ژل آلاینا

خرید ژل آلاینا با کیفیت بالا می تواند در حصول بهترین نتیجه تزریق فیلر بسیار موثر باشد. ما در فروشگاه اینترنتی نوآوران سلامت متعهد هستیم باکیفیت ترین محصولات فیلر آلاینا آلمان با تضمین مناسب ترین قیمت ژل آلاینا را در اختیار شما قرار دهیم.

راهنمای خرید

دارای تاییدیه وزارت بهداشت
قیمت ژل لب آلاینا SG24

ژل حجم دهنده آلاینا SG24

ژل Alayna Sg24 Distinct

محصولی از کشور آلمان

دو عدد سرنگ یک سی سی

مناسب برای تمام نقاط صورت

خطوط عمیق و نیمه عمیق

ماندگاری تا 18 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

قیمت:6.600.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
قیمت ژل m8 آلاینا برای زیر چشم

ژل صورت آلاینا M8

ژل Alayna M8 Gentle

محصولی از کشور آلمان

دو عدد سرنگ یک سی سی

مناسب برای تمام نقاط صورت

چین و چروک های سطحی

ماندگاری تا 18 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

قیمت:6.700.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

تاریخچه ژل آلاینا

فیلر و ژل پرکننده آلاینا از محبوب ترین برند های موجود در بازار اروپا و خارج اروپا می باشد. این برند چندین سال است که از جایگاه خوبی در بازار برخوردار بوده است. شرکت سازنده این ژل بصورت مشترک المنافع با دیگر شرکت های معتبر ساخت فیلر های پوستی در ارتباط بوده و مقر اصلی و تولیدی این فیلر در کشور آلمان می باشد.

تصویر صورت صاف یک خانم در کنار بسته های ژل آلینا با پس زمینه سفید د عکس کاملا مشهود می باشد . خرید و قیمت با این تصویر مرتبط می باشد .

ژل آلاینا

ژل آلاینا از محبوب ترین برند های موجود در بازار اروپا مدت زیادیست جایگاه خوبی در بازار دارد. شرکت سازنده ژل آلاینا در کشور آلمان مشغول به فعالیت می باشد.

تکنولوژی ساخت ژل آلاینا

فیلر آلاینا ساخته شده در کشور آلمان از مدرن ترین و بروز ترین تجهیزات بهره برده و ماده اصلی تشکیل دهنده این ژل، اسید هیالورونیک است. این ماده به صورت طبیعی در بدن انسان نیز وجود دارد. در تولید این فیلر آلمانی از محصولات حیوانی استفاده نمی شود. فناوری های نوین به کار رفته در تولید آلاینا، باعث شده خلوص و میزان دقت در غلظت هر نوع از این ژل متناسب با کاربردشان خالص سازی و کراسلینک شود. استفاده از هیالورونیک اسید خالص و با کیفیت، ژل آلاینا را به یکی از محصولات بسیار موثر وجود در بازار تبدیل می کند.

قیمت ژل آلاینا با زمینه سفید در تصویر مشخص می باشند. انواع ژل های آلاینا محصول آلمان

انواع فیلر های آلاینا

ویژگی های ژل آلمانی آلینا

فیلر های آلاینا توسط پیشرفته ترین تکنولوژی روز در کشور صنعتی آلمان طراحی ، تولید و عرضه شده است. این ژل، ویژگی های بسیار خوبی داراست از جمله امنیت بسیار بسیار بالا که این امنیت اضطراب و نگرانی ناشی از مصرف آن را کاملا از بین می برد. بطور کلی ویژگی های منحصر بفرد این ژل آلمانی به قرار زیر است.

 • فاقد هرگونه ترکیبات حیوانی
 • پخش شدن بصورت همگن و یکنواخت در ناحیه تزریقی
 • سازگاری کامل با ساختار طبیعی پوست و بدن
 • عدم ایجاد حساسیت زایی
تصویر محتویات درون جعبه یک فیلر پرکننده الاینا برا یخرید ژل آلینا

دو سرنگ یک سی سی ژل آلاینا

انواع ژل الاینا

فیلر آلاینا متناسب با نیاز های داوطلبان ، طیف گسترده ای از مشکلات جوانسازی صورت و بدن را دربر می گیرد. محصولات این برند بسته به میزان غلظت هیالورنیک اسید ونحوه کراسلینک شدن به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. سه محصول ام ، اس جی و هیدرو از این برند بصورت تک فاز بوده و تک محصول اس جی از این برند، دو فاز می باشد. هر کدام از این دسته ها از نظر غلظت هیالورونیک اسید متفاوت می باشند. در ادامه به انواع ژل آلاینا می پردازیم.

