برند آیدیا

ژل آیدیا

خرید فیلر ایدیا با کیفیت عالی می تواند در حصول بهترین نتیجه تزریق ژل بسیار موثر باشد. ما در فروشگاه اینترنتی نوآوران سلامت متعهد هستیم باکیفیت ترین محصولات فیلر آیدیا ایتالیا با تضمین مناسب ترین قیمت ژل ایدیا را در اختیار شما قرار دهیم.

راهنمای خرید

دارای تاییدیه وزارت بهداشت
قیمت ژل سوپر آیدیا رژینال

ژل سوپر آیدیا ایتالیا

ژل Idea Super

ساخت شرکت بیوریوولومتریای ایتالیا

سه عدد سرنگ یک سی سی

اصلاح گونه و چانه

رفع خطوط پیشانی و خط اخم

اصلاح زاویه فک

ماندگاری اثر تا 12 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

قیمت:8.500.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
قیمت ژل بیو اکسپندر آیدیا

ژل بیو اکسپندر آیدیا ایتالیا

ژل Idea Bio-expander

ساخت شرکت بیوریوولومتریای ایتالیا

3 عدد سرنگ 1سی سی

اصلاح گونه و چانه

اصلاح خطوط پیشانی و خط اخم

ماندگاری اثر تا 10 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان

قیمت:8.800.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
قیمت ژل رژینال آیدیا ایتالیا

ژل رژینال آیدیا ایتالیا

ژل Idea Regenyal

ساخت شرکت بیوریوولومتریای ایتالیا

یک عدد سرنگ یک سی سی

خط خنده ، خطوط پیشانی

خط اخم و خطوط فاین

ماندگاری اثر 6 تا 8 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

قیمت:3.200.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
قیمت ژل لب آیدیا لیپس

ژل لب آیدیا لیپس

ژل Idea Lips

ساخت شرکت بیوریوولومتریای ایتالیا

یک عدد سرنگ یک سی سی

برجسته سازی لب

مناسب برای کانتور لب

خطوط پیشانی و خط اخم

ماندگاری اثر تا 10 ماه

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

قیمت:3.700.000 تومان
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

تاریخچه ژل آیدیا

ژل آیدیا زیر مجوعه رژنیال، محصولی از کمپانی پیشرفته ریوولومتریای ایتالیا است. فیلر آیدیا از معروفترین برندهای سازنده محصولات زیبایی در ایتالیا و اروپا می باشد و چندین سال است که بصورت گسترده به طراحی ، ساخت و عرضه محصولات جوانسازی پوست از جمله ژل و فیلر های تزریقی زیبایی و همچنین محصولات ارتوپدی می پردازد.

تصویر یک دختر خانم در کنار تصویر چند بسته از زل های تزریقی آیدیا . زمینه تصویر سفید بوده

انواع ژل و فیلر آیدیا

برند آیدیا در چند سال اخیر، همواره از محبوبترین و پرفروش ترین برند های بازار بوده و با تحت کنترل گرفتن بازار در ایتالیا و آمریکای شمالی ، توانسته سهم بسزایی از این بازار را در اختیار بگیرد. تمرکز این کمپانی بیشتر بر بازسازی در استفاده طولانی مدت از این محصولات در عین ایمنی محصول می باشد. شرکت رژینال ایتالیا مانند شرکت درمو آروما تولید کننده کوکتل مزو آروما  هم اکنون، یک تولید کننده برتر محصولات مبتنی بر اسید هیالورنیک است و بصورت داخل پوستی و داخل مفصلی تزریق می شود. این برند به لطف درجه بالای جلب رضایت و اطمینان مشتریان، در ایتالیا و خارج از ایتالیا، محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

تمام محصولات برند آیدیا در تصویر با پس زمینه سفید مشخص می باشد

انواع محصولات آیدیا

محصولات شرکت رژنیال آیدیا بسیار متفاوت هستند و سطح کنترل کیفی و فناوری پیشرفته در این محصولات کاملا مشهود می باشد. ایمنی و کیفیت عناصر اساسی این محصول با توجه به قیمت و محبوبیت آن مشخص می باشد. این شرکت هر ساله گواهینامه های سیستم کیفیت خود را افزایش می دهد و از مواد پایدار در محصولات خود استفاده می کند.

