناوری های نوین به کار رفته در تولید آلاینا، باعث شده خلوص و میزان دقت در غلظت هر نوع از این ژل متناسب با کاربردشان خالص سازی و کراسلینک شود. استفاده از هیالورونیک اسید خالص و با کیفیت، ژل آلاینا را به یکی از محصولات بسیار موثر وجود در بازار تبدیل می کند.

تمام فیلر های برند الاینا با زمینه سفید در تصویر مشخص می باشند. این ژل های الاینا با خرید و قیمت در ارتباط هستند

انواع فیلر های الاینا

ویژگی های ژل آلمانی الینا

ژل الاینا توسط پیشرفته ترین تکنولوژی روز در کشور صنعتی آلمان طراحی ، تولید و عرضه شده است. این ژل، ویژگی های بسیار خوبی داراست از جمله امنیت بسیار بسیار بالا که این امنیت اضطراب و نگرانی ناشی از مصرف آن را کاملا از بین می برد. بطور کلی ویژگی های منحصر بفرد این ژل آمانی به قرار زیر است.

 • فاقد هرگونه ترکیبات حیوانی
 • پخش شدن بصورت همگن و یکنواخت در ناحیه تزریقی
 • سازگاری کامل با ساختار طبیعی پوست و بدن
 • عدم ایجاد حساسیت زایی
تصویر محتویات درون جعبه یک فیلر پرکننده الاینا

سرنگ پرکننده الینا

انواع ژل الاینا

ژل پرکننده الاینا متناسب با نیاز های داوطلبان ، طیف گسترده ای از مشکلات جوانسازی صورت و بدن را دربر می گیرد. محصولات این برند بسته به میزان غلظت هیالورنیک اسید ونحوه کراسلینک شدن به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. سه محصول ام ، اس جی و هیدرو از این برند بصورت تک فاز بوده و تک محصول اس جی از این برند، دو فاز می باشد. هر کدام از این دسته ها از نظر غلظت هیالورونیک اسید متفاوت می باشند. در ادامه به انواع ژل الاینا می پردازیم.

 •  آلاینا اس جی

 آلاینا اس جی به سبب خاصیت آبرسانی و هیالورونیک اسید با ویسکوزیته کم می توانند به سرعت و بدون درد تزریق و بلافاصله پی از تزریق در ناحیه هدف بصورت همگن پخش شوند. این دسته از الاینا در چهار غلظت طراحی ، تولید و عرضه شده است. این تنوع در غلظت ها می تواند باعث شود که الینا اس جی در  رفع چین و چروک های ظریف تا حجیم سازی لب و گونه از آنها استفاده شود. مناسب برای پوست های حساس است.

 • آلاینا ام

دسته دوم پرکننده های الاینا به نام ام می باشند که در آن ذرات محلول اسید هیالورونیک به صورت همگن در محلول بافر توزیع می شوند. این سری از پرکننده ها هم کراسلینک تک فاز هستند. به طوری که نتیجه کار یک ژل نرم و شفاف است که تزریق آن بسیار آسان می باشد. این سری از ژل های الاینا هم در غلظت های متنوعی طراحی و تولید شده است.

 • الینا هیدرو

این دسته از ژل آلاینا ، تک محصولی و تک غلظتی بوده و این غلظت هیالورنیک اسید بیشترین مقدار که همان 24 میلی لیتر بر میلی گرم می باشد.

تصویر ژل الاینا اس چی 14 در کنار صورت یک خانم که نواحی استفاده از این ژل را راهنمایی م یکند . زمینه تصویر سفید می باشد

فیلر الاینا اس جی 14

آلاینا SG14

با توجه به عدد 14 کنار نام این ژل مشخص است که غلظت عیالورنیک اسید ان بسیار کم است و در نتیجه حجم دهی زیادی نمی تواند داشته باشد ، به همین خاطر از این ژل جهت  حجم دهی جزئی به خطوط لب ها ، جهت به وجود آوردن چهره ای جوان و پر تر و هموار کردن و اصلاح قالب لب هاست. مدت زمان ماندگاری آلاینا SG14 تقریباً ۶ ماه می باشد.

پک ژل الاینا اسموث در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در صورت یک خانم . زمینه کل تصویر سفید می باشد

ژل اس جی 16 الینا اآلمان

الاینا SG16

غلظت ژل آلاینا اس جی 16 در حدود 16 میلی گرم بر میلی لیتر می باشد که تقریباً کم است. از این ژل بیشتر برای آبرسانی به سطح پوست و حجم دهی به میزان کم برای چین و چروک های کم عمق و ظریف ، خطوط اخم ، خطوط خنده ، خط لب ها ، خطوط عمودی گوشه دهان ودست ها علاوه بر این ها ، این ژل می تواند جهت درمان مکمل بعد از تزریق فرآورده قوی تر آلاینا اس جی 24 جهت دستیابی به نتایج بهتر استفاده شود.