 •  آلاینا مدل اس جی

 آلاینا اس جی به سبب خاصیت آبرسانی و هیالورونیک اسید با ویسکوزیته کم می توانند به سرعت و بدون درد تزریق و بلافاصله پی از تزریق در ناحیه هدف بصورت همگن پخش شوند. این دسته از آلاینا در چهار غلظت طراحی ، تولید و عرضه شده است. این تنوع در غلظت ها می تواند باعث شود که الینا اس جی در  رفع چین و چروک های ظریف تا حجیم سازی لب و گونه از آنها استفاده شود. مناسب برای پوست های حساس است.

 • آلاینا مدل ام

دسته دوم پرکننده های آلاینا به نام ام می باشند که در آن ذرات محلول اسید هیالورونیک به صورت همگن در محلول بافر توزیع می شوند. این سری از پرکننده ها هم کراسلینک تک فاز هستند. به طوری که نتیجه کار یک ژل نرم و شفاف است که تزریق آن بسیار آسان می باشد. این سری از ژل های الاینا هم در غلظت های متنوعی طراحی و تولید شده است.

 • آلینا هیدرو

این دسته از ژل آلاینا ، تک محصولی و تک غلظتی بوده و این غلظت هیالورنیک اسید بیشترین مقدار که همان 24 میلی لیتر بر میلی گرم می باشد.

تصویر ژل آلاینا اس چی 14 در کنار صورت یک خانم که نواحی استفاده از این ژل را راهنمایی م یکند . زمینه تصویر سفید می باشد

کاربرد های فیلر آلاینا SG14

آلاینا SG14

با توجه به عدد 14 کنار نام این ژل مشخص است که غلظت عیالورنیک اسید ان بسیار کم است و در نتیجه حجم دهی زیادی نمی تواند داشته باشد ، به همین خاطر از این ژل جهت  حجم دهی جزئی به خطوط لب ها ، جهت به وجود آوردن چهره ای جوان و پر تر و هموار کردن و اصلاح قالب لب هاست. مدت زمان ماندگاری آلینا SG14  تقریباً ۶ ماه می باشد.

پک ژل الاینا اسموث در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در صورت یک خانم زمینه کل تصویر سفید می باشد

کاربرد های ژل اس جی 16 الینا آلمان

الاینا SG16

غلظت ژل آلاینا اس جی 16 در حدود 16 میلی گرم بر میلی لیتر می باشد که تقریباً کم است. از این ژل بیشتر برای آبرسانی به سطح پوست و حجم دهی به میزان کم برای چین و چروک های کم عمق و ظریف ، خطوط اخم ، خطوط خنده ، خط لب ها ، خطوط عمودی گوشه دهان ودست ها علاوه بر این ها ، این ژل می تواند جهت درمان مکمل بعد از تزریق فرآورده قوی تر آلاینا اس جی 24 جهت دستیابی به نتایج بهتر استفاده شود.

پک ژل الاینا بیسیک در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در صورت یک خانم . زمینه کل تصویر سفید می باشد

فیلر آلاینا SG20

فیلر آلاینا SG20

ژل الاینا اس جی 20 دارای هیالورنیک اسید با غلظت 20 میلی گرم بر میلی لیتر می باشد. این غلظت هیالورونیک اسید نه کم است و نه زیاد و می تواند  برای رفع چین و چروک های متوسط پوست ، خطوط خنده ، خطوط ماروینت ، جای اسکار و جوش های جزئی وچین و چروک های گردن استفاده شود. همچنین این فیلر می تواند بطور خفیف به حجم دهی به لب ها کمک کند. علاوه بر این، این محصول جهت درمان مکمل بعد از تزریق آلانیا SG24 جهت افزایش ماندگاری مناسب است.

 ژل الاینا دیستینکت در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در . صورت یک خانم . زمینه کل تصویر سفید می باشد

آلاینا اس جی 24

پر کننده لب آلاینا SG24

ژل لب آلاینا SG24 بیشترین غلظت هیالورنیک اسید را در بین دسته اس جی ژل های آلاینا دارا می باشد. غلظت آن همانطور که از نامش مشخص می باشد، در حدود 24 میلی گرم بر میلی لیتر می باشد. از این پرکننده جهت رفع چین و چروک های متوسط تا شدید ، ترمیم ناهمواری هایی نظیر زخم و آکنه ، خطوط خنده ، خطوط ماریونت ، اصلاح و فرم دهی صورت ، حجم دهی به گونه ها و اصلاح پل بینی استفاده می کنند. همچنین  حجم دهی به گونه ها با به کارگیری میکروکانولا به عالی ترین شکل ممکن در این فیلر  انجام می گیرد. اثرات حاصل شده از ژل آلاینا SG24 با توجه به نواحی عمیق مورد استفاده، بلند مدت خواهد بود.