شعار این کمپانی، نگرش های دوستانه به محیط زیست است و به اعتقاد آنها زیبایی انسان می تواند مصداق زیبایی و احترام به محیط زیست باشد. این شرکت هم درطراحی و تولید و هم در بازاریابی محصولاتش در جایگاه بسیار خوبی در بین رقبایش قرار دارد.

تکنولوژی ساخت ژل و فیلر ایتالیایی شرکت رژینال

ژل آیدیا ساخت کشور ایتالیا از ژل های با ساختار هیالورنیک اسید خالص می باشد. اسید هیالورونیک بکار رفته در ساخت آیدیا از لحاظ کیفیت، خلوص و ایمنی از استاندارد بالایی برخوردار است.

همچنین بنا بر ادعای کارشناسان شرکت بیو ریوولومتریا ، این ژل کمترین میزان اسیدهای نوکلئیک، پروتئین های اضافه ، ناخالصی ها و کراس لینکهای نا متقاطع را در خود دارد. لازم بذکر است که در ساخت و تولید این محصولات از روشهای پیشرفته و مدرن در آزمایشگاههای کمپانی بیوریوولومتریای، استفاده می شود. این ویژگی ها باعث شده که این ژل در میان مخاطبانش بسیار مطمئن در نظر گرفته شود.

تصویر یک بسته باز شده ا از یک ژل آیدیا نوع بایو رژینیال آیدیا

پک باز شده ژل آیدیا

عملکرد و مکانیزم اثرگذاری فیلر های آیدیا

همانند سایر ژل های ساخته شده بوسیله هیالورونیک اسید، مکانیزم اثرگذاری در ژل آیدیا بر پایه جایگیری هیالورونیک اسید در شکاف ها و چین و چروکهای پوست می باشد که این امر باعث پر شدن و صاف شدن ناحیه هدف می گردد.

البته هدف از تزریق این ژل فقط رفع چین و چروک و خطوط سطحی روی پوست نیست و بنا بر نوع تزریق و نوع استفاده هر کدام از محصولات برند آیدیا ، می توان برای حجم سازی و برجسته کردن بافت ها و نواحی مختلف هم این گونه عملکرد را متصور شد.

به همین ترتیب پس از تزریق ژل آیدیا به زیر پوست و پرکردن جاهای خالی در صورت زیاد بودن گرانروی و حجم هیالورونیک اسید ، ژل می تواند در ناحیه هدف جای بگیرد و باعث حجیم شدن آن گردد.

در تصویرچهار نوع فیلر آیدیا را مشاهده می کنید . زمینه تصویر سفید بوده

انواع ژل های تزریقی برند آیدیا

انواع ژل های محصولات برند آیدیا

فیلر های آیدیا بسیار متنوع هستند. بسته به نیاز داوطلبان جوانسازی شرکت تولید کننده ژل آیدیا محصولات ویژه ای عرضه کرده است. به طور کل می توانیم تمام موارد مشمول استفاده از فیلر آیدیا را به گزینه های زیر تقسیم کنیم.

 • برجسته سازی و فرم دهی به بافت لب
 •   خطوط پری اورال (چین و چروک‌های روی لب بالا)
 •   خطوط خنده ، خطوط ماریونت
 • پرکنندگی فرورفتگی های چانه
 •   فیلر فک و گونه
 •   جوانسازی دست
 •   فیلر گودی زیر چشم
قبل و بعد از استفاده از انواع ژل آیدیا در تصویر کاملا مشهود است

تاثیر گذاری انواع فیلر های آیدیا

ژل و فیلر شرکت رژنیال ایتالیا طیف گسترده ای از موارد جوانسازی و درمان را در بر می گیرد. میزان استفاده هیالورونیک اسید در این محصولات و تکنولوژی ساخت بسیار پیشرفته باعث شده که این محصولات در کاربردهای بسیار گسترده ای بکار گرفته شوند. در ادامه به محصولات متنوع و مهم شرکت آیدیا می پردازیم.

تصویر یک بسته ژل سوپر آیدیا رژنیال را با پس زمینه سفید می بینم . سرنگ تزریق در تصویر مشهود می باشد

ژل آیدیا سوپر رژینال

ژل سوپر آیدیا رژنیال

ژل سوپر آیدیا رژینال یکی از فراورده های استریل شرکت بیو وولومتریال می باشد که ماده ی اصلی آن، هیالیورونیک اسید با اتصال عرضی بوده و با توجه به منبع انسانی بودنش ، سازگار با ساختار بدن انسان می باشد. این ژل از روند تجزیه ی شیمیایی باکتریایی تشکیل و ساخته شده است.

