برند استایلج

ژل استایلج

خرید فیلر استایلج با کیفیت عالی می تواند در حصول بهترین نتیجه تزریق ژل بسیار موثر باشد. ما در فروشگاه اینترنتی نوآوران سلامت متعهد هستیم باکیفیت ترین محصولات فیلر استایلج با تضمین مناسب ترین قیمت ژل استایلج را در اختیار شما قرار دهیم.

راهنمای خرید

دارای تاییدیه وزارت بهداشت
خريد فيلر استايلج ال مخصوص حجم دهي لب. سرنک و سوزن استايلج مدل ال

ژل لب استایلج L فرانسه

ژل STYLAG L

ساخت شرکت ویواسی فرانسه

مخصوص پر کردن و فرم دهی لب

جوانسازی دست و  فرم دهی  چانه

ماندگاری 18 ماه

حاوی لیدوکائین

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

قیمت:10.680.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
قيمت فیلر بینی استايلج ساخت فرانسه

ژل خط خنده استایلج M

ژل STYLAG M

ساخت کشور فرانسه

مخصوص پر کردن خطوط اخم

مناسب برای فرم دهی خنده

فرم دهی  بینی

اصلاح گونه

ماندگاری 18 ماه

حاوی لیدوکائین

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

ناموجود

اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
قيمت ژل ایکس ال استايلج

ژل گونه استایلج XL

ژل STYLAG XL

ساخت کشور فرانسه

مناسب پر کردن و فرم دهی گونه و چانه

ماندگاری 18 ماه

حاوی لیدوکائین

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

ناموجود

اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
ژل استایلج برای زیر چشم

ژل زیر چشم استایلج S

ژل STYLAG S

ساخت کشور فرانسه

مخصوص رفع چین چروک های سطحی زیر چشم

رفع خطوط اطراف لب و خط اخم

ماندگاری 18 ماه

حاوی لیدوکائین

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

ناموجود

اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

تاریخچه ژل استایلج

ژل استایلج ساخت شرکت فرانسوی ویواسی (VIVACY) است که برای اولین بار در سال 2011 در کشور انگلستان معرفی شد. این شرکت در سال 2007 تاسیس و در زمینه ساخت و عرضه انواع محصولات زیبایی برای زنان و مردان فعالیت خود را آغاز کرده است. امروزه برند ویواسی مانندشرکت تولید کننده ژل پرفکتا و ژل الانسه ، یکی از بزرگترین و اصلی ترین تولیدکنندگان و توزیع کنندگان محصولات زیبایی و بهداشتی در فرانسه و عرصه بین المللی می باشد.

تکنولوژی ساخت ژل فرانسوی شرکت ویواسی

ژل و فیلر استایلج یکی از محصولات زیبایی و درمانی مبتنی بر هیالورونیک اسید است که از آن برای جوانسازی پوست و قسمت های مختلف بدن استفاده می کنند. مواد تشکیل دهنده این محصولات شرکت فرانسوی ویواسی شامل اسید هیالورونیک، یک آنتی اکسیدان طبیعی و مانیتول یا سوربیتول (که به طور طبیعی در کرفس ، زیتون و تمشک وجود دارند) هستند. ترکیب این مواد با هم منجر به کاهش عوارض جانبی اسید هیالورونیک مانند قرمزی و تورم می شود. وجود مانیتول (پاک کننده رادیکال های آزاد)، اثرات رادیکال های آزاد روی پوست و ژل تزریق شده را محدود می کند. بنابراین خطر التهاب پس از تزریق فیلر استایلج کاهش یافته و از تخریب ساختار ژل های اسید هیورونیک توسط بدن جلوگیری می کند.