پک ژل الاینا جنتل در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در . صورت یک خانم . زمینه کل تصویر سفید می باشد

فیلر آلاینا ام 8

ژل آلاینا M8

ژل آلاینا M8 ، کم غلظت ترین فیلر آلاینا زیر مجموعه دسته ام بوده و بیشتر به منظور رفع چین و چروک های کم عمق ، خط اخم و پیشانی ، خطوط ریز اطراف چشم ، کانتور لب ، سیاهی زیر چشم  و کلا خطوط خیلی سطحی بکار می رود. مدت زمان ماندگاری ژل آلاینا برای زیر چشم تقریباً یک سال خواهد بود.

پک ژل الاینا مدیوم در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در . صورت یک خانم . زمینه کل تصویر سفید می باشد

کاربرد ژل آلاینا ام 16

ژل مدیوم آلاینا M16

ژل آلاینا 16 از نظر نوع کراسلینک شدن تک فاز می باشد و از غلظت 16 میلی گرم بر میلی لیتر هیالورنیک اسید برخوردار می باشد. از این پرکننده بیشتر برای رفع خطوط و چروک های سطحی پوست استفاده می شود .

خرید ژل آلاینا شیپ در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در . صورت یک خانم . زمینه کل تصویر سفید می باشد.

کاربرد ژل آلاینا ام 24

آلاینا M24

ژل الاینا 16 تک فاز بوده و غلظت هیالورنیک اسید آن چیزی در حدود 24 میلی گرم بر میلی لیتر می باشد. از این فیلر جهت پرکنندگی فرو رفتگی های چانه ، حجیم سازی گونه، رفع خط خنده و خطوط عمیق صورت استفاده می شود.

پک ژل الاینا ریپیر در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در . صورت یک خانم است. زمینه کل تصویر سفید می باشد

کاربرد ژل آلاینا اچ ای 24

هیالورونیک اسید آلاینا HE24

تنها محصول هیالورونیک اسیدی دو فاز متعلق به برند آلاینا ، ژل اچ ای 24 می باشد. با توجه به گرانروی و غلظت زیاد این ژل ، از آن برای برطرف کردن خطوط و و چین و چروک های شدید، حجم دهی به گونه ها ، فرم دهی صورت ، درمان تحلیل بافت چربی زیر پوست و لیفت پوست مناسب است. مقدار دوز مصرفی مورد نیاز جهت درمان تقریباً به نسبت زیادی، کمتر از دیگر ژل ها و فیلرهای تولیدی در بازار است. مدت زمان ماندگاری این  پرکننده حدوداً ۱۸ ماه است.

قیمت ژل الاینا هیدرو در کنار نواحی مورد استفاده این ژل در . صورت یک خانم . زمینه کل تصویر سفید می باشد

پرکننده آبرسان هیدرو آلاینا

فیلر آبرسان آلاینا هیدرو

از الاینا هیدرو  بیشتر برای آبرسانی و احیا پوست صورت و گردن و دست ها ، درمان در مزوتراپی و درمان مکمل بعد از تزریق ژل آلاینا مورد استفاده قرار می گیرد. نتایج در این محصول خیلی دوام ندارند  و معمولا ۲ الی ۳ ماه ماندگاری دارند.

راهنمای خرید ژل آلاینا

خرید بهترین مارک ژل برای تزریق و خرید بهترین مارک فیلر برای پرکردن حفره ها می تواند عمل جوانسازی را برای بیمار تسهیل و مطمعن کند. ژل آلاینا ساخت آلمان متناسب با نیاز های داوطلبان جوان سازی ، قادر به رفع کردن طیف گسترده ای از مشکلات پوستی است. برای اینکه محصول انتخابی ما با نیاز ها و مشکلات پوستی ما متناسب باشد باید اطلاعات لازم در مورد فیلر آلاینا را داشته باشیم. در ادامه به راهنمای خرید این محصولات می پردازیم.

