لوگوی-پی-انجی-ایدیا-و-خرید

ژل آیدیا

ژل آیدیا ساخت کشور ایتالیا از ژل های با ساختار هیالورنیک اسید خالص می باشد. اسید هیالورونیک بکار رفته در فیلر آیدیا از لحاظ کیفیت، خلوص و ایمنی از استاندارد بالایی برخوردار است. ژل و فیلر آیدیا زیرمجوعه رژنیال، محصولی از کمپانی پیشرفته ریوولومتریای ایتالیا است. این برند از معروفترین برندهای سازنده محصولات زیبایی در ایتالیا و اروپا می باشد و چندین سال است که بصورت گسترده به طراحی ، ساخت و عرضه محصولات جوانسازی پوست از جمله ژل و فیلر های تزریقی زیبایی و همچنین محصولات ارتوپدی می پردازد. خرید ژل با بهترین و معتبر ترین مارک ها برای تزریق و خرید فیلر برای پرکردن حفره ها می تواند عمل جوانسازی را برای بیمار تسهیل و مطمعن کند.

بیشتر بخوانید

تاریخچه ژل آیدیا

ژل آیدیا زیر مجوعه رژنیال، محصولی از کمپانی پیشرفته ریوولومتریای ایتالیا است. فیلر آیدیا از معروفترین برندهای سازنده محصولات زیبایی در ایتالیا و اروپا می باشد و چندین سال است که بصورت گسترده به طراحی ، ساخت و عرضه محصولات جوانسازی پوست از جمله ژل و فیلر های تزریقی زیبایی و همچنین محصولات ارتوپدی می پردازد.

تصویر یک دختر خانم در کنار تصویر چند بسته از زل های تزریقی ایدیا . زمینه تصویر سفید بوده . برای خرید محصولات باید رنج قیمت را دانست

انواع فیلر و ژل آیدیا

برند آیدیا در چند سال اخیر، همواره از محبوبترین و پرفروش ترین برند های بازار بوده و با تحت کنترل گرفتن بازار در ایتالیا و آمریکای شمالی ، توانسته سهم بسزایی از این بازار را در اختیار بگیرد. تمرکز این کمپانی بیشتر بر بازسازی در استفاده طولانی مدت از این محصولات در عین ایمنی محصول می باشد. شرکت رژینال ایتالیا مانند شرکت درمو آروما تولید کننده کوکتل مزو آروما  هم اکنون، یک تولید کننده برتر محصولات مبتنی بر اسید هیالورنیک است و بصورت داخل پوستی و داخل مفصلی تزریق می شود. این برند به لطف درجه بالای جلب رضایت و اطمینان مشتریان، در ایتالیا و خارج از ایتالیا، محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

تمام محصولات برند ایدیا در تصویر با پس زمینه سفید مشخص می باشد

انواع محصولات ایدیا

محصولات شرکت رژنیال ایدیا بسیار متفاوت هستند و سطح کنترل کیفی و فناوری پیشرفته در این محصولات کاملا مشهود می باشد. ایمنی و کیفیت عناصر اساسی این محصول با توجه به قیمت و محبوبیت آن مشخص می باشد. این شرکت هر ساله گواهینامه های سیستم کیفیت خود را افزایش می دهد و از مواد پایدار در محصولات خود استفاده می کند.

شعار این کمپانی، نگرش های دوستانه به محیط زیست است و به اعتقاد آنها زیبایی انسان می تواند مصداق زیبایی و احترام به محیط زیست باشد. این شرکت هم درطراحی و تولید و هم در بازاریابی محصولاتش در جایگاه بسیار خوبی در بین رقبایش قرار دارد.

تکنولوژی ساخت ژل و فیلر ایتالیایی شرکت رژینال

ژل ایدیا ساخت کشور ایتالیا از ژل های با ساختار هیالورنیک اسید خالص می باشد. اسید هیالورونیک بکار رفته در ساخت آیدیا از لحاظ کیفیت، خلوص و ایمنی از استاندارد بالایی برخوردار است.