چگونگی تشکيل ساختار انواع ژل استايلج

ساختار ژل استایلج

ساختار هیالورونیک اسید موجود در فیلر های استایلج از تکنولوژی شبکه‌ مانند در هم تنیده ای (IPN-like®) تشکیل شده است و منجر به تشکیل ماتریسی از پیوند های تو در تو مولکول‌ های هیالورونیک اسید در لایه ‌های مختلف پوست تمی شود. این روش اتصال، خصوصات منحصر به فردی به ژل های استایلج بخشیده است؛ از جمله:

 • ویسکوزیته (چسبندگی) و غلظت بالای این ساختار باعث می شود که ژل ‌ها زمان بیشتری در بافت‌ها باقی بمانند و تغییرات طبیعی ماندگارتری ایجاد کنند..
 • میزان ماده اتصال دهنده BDDE (Butanediol diglycidyl ether) در محصول نهایی چندین برابر کاهش یافته تا ایمنی و سازگاری کامل ژل استایلج را با بافت ‌های پوستی به حداکثر برساند.
 • ساختار شبکه مانند و در هم تنیده ژل های استایلج ، خاصیت انعطاف پذیری زیادی به ژل ها داده و سبب تزریق راحت و دقیق به پوست می شود.
خانمي در حال تزريق ژل استايلج مي باشد

تزریق ژل استایلج به گونه

ویژگی های فیلر استایلج

به طور کلی ژل و فیلر تولیدی شرکت فرانسوی ویواسی دارای ویژگی های زیر است:

 • رفع چین و چروک های سطحی دور چشم و لب ها
 • درمان لب های نازک و نامتقارن
 • حجم دهی و آبرسانی پوست
 • کاهش حجم و باریک کردن صورت
 • برجسته کردن استخوان گونه
 • بهبود قابلیت ارتجاعی پوست
در جدول مشخصات کامل ژل های استايلج آمده است. مانند مواد تشکيل دهنده، غلظت، حجم، سوزن، موارد مصرف، عمق تزريق و ميزان ماندگاري محصول.

جدول مشخصات انواع ژل استایلج

انواع ژل و فیلر استایلج

ژل های استایلج در 7 نوع مختلف با نام های استایلج اس ، استایلج ام ، استایلج ال ، استایلج ایکس ال ، استایلج دو ایکس ال ، استایلج هیدرو ، استایلج هیدرومکس و استایلج مخصوص لب ها دسته بندی می شوند. در ادامه به معرفی و بررسی ویژگی های هر یک می پردازیم.

ژل زیر چشم استايلج S با بسته بندي بنفش رنگ

ژل استایلج S

ژل زیر چشم استایلج S

ژل زیر چشم استایلج برای زیر چشم به نواحی سطحی و میانی پوست تزریق می شود و برای رفع چین و چروک های سطحی پوست و اطراف چشم (پنجه کلاغی)، بهبود خطوط اخم و چین و چروک های ظریف گونه و اطراف دهان (خطوط ماریوت) و رفع حلقه های سیاه در ناحیه فرورفتگی زیر چشم کاربرد دارد. همانطور که در جدول بالا ملاحظه می فرمایید، طول دوره درمان برای این ژل ، حدود 9 ماه است و بعد از آن دوره نقاهت به اتمام می رسد. ژل استایلج S تولید شرکت ویواسی فرانسه دارای غلظت شانزده میلی گرم در گرم اسید هیالورونیک و سرنگ با حجم هشت دهم در دو میلی لیتر است.

ژل خط خنده استايلج ام با بسته بندي بنفش

ژل استایلج M

فیلر خط خنده استایلج M

ژل استایلج M به نواحی میانی و عمیق پوست تزریق می شود. ژل ام استایلج برای ترمیم چین و چروک های بیش از حد بینی، صاف کردن مناطق چروکیده و افتادگی گونه، بیضی صورت ، چانه، بهبود خطوط ماریونت ، کاهش قوز یا بلندی نوک بینی و تغییر شکل لاله گوش استفاده می شود. لیدوکائین موجود فیلر بینی استایلج برای کاهش درد در نواحی تحت درمان مورد استفاده قرار می گیرد. ژل مدل ام تولیدی شرکت ویواسی فرانسه دارای غلظت بیست میلی گرم در گرم اسید هیالورونیک و سرنگ با حجم دو در یک میلی لیتر است.