پک ژل الاینا بیسیک در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در صورت یک خانم . زمینه کل تصویر سفید می باشد

فیلر الاینا اس چی 20

فیلر الاینا SG20

ژل الاینا اس جی 20 دارای هیالورنیک اسید با غلظت 20 میلی گرم بر میلی لیتر می باشد. این غلظت هیالورونیک اسید نه کم است و نه زیاد و می تواند  برای رفع چین و چروک های متوسط پوست ، خطوط خنده ، خطوط ماروینت ، جای اسکار و جوش های جزئی وچین و چروک های گردن استفاده شود. همچنین این فیلر می تواند بطور خفیف به حجم دهی به لب ها کمک کند. علاوه بر این، این محصول جهت درمان مکمل بعد از تزریق آلانیا SG24 جهت افزایش ماندگاری مناسب است.

پک ژل الاینا دیستینکت در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در . صورت یک خانم . زمینه کل تصویر سفید می باشد. قیمت و خرید با این تصویر در ارتباط می باشد

الاینا اس جی 24

پر کننده پوست آلاینا SG24

الاینا اس جی 24 بیشترین غلظت هیالورنیک اسید را در بین دسته اس جی ژل های الاینا دارا می باشد. غلظت آن همانطور که از نامش مشخص می باشد، در حدود 24 میلی گرم بر میلی لیتر می باشد. از این پرکننده جهت رفع چین و چروک های متوسط تا شدید ، ترمیم ناهمواری هایی نظیر زخم و آکنه ، خطوط خنده ، خطوط ماریونت ، اصلاح و فرم دهی صورت ، حجم دهی به گونه ها و اصلاح پل بینی استفاده می کنند. همچنین  حجم دهی به گونه ها با به کارگیری میکروکانولا به عالی ترین شکل ممکن در این فیلر  انجام می گیرد. اثرات حاصل شده از این نوع ژلبا توجه به نواحی عمیق مورد استفاده، بلند مدت خواهد بود.

پک ژل الاینا جنتل در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در . صورت یک خانم . زمینه کل تصویر سفید می باشد. قیمت و خرید با این تصویر در ارتباط می باشد

فیار الاینا

ژل آلاینا M8

الاینا ام 8 ، کم غلظت ترین پرکننده الاینا زیر مجموعه دسته ام بوده و بیشتر به منظور رفع چین و چروک های کم عمق ، خط اخم و پیشانی ، خطوط ریز اطراف چشم ، کانتور لب ، سیاهی زیر چشم  و کلا خطوط خیلی سطحی بکار می رود. مدت زمان ماندگاری این ژل تقریباً یک سال خواهد بود.

پک ژل الاینا مدیوم در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در . صورت یک خانم . زمینه کل تصویر سفید می باشد. قیمت و خرید با این تصویر در ارتباط می باشد

ژل الاینا ام 16

ژل مدیوم آلاینا M16

ژل الاینا 16 از نظر نوع کراسلینک شدن تک فاز می باشد و از غلظت 16 میلی گرم بر میلی لیتر هیالورنیک اسید برخوردار می باشد. از این پرکننده بیشتر برای رفع خطوط و چروک های سطحی پوست استفاده می شود .

پک ژل الاینا شیپ در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در . صورت یک خانم . زمینه کل تصویر سفید می باشد. قیمت و خرید با این تصویر در ارتباط می باشد

ژل الاینا ام 24

الاینا M24

ژل الاینا 16 تک فاز بوده و غلظت هیالورنیک اسید آن چیزی در حدود 24 میلی گرم بر میلی لیتر می باشد. از این فیلر جهت پرکنندگی فرو رفتگی های چانه ، حجیم سازی گونه، رفع خط خنده و خطوط عمیق صورت استفاده می شود.

پک ژل الاینا ریپیر در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در . صورت یک خانم است. زمینه کل تصویر سفید می باشد. قیمت و خرید با این تصویر در ارتباط می باشد

ژل الاینا اچ ای 24

ژل هایرونیک اسید آلاینا HE24

تنها محصول هیالورونیک اسیدی دو فاز متعلق به برند الاینا ، ژل اچ ای 24 می باشد. با توجه به گرانروی و غلظت زیاد این ژل ، از آن برای برطرف کردن خطوط و و چین و چروک های شدید، حجم دهی به گونه ها ، فرم دهی صورت ، درمان تحلیل بافت چربی زیر پوست و لیفت پوست مناسب است. مقدار دوز مصرفی مورد نیاز جهت درمان تقریباً به نسبت زیادی، کمتر از دیگر ژل ها و فیلرهای تولیدی در بازار است. مدت زمان ماندگاری این  پرکننده حدوداً ۱۸ ماه است.

پک ژل الاینا هیدرو در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در . صورت یک خانم . زمینه کل تصویر سفید می باشد. قیمت و خرید با این تصویر در ارتباط می باشد

پرکننده آبرسان هیدرو الاینا

فیلر آبرسان آلاینا هیدرو

از الاینا هیدرو  بیشتر برای آبرسانی و احیا پوست صورت و گردن و دست ها ، درمان در مزوتراپی و درمان مکمل بعد از تزریق ژل آلاینا مورد استفاده قرار می گیرد. نتایج در این محصول خیلی دوام ندارند  و معمولا ۲ الی ۳ ماه ماندگاری دارند.