 • ژل آلاینا SG14

ژل آلاینا اس جی 14 که در بازار به اسمارت لیپ یا همان لب هم شناخته می شود ، با توجه به غلظت کم هیالورنیک اسید و موارد استفاده آن در برجسته سازی خفیف بافت لب ، رفع خطوط و چین و چروک های بسیار سطحی پوست، نسبت به باقی محصولات آلاینا ارزانتر است.

 • خرید آلاینا SG16

پرکننده اس جی 16 حاوی غلظت 16 میلی گرم بر میلی لیتر هیالورنیک اسید بوده و د ربازار با نام ژل اسموث آلاینا هم شناخته می شود.از این ژل بیشتر برای رفع خطوط نیمه عمیق مانند خطوط افقی روی پیشانی، آبرسانی به پوست خشک استفاده می شود. قیمت انواع فیلر 16 کمی از اس جی 14 گرانتر می باشد.

 • خرید آلاینا SG20

فیلر اس جی 20 حاوی هیالورنیک اسید با  غلظت 20 میلی گرم بر میلی لیتر بوده و در بازار با نام ژل بیسیک آلاینا هم شناخته می شود. قیمت این ژل کمی از اس جی 14 گرانتر می باشد. این ژل در رده های محصولات گرانقیمت برند آلاینا می باشد.

ژل اس جی 24 آلاینا با غلظت 24 میلی گرم بر میلی لیتر هیالورنیک اسید بیشتر ین هیالورنیک اسید را دارا می باشد. از این فیلر بیشتر برای حجیم سازی در گونه و چانه ، رفع خط خنده و خطوط عمیق پوست استفاده می گردد. در بین دسته اس جی آلاینا ، قیمت ژل لب آلاینا گرانترین ژل این برند می باشد.

 • ژل آلاینا M8

فیلر آلاینا برای زیر چشم از لحاظ غلظت اسید هیالورنیک در بین خانواده آلاینا کم غلظت ترین محسوب می شود. با توجه به غلظت کم هیالورونیک اسید و استفاده آن در رفع خطوط بسیار سطحی ، قیمت فیلر زیر چشم آلاینا ارزانترین محصول برند آلاینا پس از آلاینا هیدرو به حساب می آبد.

 • ژل مدیوم آلاینا M16

پرکننده آلاینا ام 16 ، با غلظت هیالورونیک اسید 16 میلی لیتر بر میلی گرم ، بیشتر برای رفع خطوط سطحی و نیمه سطحی بکار گرفته می شود. همچنین از این ژل برای برجسته سازی خفیف بعضی از نقاط صورت از جمله لب و کانتور آن استفاده می شود.

 • ژل آلاینا M24

ژل آلاینا مدیوم ام 16 حاوی هیالورنیک اسید با غلظت 24 میلی گرم بر میلی لیتر می باشد. از این پرکننده یشتر برای رفع و از بین بردن خطوط و چروک های عمیق نقاط مختلف صورت استفده می شود. قیمت این ژل کمی بیشتر از میانگین قیمتی محصولات برند آلاینا می باشد.

 • فیلر آلاینا HE24

ژل آلاینا اچ ای 24 ، تنها پرکننده با کراسلینک تکفاز در بین فراورده های برند آلاینا می باشد. از این ژل به منظور  حجم دهی به گونه ها ، رفع خطوط و چروک های شدید ، اصلاح فرم صورت ، رفع مشکل  تحلیل بافت چربی زیر پوستی ، رفع جای اسکار و جوش استفاده می شود. با توجه به قدرت و غلظت بالای این ژل و همچنین کمیاب بودن آن ، قیمتش تا حدودی گرانتر از سایر فراورده های آلاینا می باشد.

 • ژل آبرسان هیدرو آلاینا

از ژل آلاینا هیدرو بیشتر برای آب رسانی و مرطوب سازی پوست و سطح اپیدرم آن استفاده می شود. قیمت این زل تقریبا در رنج میانه محصولات آلاینا می باشد.

ماندگاری ژل آلاینا

ماندگاری ژل آلاینا به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل شامل کیفیت تزریق ، دز مصرفی و ناحیه هدف می باشند. عموماً ماندگاری پر کننده آلاینا بین 8 تا 12 ماه برآورد می شود، که این ماندگاری به ناحیه و کاربرد مصرف ژل هم بسیار وابسته است. بطور مثال ماندگاری این ژل برای چانه و گونه بیشتر است از دوام اثر آن در رفع خط اخم یا خطوط پیشانی.

هیات تحریریه نوآوران سلامت

با آرزوی سلامتی و سربلندی مردم سرافراز ایران

ادامه مطلب
ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020