ژل استايلج ال برای لب با بسته بندي بنفش

ژل استایلج l

ژل لب استایلج L

ژل لب استایلج را به نواحی عمیق پوست تزریق می کنند و از آن برای بهبود چین و چروک های عمیق و بسیار عمیق پوست، رفع چین های شدید بینی ، ترمیم خطوط ماریوت و جوانسازی پوست دست استفاده می شود. این فیلر دارای غلظت بیست و چهار میلی گرم در گرم اسید هیالورونیک و سرنگ با حجم یک در دو میلی لیتر است.

ژل استایلج ایکس ال با بسته بندی سبز

ژل استايلج Xl

فیلر گونه استایلج ایکس ال

از ژل استایلج ایکس ال برای درمان غیر یکنواختی حجم صورت و بهبود چین و چروک و خطوط روی آن، بزرگ کردن استخوان گونه و درمان پتوز خفیف صورت ( افتادگی پوست صورت ) استفاده کرده و به ناحیه عمیق و زیر پوست تزریق می شود. ژل استایلج Xl دارای غلظت بیست و شش میلی گرم در گرم اسید هیالورونیک و سرنگ با حجم یک در دو میلی لیتر است.

ژل استايلج لیپس مخصوص لب با بسته بندي قرمز

ژل استایلج لیپس

فیلر استایلج مخصوص لب

فیلر استایلج مخصوص لب را به نواحی داخلی و اطراف مخاط لب تزریق می کنند. از این ژل برای افزایش حجم لب ، بهبود کانتور لب ، اصلاح اندازه نامناسب لب بالا و پایین ، کاهش خطوط محیطی یا خطوط چین و چروک بالای لب و درمان لب های خشک قرمز استفاده می کنند. ژل حجم دهنده لب حاوی سه دهم درصد لیدوکائین برای کاهش درد در قسمت مورد نظر می باشد. فیلر لب شرکت ویواسی فرانسه دارای غلظت هجده و نیم میلی گرم در گرم اسید هیالورونیک و سرنگ با حجم یک در یک میلی لیتر است.

فیلر هيدرو استایلج با بسته بندي آبي

فیلر استایلج مدل هیدرو

فیلر هیدرو استایلج

ژل استایلج هیدرو به منظور آب رسانی و بهبود قابلیت ارتجاعی پوست ، احیای مجدد صورت ، گردن و دست با استفاده از تکنیک های مزوتراپی به سطح پوست تزریق می شود. معمولا برنامه استفاده از ژل استایلج هیدرو بصورت 3 جلسه طی 3 هفته تا 1 ماه و با فواصل درمانی 3 تا 6 ماه می باشد که برای طولانی شدن و تقویت اثر درمان انجام شود. اژل هیدرو استایلج دارای غلظت چهارده میلی گرم در گرم اسید هیالورونیک غیر متقاطع و سرنگ با حجم یک در یک میلی لیتر می باشد.

فیلر استايلج هيدرومکس با بسته بندي آبي

فیلر هیدرومکس استایلج

ژل هیدرومکس استایلج

ژل استایلج هیدرومکس برای درمان پوست بسیار خشک و کم آب با استفاده از تکنیک های مزوتراپی به سطح پوست تزریق می شود. آب رسانی فوری، بازسازی سریع بافت پوست ، بهبود قابلیت ارتجاعی پوست ، احیای مجدد صورت ، گردن و دست از کاربرد های ژل استایلج هیدرومکس می باشد. همانطور که گفته شد، این ژل یک محصول مزوتراپی است، بنابراین برای رفع علائم پیری و آب رسانی به پوست مورد استفاده قرار می گیرد و مناسب ترمیم چین و چروک نمی باشد.

معمولا برنامه زمانی استفاده از این ژل ، بسته به درجه کمبود آب بدن ، در دو جلسه و در یک بازه زمانی یک ماهه انجام می شود. در صورت نیاز می توانید یک جلسه دیگر نیز به برنامه درمانی خود اضافه کنید. توصیه می شود برای حفظ اثر ژل و ماندگاری طولانی آن، از جلسات منظم ریکاوری یا به اصطلاح شارژ نیز استفاده کنید.

فیلر استایلج هیدرومکس دارای غلظت دوازده و نیم میلی گرم در گرم اسید هیالورونیک و سرنگ با حجم یک در یک میلی لیتر است.