فیلر سوپر آیدیا  رژینال از محصولات پر استفاده و محبوب برند آیدیا بوده و از این ژل تزریقی عموماً به منظور بازسازی حجم و برجستگی های تحلیل رفته بافت بیشتر در ناحیه گونه و چانه و بعضاً برای رفع سستی و شلی پوست استفاده می شود. این محصول از لحاظ نوع کراس لینک شدن هیالورونیک اسید در دسته ی تک فاز قرار می گیرد. همچنین زیست تخریب پذیر و قابل جذب پوست انسان است.

تصویر یک بسته ژل لب آیدیا لیپس با زمینه سفید و کادر مشکی

ژل لب آیدیا لیپس

ژل لب آیدیا لیپس

ژل لب آیدیا مخصوص لب از مقدار زیادی هیالورونیک اسید با خلوص بالا تشکیل شده است که باعث برجسته شدن بافت لب و همچنین صاف و شاداب شدن آن می شود. این محصول از لحاظ میزان استفاده و محبوبیت ، در جایگاه بسیار خوبی در بین داوطلبان جوانسازی قرار گرفته است. این پرکننده ایتالیایی، با افزایش حجم و برجستگی و همچنین آب رسانی به بافت لب ، باعث اصلاح آن می گردد. ژل آیدیای لب باعث به وجود آمدن نتایج طبیعی، حفظ لطافت طبیعی لب و افزایش حجم آن خواهد شد.

همچنین ژل آیدیا لیپس با استفاده از هیالورونیک اسید با پیوند های متقاطع متوسط ساخته و به طور طبیعی با ترکیبات بافت لب تطابق دارند. گرانروی یا ویسکوزیته این ژل ایتالیایی کم است و تزریق آن با سوزن های سی جی انجام می شود. غلظت اسید هیالورونیک این ژل، 25 میلی لیتر بر میلی گرم است و برای فرم دهی و شکل دهی لب ، خط اخم و خطوط  پیشانی و بعضاً کنار چشم ، استفاده می شود.

تصویر بسته ای از یک ژل آیدیا بایو اکسپندر با زمینه تصویر سفید بوده

ژل آیدیا بایو اکسپندر

فیلر بیو اکسپندر آیدیا

ژل بیو اکسپندر آیدیا از معروفترین و پر استفاده ترین محصولات شرکت آیدیا ایتالیا می باشد. این ژل با توجه به دارا بودن غلظت زیادی از هیالورونیک اسید می تواند با هدف تصحیح حجمی و ساختار بندی مجدد بافت، حجم دهی و جوان سازی کامل صورت برای اصلاح گونه ، چانه ، تنظیم زاویه فک. اصلاح خطوط پیشانی ، خط اخم مورد استفاده قرار بگیرد.

میزان گرانروی و غلظت اسید هیالورنیک در فیلر بیو اکسپندر آیدیا به گونه ای تنظیم گردیده است که با تزریق آن به ناحیه مورد درمان ، عمق پوست آن ناحیه از نظر قابلیت سفتی ، ارتجاعی ، آبرسانی ، افزایش حجم و بازسازی مجدد بافت چربی دگرگون واصلاح می یابد. همچنین با تزریق این فیلفر ، پوست صاف و شاداب شده و از چین و چروک های آن کاسته می شود.

در تصویر یک بسته از ژل رژنیال آیدیا با زمینه تصویر سفید بوده

ژل ایتالیایی رژنیال آیدیا

فیلر رژنیال آیدیا

از ژل رژینال آیدیا بیشتر به عنوان ماده پر کننده برای رفع چروک ها و خطوط های نیمه عمیق پوست و همچنین افتادگی و شل شدگی پوست استفاده می شود. این محصول ایتالیایی بسیار ایمن بوده و حالات طبیعی پوست را به روشی فوق العاده بازیابی می کند.

فیلر رژینال آیدیا بطور قابل قبولی در مناطق اطراف محل تزریق پخش می شود و از این طریق توزیع متوازن، یکنواخت و مداومی را ایجاد میکند. هیالورونیک بدست آمده از تخمیر باکتری ماده اصلی شکل دهنده آیدیا رژنیال می باشد. این فیلر  ایمنی بالا بالایی دارد و با استفاده از اصلاح حجمی و ساختاری مجدد بافت، جوان سازی در پوست شکل می گیرد.