همچنین بنا بر اداعای کارشناسان شرکت بیو ریوولومتریا ، این ژل کمترین میزان اسیدهای نوکلئیک، پروتئین های اضافه ، ناخالصی ها و کراس لینکهای نا متقاطع را در خود دارد. لازم بذکر است که در ساخت و تولید این محصولات از روشهای پیشرفته و مدرن در آزمایشگاههای کمپانی بیوریوولومتریای، استفاده می شود. این ویژگی ها باعث شده که این ژل در میان مخاطبانش بسیار مطمئن در نظر گرفته شود.

تصویر یک بسته باز شده ا از یک زل ایدیا نوع بایو رژینیال ایدیا. که قابلیت خریده شدن با قیمت مناسب را داراست. زمینه تصویر سفید بوده

پک باز شده یک محصول از برند ایدیا

عملکرد و مکانیزم اثرگذاری فیلر های ایدیا

همانند سایر ژل های ساخته شده بوسیله هیالورونیک اسید، مکانیزم اثرگذاری در ژل ایدیا بر پایه جایگیری هیالورونیک اسید در شکاف ها و چین و چروکهای پوست می باشد که این امر باعث پر شدن و صاف شدن ناحیه هدف می گردد.

البته هدف از تزریق این ژل فقط رفع چین و چروک و خطوط سطحی روی پوست نیست و بنا بر نوع تزریق و نوع استفاده هر کدام از محصولات برند ایدیا ، می توان برای حجم سازی و برجسته کردن بافت ها و نواحی مختلف هم این گونه عملکرد را متصور شد.

به همین ترتیب پس از تزریق ژل ایدیا به زیر پوست و پرکردن جاهای خالی در صورت زیاد بودن گرانروی و حجم هیالورونیک اسید ، ژل می تواند در ناحیه هدف جای بگیرد و باعث حجیم شدن آن گردد.

در تصویر ، چهار محصول ایدیا را مشاهده می کنید . زمینه تصویر سفید بوده و این محصولات با قیمت مناسب برای خرید هستند.

انواع ژل های تزریقی برند ایدیا

انواع ژل های محصولات برند آیدیا

محصولات فیلر آیدیا بسیار متنوع هستند. بسته به نیاز داوطلبان جوانسازی ، برند ایدیا ، محصولات ویژه ای عرضه کرده است. به طور کل می توانیم تمام موارد مشمول استفاده از برند ایدیا را به گزینه های زیر تقسیم کنیم.

  • برجسته سازی و فرم دهی به بافت لب
  •   خطوط پری اورال (چین و چروک‌های روی لب بالا)
  •   خطوط خنده ، خطوط ماریونت
  • پرکنندگی فرورفتگی های چانه
  •   فیلر فک و گونه
  •   جوانسازی دست
  •   فیلر گودی زیر چشم
قبل , بعد استفاده از محصولات برند ایدیا در تصویر کاملا مشهود است . این ژل ها برای خرید موجود می باشند

تاثیر گذاری انواع محصولات ایدیا

ژل و فیلر شرکت رژنیال ایتالیا طیف گسترده ای از موارد جوانسازی و درمان را در بر می گیرد. میزان استفاده هیالورونیک اسید در این محصولات و تکنولوژی ساخت بسیار پیشرفته باعث شده که این محصولات در کاربردهای بسیار گسترده ای بکار گرفته شوند. در ادامه به محصولات متنوع و مهم شرکت ایدیا می پردازیم.

تصویر یک بسته ژل ایدیا سوپر رژنیال را با پس زمینه سفید می بینم . سرنگ تزریق در تصویر مشهود می باشد و این ژل برای خرید با قیمت مناسب در بازار ایران موجود می باشد

ژل ایدیا سوپر

ژل سوپر آیدیا رژنیال

ژل ایدیا نوع سوپر ، یکی از فراورده های استریل شرکت بیو وولومتریال می باشد که ماده ی اصلی آن، هیالیورونیک اسید با اتصال عرضی بوده و با توجه به منبع انسانی بودنش ، سازگار با ساختار بدن انسان می باشد. این ژل از روند تجزیه ی شیمیایی باکتریایی تشکیل و ساخته شده است.