نمایش کاربرد های انواع ژل و فیلر استايلج

موارد کاربرد ژل استایلج

راهنمای خرید ژل استایلج

خرید ژل زیبایی با بهترین و معتبر ترین مارک ها برای تزریق و خرید بهترین مارک های فیلر برای پرکردن حفره ها می تواند عمل جوانسازی را برای بیمار تسهیل و مطمعن کند. در بالا به طور کامل با ویژگی ها و خصوصیات انواع ژل استایلج آشنا شدیم. گفتیم که ژل استایلج انواع مختلفی داشته و هر یک کاربرد ها و ویژگی های مخصوص به خود را دارند. اما برای آن که بتوانیم بهترین ژل را برای پوست خود انخاب کنیم، می بایست موارد استفاده هر یک را بدانیم. در ادامه نکاتی را برای راهنمایی خریداران این ژل ها آوردیم تا بتوانند بهترین انتخاب را در خرید داشته باشند.

 • خرید ژل زیر چشم استایلج اس

فیلر استایلج برای زیر چشم برای رفع چین چروک های پیشانی، خطوط اخم و سیاهی های دور چشم و همچنین ترمیم منافذ لب ها بکار می رود. مدت ماندگاری این ژل 9 ماه است. قیمت ژل استایلج برای زیر چشم نسبت به سایر ژل های استایلج پایین تر است. زیرا برای پر کردن سطح پوست استفاده می شود، پس ماده کمتری نیز مصرف می کند.

ژل های استایلج ام ترمیم خطوط ریز ناحیه گیجگاهی و کنار چشم ، رفع قوز و برآمدگی بینی ، ترمیم لاله گوش ، بهبود چین و چروک های نزدیک بینی و گونه و همچنین ترمیم خطوط ماریوت کاربرد دارند. این ژل معمولا حدود 12 ماه بر روی پوست ماندگاری دارد. لازم به ذکر است چون مواد بیشتری در این نوع ژل ها مصرف شده ، قیمت ژل استایلج M نسبت به ژل زیر چشم استایلج بالاتر است.

فیلر لب استایلج بیشتر برای فرم دهی لب و  بازسازی چانه ، بهبود خطوط ماریوت صورت ، جوانسازی دست و رفع چین و چروک های اطراف بینی استفاده می شود. ماندگاری این ژل تقریبا 12 ماه می باشد. قیمت ژل لب استایلج حدودا هم قیمت ژل خط خنده استایلج M است.

 • خرید ژل ایکس ال استایلج

ژل گونه استایلج به منظور بزرگ کردن استخوان گونه و ترمیم پوست آن، همچنین بهبود حالت بیضی شکل صورت و بازسازی چانه استفاده می شود. ماندگاری این ژل بیش از 12 ماه است. قیمت ژل استایلج xl بدلیل اینکه موارد مصرفی بیشتری نسبت به سایر ژل ها دار بالاتر از سایر فیلر های استایلج می باشد.

 • خرید ژل اسپیشال لیپ استایلج

همانطور که از اسم این ژل لب پیداست، برای جوانسازی نواحی لب کاربرد دارد و به رفع چین و چروک های دوره ای و افزایش حجم و کانتور لب کمک می کند. این ژل زمانی بین 6 الی 9 ماه ماندگاری دارد. قیمت این مدل ژل استایلج با سایر ژل ها متفاوت می باشد.

 • خرید ژل استایلج هیدرو و هیدرومکس

کاربرد های ژل استایلج هیدرو و هیدرومکس تقریبا یکسان است و هر دو بیشتر برای جوانسازی پوست  گردن و نواحی اطراف آن استفاده می شود. ماندگاری این ژل ها نسبت به سایر پایین تر بوده و تقریبا 2 الی 4 ماه است. این دو ژل با توجه به استفاده یکسانی که دارند، تقریبا هم قیمت هستند.

قیمت ژل زیر چشم و  قیمت فیلر لب  استایلج بسیار پرکاربرد بوده و قیمت نسبتا مناسب تری نسبت به سایر محصولات استایلج دارند.

هیات تحریریه نوآوران سلامت

با آرزوی سلامتی و سربلندی مردم سرافراز ایران

ادامه مطلب
ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020