 اسید هیالورونیک فیلر آیدیا با ویژگی های منحصر بفردش از جمله چسبناکی و الاستیکی بودن باعث می شود بدون ایجاد شدن هر گونه اختلالی، خصوصیات طبیعی پوست ، بکر و طبیعی بنظر برسد . اسید هیالورونیک دارای خاصیت ویسکوزیته و الاستیسته بالایی است که این امر موجب سازگاری آن با حالت ریخت شناسی فرد و حفظ حالت طبیعی می شود.

تصویر بسته ای از یک ژل آیدیا آرمونیا

پرکننده رژنیال آیدیا آرمونیا

فیلر آرمونیا آیدیا

فیلر آیدیا ارمونیا برخلاف سایر محصولات خانواده آیدیا برای زیبایی و جوانسازی بکار نمی رود. خاصیت این ژل بیشتر می تواند در دسته محصولات درمانی قرار بگیرد. دز هیالورونیک اسید و گرانروی مطلوب و مناسب این محصول باعث شده در یک کاربرد خاص از آن بهره ببرند.

در مقایسه با پرکننده های معمولی ، ذرات این ژل ریز تر هستند که به محصول کمک می کند تا در بافت ها بهتر ادغام و توزیع شود که این ویژگی های منحصر بفرد می تواند یک درمان اصلاح دستگاه تناسلی زنان و مردان باشد.

این محصول با افزایش حجم و پرکنندگی در دستگاه تناسلی مردان و زنان می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس هنگام رابطه جنسی در آنها شود. در صوت ناقص بودن دستگاه تناسلی مرد یا زن ، میل جنسی آنان به تدریج کاهش پیدا کرده و این اتفاق به کل زندگی تعمیم پیدا می کند. این محصول می تواند با رفع نواقص دستگاه تناسلی ، از سردی در رابطه جنسی جلوگیری کند.

تصویر صورت یک خانم جوان شده با استفاده از ژل ایتالیایی آیدیا

راهنمای خرید ژل آیدیا ایتالیا

راهنمای خرید ژل آیدیا

 خرید بهترین مارک ژل برای تزریق و خرید انواع فیلر زیبایی برای پرکردن حفره ها می تواند عمل جوانسازی را برای بیمار تسهیل و مطمعن کند. برند آیدیا از محصولات مختلفی تشکیل شده است. هرکدام از این محصولات برای کاربرد های خاصی طراحی و تولید شده اند. همچنین بسته به میزان غلظت اسید هیالورونیک و ظرافت تکنولوژی ساخت این محصولات ، قیمت آنها نیز متفاوت می باشد. برای اینکه متناسب با نیازمان ، بهترین محصول را انتخاب کنیم باید از ویژگی هر محصول اطلاع داشته باشیم. در ادامه به راهنمای خرید هر محصول بطور جداگانه می پردازیم.

 • خرید ژل سوپر رژنیال آیدیا

پرکننده آیدیا سوپر از پرکاربرد ترین و پر استفاه ترین محصولات خانواده آیدیا می باشد . از این ژل جهت رفع سستی و شلی پوست ، ترمیم و بازسازی برجستگی بافت ، ترمیم زاویه نوک بینی ،حجم دهی گونه ها ، زاویه سازی چانه و اصلاح عدم تقارن آن و در نهایت در تصحیح قوس بینی و تصحیح خاصیت ارتجاعی پوست استفاده می شود.

پک ژل آیدیا سوپر رژنیال حاوی یک سرنگ تک دوز استریل از پیش پر شده ، یک عدد نیدل 27  و یک عدد کانولا 25 می باشد. این ژل به لایه های عمیق و تقریبا سطح فوقانی استخوان تزریق می گردد. قیمت فیلر سوپر آیدیا با توجه به میزان اسید هیارولونیک مورد استفاده در آن ، از محصولات گران خانواده آیدیا می باشد.

 • خرید ژل لب آیدیا

از ژل آیدیا لب مشخصاً برای اصلاح فرم لبها ، خطوط بالای لب و بعضاً در رفع خطوط پیشانی استفاده می شود. ویسکوزیته یا گرانروی و غلظت کم این ژل باعث شده که تزریق آن با سرنگ های ۳۰ جی هم امکان پذیر باشد. همچنین عمق تزریق آن لایه میانی درم می باشد.