ژل و فیلر آیدیا سوپر ، از محصولات پر استفاده و محبوب برند آیدیا بوده و از این ژل تزریقی عموماً به منظور بازسازی حجم و برجستگی های تحلیل رفته بافت بیشتر در ناحیه گونه و چانه و بعضاً برای رفع سستی و شلی پوست ، استفاده می شود. این محصول ، از لحاظ نوع کراس لینک شدن هیالورونیک اسید در دسته ی تک فاز قرار می گیرد. همچنین زیست تخریب پذیر و قابل جذب پوست انسان است.

تصویر یک بسته ژل رژینال ایدیای لب با زمینه سفید و کادر مشکی . این محصولات قیمت گذاری شده اند و می توان آن ها را خرید

ژل لب ایدیا

ژل لب آیدیا لیپس

ژل آیدیا مخصوص لب از مقدار زیادی هیالورونیک اسید با خلوص بالا تشکیل شده است که باعث برجسته شدن بافت لب و همچنین صاف و شاداب شدن آن می شود. این محصول از لحاظ میزان استفاده و محبوبیت ، در جایگاه بسیار خوبی در بین داوطلبان جوانسازی قرار گرفته است. این پرکننده ایتالیایی، با افزایش حجم و برجستگی و همچنین آب رسانی به بافت لب ، باعث اصلاح آن می گردد. ژل آیدیای لب باعث به وجود آمدن نتایج طبیعی، حفظ لطافت طبیعی لب و افزایش حجم آن خواهد شد.

همچنین این ژل ایتالیایی با استفاده از هیالورونیک اسید با پیوند های متقاطع متوسط ساخته و به طور طبیعی با ترکیبات بافت لب تطابق دارند. گرانروی یا ویسکوزیته این ژل ایتالیایی کم است و تزریق آن با سوزن های سی جی انجام می شود. غلظت اسید هیالورونیک این ژل، 25 میلی لیتر بر میلی گرم است و برای فرم دهی و شکل دهی لب ، خط اخم و خطوط  پیشانی و بعضاً کنار چشم ، استفاده می شود.

تصویر بسته ای از یک زل ایدیا نوع بایو اکسپندر . که قابلیت خریده شدن با قیمت مناسب را داراست. زمینه تصویر سفید بوده

ژل ایدیا بایو اکسپندر

فیلر  بایو اکسپندر

فیلر بایواکسپندر از معروفترین و پر استفاده ترین محصولات شرکت ایدیا ایتالیا می باشد. این ژل با توجه به دارا بودن غلظت زیادی از هیالورونیک اسید می تواند با هدف تصحیح حجمی و ساختار بندی مجدد بافت، حجم دهی و جوان سازی کامل صورت برای اصلاح گونه ، چانه ، تنظیم زاویه فک. اصلاح خطوط پیشانی ، خط اخم مورد استفاده قرار بگیرد.

میزان گرانروی و غلظت اسید هیالورنیک در این فیلر به گونه ای تنظیم گردیده است که با تزریق آن به ناحیه مورد درمان ، عمق پوست آن ناحیه از نظر قابلیت سفتی ، ارتجاعی ، آبرسانی ، افزایش حجم و بازسازی مجدد بافت چربی دگرگون واصلاح می یابد. همچنین با تزریق این فیلفر ، پوست صاف و شاداب شده و از چین و چروک های آن کاسته می شود.

در تصویر یک بسته از ژل رژنیال ایدیا مشهود می باشد . زمینه تصویر سفید بوده و این تصویر به منظور قیمت گداری شکل گرفته است

ژل ایتالیایی رژنیال ایدیا

فیلر رژنیال آیدیا

از ژل ایدیا رژنیال بیشتر به عنوان ماده پر کننده برای رفع چروک ها و خطوط های نیمه عمیق پوست و همچنین افتادگی و شل شدگی پوست استفاده می شود. این محصول ایتالیایی بسیار ایمن بوده و حالات طبیعی پوست را به روشی فوق العاده بازیابی می کند.