راهنمای خرید فیلر الاینا

ژل الاینا ساخت آلمان متناسب با نیاز های داوطلبان جوان سازی ، قادر به رفع کردن طیف گسترده ای از مشکلات پوستی است. برای اینکه محصول انتخابی ما با نیاز ها و مشکلات پوستی ما متناسب باشد باید اطلاعات لازم در مورد فیلر الاینا را داشته باشیم. در ادامه به راهنمای خرید این محصولات می پردازیم.

 • خرید ژل آلاینا SG14

ژل الاینا اس جی 14 که در بازار به اسمارت لیپ یا همان لب هم شناخته می شود ، با توجه به غلظت کم هیالورنیک اسید و موارد استفاده آن در برجسته سازی خفیف بافت لب ، رفع خطوط و چین و چروک های بسیار سطحی پوست، نسبت به باقی محصولات الاینا ارزانتر است.

 • خرید الاینا SG16

پرکننده اس جی 16 حاوی غلظت 16 میلی گرم بر میلی لیتر هیالورنیک اسید بوده و د ربازار با نام ژل اسموث الاینا هم شناخته می شود.از این ژل بیشتر برای رفع خطوط نیمه عمیق مانند خطوط افقی روی پیشانی، آبرسانی به پوست خشک استفاده می شود.  قیمت فیلر 16 کمی از اس جی 14 گرانتر می باشد.

 • خرید آلاینا SG20

فیلر اس جی 20 حاوی هیالورنیک اسید با  غلظت 20 میلی گرم بر میلی لیتر بوده و در بازار با نام ژل بیسیک الاینا هم شناخته می شود. قیمت این ژل کمی از اس جی 14 گرانتر می باشد. این ژل در رده های محصولات گرانقیمت برند الاینا می باشد.

 • خرید فیلر الاینا SG24

ژل اس جی 24 با غلظت 24 میلی گرم بر میلی لیتر هیالورنیک اسید بیشتر ین هیالورنیک اسید را دارا می باشد. از این فیلر بیشتر برای حجیم سازی در گونه و چانه ، رفع خط خنده و خطوط عمیق پوست استفاده می گردد. در بین دسته اس جی الاینا ، این فیلر گرانترین می باشد.

 • خرید اآلاینا M8

ام 8 الاینا ، از لحاظ غلظت اسید هیالورنیک ، در بین خانواده الاینا کم غلظت ترین محسوب می شود. با توجه به غلظت کم هیالورونیک اسید و استفاده آن در رفع خطوط بسیار سطحی ، این ژل ارزانترین محصول برند الاینا پس از الاینا هیدرو به حساب می آبد.

 • خرید ژل مدیوم آلاینا M16

پرکننده الاینا ام 16 ، با غلظت هیالورونیک اسید 16 میلی لیتر بر میلی گرم ، بیشتر برای رفع خطوط سطحی و نیمه سطحی بکار گرفته می شود. همچنین از این ژل برای برجسته سازی خفیف بعضی از نقاط صورت از جمله لب و کانتور آن استفاده می شود.

 • خرید ژل الاینا M24

ژل الاینا مدیوم ام 16 حاوی هیالورنیک اسید با غلظت 24 میلی گرم بر میلی لیتر می باشد. از این پرکننده یشتر برای رفع و از بین بردن خطوط و چروک های عمیق نقاط مختلف صورت استفده می شود. قیمت این ژل کمی بیشتر از میانگین قیمتی محصولات برند الاینا می باشد.

 • خرید فیلر آلاینا HE24

ژل الاینا اچ ای 24 ، تنها پرکننده با کراسلینک تکفاز در بین فراورده های برند الاینا می باشد. از این ژل به منظور  حجم دهی به گونه ها ، رفع خطوط و چروک های شدید ، اصلاح فرم صورت ، رفع مشکل  تحلیل بافت چربی زیر پوستی ، رفع جای اسکار و جوش استفاده می شود. با توجه به قدرت و غلظت بالای این ژل و همچنین کمیاب بودن آن ، قیمتش تا حدودی گرانتر از سایر فراورده های الاینا می باشد.

 • ژل آبرسان هیدرو الاینا

از ژل الاینا هیدرو بیشتر برای آب رسانی و مرطوب سازی پوست و سطح اپیدرم آن استفاده می شود. قیمت این زل تقریبا در رنج میانه محصولات الاینا می باشد.

ماندگاری ژل های الاینا

ماندگاری ژل الاینا به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل شامل کیفیت تزریق ، دز مصرفی و ناحیه هدف می باشند. عموماً ماندگاری پر کننده الاینا بین 8 تا 12 ماه برآورد می شود، که این ماندگاری به ناحیه و کاربرد مصرف ژل هم بسیار وابسته است. بطور مثال ماندگاری این ژل برای چانه و گونه بیشتر است از دوام اثر آن در رفع خط اخم یا خطوط پیشانی.

هیات تحریریه نوآوران سلامت

با آرزوی سلامتی و سربلندی مردم سرافراز ایران

ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020