بسته ژل لب آیدیا شامل ۱ عدد سرنگ یک میلی لیتر ، یک سرنگ یکبار مصرف استریل از پیش پر شده و دو سوزن استریل: ۲۷ و ۳۰ جی می باشد. با توجه به غلظت کم این فیلر و درعین حال محبوبیت و استفاده زیاد از آن ، قیمت فیلر لب آیدیا در بین سایر محصولات آیدیا در رنج میانه قرار دارد.

 • خرید بایو اکسپندر آیدیا

فیلر آیدیا بایواکسپندر از از محصولات منحصر بفرد و خاص خانواده آیدیا می باشد. گستره استفاده از این ژل بسیار زیاد بوده و در مواردی از جمله افزایش خاصیت ارتجاعی پوست ، ترمیم و نوسازی بافت از دست رفته ، حجم دهی و پرکنندگی نواحی مورد درمان چانه ،گونه ، نواحی تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد .

بسته این محصول شامل سه عدد سرنگ 1/1 میلی لیتری ، یک عدد نیدل استریل و یک عدد کانول می باشد. قیمت ژل گونه آیدیا با توجه به گستره وسیع کاربردی  در بین محصولات آیدیا ، تا حدودی گران می باشد.

 • خرید ژل رژنیال آیدیا

از فیلر آیدیا رژنیال ، بیشتر جهت رفع سستی و شلی پوست و همچنین آبرسانی به لایه های فوقانی پوست استفاده می شود. از کاربرد های مهم این ژل می توان به بهبود و بازیابی حجم از دست رفته بافت ، رفع چین و چروک و خطوط ظریف و تاحدودی عمیق ، زاویه سازی فک ، نواحی میانی صورت ،گونه و خطوط محیطی اطراف دهان استفاده می شود. قیمت ژل خط خنده آیدیا در بین محصولات آیدیا نسبتاً ارزانتر می باشد.

 • ژل آرمونیا آیدیا

از پرکننده ایدیا ارمونیا تخصصاً برای رفع نواقص دستگاه تناسلی خانمها و آقایان جهت ارتقا کیفیت رابطه جنسی استفاده می شود. هر بسته از محصول آرمونیا، شامل ۲ ژل یک سی سی به همراه ۳ عدد سرنگ ۲۵  جی می باشد. این محصول از لحاظ قیمت و میزان استفاده در رده میانه بین تمام محصولات برند آیدیا می باشد.

ماندگاری فیلر آیدیا

ماندگاری ژل های ایدیا در میان استفاده کنندگان به عنوان یک ویژگی برای این برند محسوب می شود و چیزی بین نه تا هجده ماه است. تزریق مجدد ممکن است به ماندگاری بیشتر کمک کند. در صورت استفاده ژل در نواحی پر تحرک صورت مانند لب ها یا پوست پیشانی، ماندگاری کمتر می شود در حالی که ماندگاری اثر تزریق این برند در نواحی ثابت مانند فک ،گونه و چانه بسیار زیاد و بعضاً نزدیک به یک سال نیم دوام خواهد داشت .

البته مقدار ژل مورد نیاز در همه افراد یکسان نیست و به شرایط خاص هر فرد از قبیل شدت چین و چروک روی صورت او، مشکلات خاص او و نوع ژل مورد استفاده بستگی دارد.

قیمت ژل آیدیا ایتالیا

بطور کلی تزریق ژل و فیلر نه فقط برند آیدیا بلکه همه ای برندها،  جز عمل های زیبایی محسوب می شود در نتیجه بیمه ها هزینه ی آن را پرداخت نمی کنند . قبل از اقدام به تزریق فیلر و مخصوصاً فیلر باکیفیت آیدیا بهتر است از عوامل تاثیرگذار بر قیمت این فیلر با خبر باشیم . از عوامل تاثیر گذار روی قیمت انواع فیلر آیدیا ایتالیا می توان به میزان حجم ژل مورد استفاده ، میزان عمیق بودن خطوط ناحیه تزریق و غلظت هیالورونیک اسید فیلر اشاره کرد. همچنین یکی سی سی از ژل آیدیا بسته به نوع محصول مورد استفاده ، قیمت متفاوتی دارد.

هیات تحریریه نوآوران سلامت

با آرزوی سلامتی و سربلندی مردم سرافراز ایران

ادامه مطلب
ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020