این فیلر ایتالیایی بطور قابل قبولی در مناطق اطراف محل تزریق پخش می شود و از این طریق توزیع متوازن، یکنواخت و مداومی را ایجاد میکند. هیالورونیک بدست آمده از تخمیر باکتری ماده اصلی شکل دهنده ایدیا رژنیال می باشد. این فیلر  ایمنی بالا بالایی دارد و با استفاده از اصلاح حجمی و ساختاری مجدد بافت، جوان سازی در پوست شکل می گیرد.

 اسید هیالورونیک فیلر آیدیا با ویژگی های منحصر بفردش از جمله چسبناکی و الاستیکی بودن باعث می شود بدون ایجاد شدن هر گونه اختلالی، خصوصیات طبیعی پوست ، بکر و طبیعی بنظر برسد . اسید هیالورونیک دارای خاصیت ویسکوزیته و الاستیسته بالایی است که این امر موجب سازگاری آن با حالت ریخت شناسی فرد و حفظ حالت طبیعی می شود.

تصویر بسته ای از یک زل ایدیا نوع آرمونیا است . خرید این ژل در بازار میسر است. زمینه تصویر سفید بوده و سرنگ تزریق در کتار بسته مجود می باشد . قیمت این محصول معقولانه است.

پرکننده رژنیال آرمونیا ، ساخت ایتالیا

فیلر آرمونیا آیدیا

فیلر ایدیا ارمونیا برخلاف سایر محصولات خانواده ایدیا برای زیبایی و جوانسازی بکار نمی رود. خاصیت این ژل بیشتر می تواند در دسته محصولات درمانی قرار بگیرد. دز هیالورونیک اسید و گرانروی مطلوب و مناسب این محصول باعث شده در یک کاربرد خاص از آن بهره ببرند.

در مقایسه با پرکننده های معمولی ، ذرات این ژل ریز تر هستند که به محصول کمک می کند تا در بافت ها بهتر ادغام و توزیع شود که این ویژگی های منحصر بفرد می تواند یک درمان اصلاح دستگاه تناسلی زنان و مردان باشد.

این محصول با افزایش حجم و پرکنندگی در دستگاه تناسلی مردان و زنان می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس هنگام رابطه جنسی در آنها شود. در صوت ناقص بودن دستگاه تناسلی مرد یا زن ، میل جنسی آنان به تدریج کاهش پیدا کرده و این اتفاق به کل زندگی تعمیم پیدا می کند. این محصول می تواند با رفع نواقص دستگاه تناسلی ، از سردی در رابطه جنسی جلوگیری کند.

تصویر صورت یک خانم جوان شده با استفاده از ژل ایتالیایی ایدیا . این ژل برای خرید قیمت مناسبی دارد

راهنمای خرید ژل ایدیا ایتالیا

راهنمای خرید ژل ایدیا

برند آیدیا از محصولات مختلفی تشکیل شده است. هرکدام از این محصولات برای کاربرد های خاصی طراحی و تولید شده اند. همچنین بسته به میزان غلظت اسید هیالورونیک و ظرافت تکنولوژی ساخت این محصولات ، قیمت آنها نیز متفاوت می باشد. برای اینکه متناسب با نیازمان ، بهترین محصول را انتخاب کنیم باید از ویژگی هر محصول اطلاع داشته باشیم. در ادامه به راهنمای خرید هر محصول بطور جداگانه می پردازیم.

خرید ژل سوپر رژنیال ایدیا

پرکننده آیدیا سوپر از پرکاربرد ترین و پر استفاه ترین محصولات خانواده ایدیا می باشد . از این ژل جهت رفع سستی و شلی پوست ، ترمیم و بازسازی برجستگی بافت ، ترمیم زاویه نوک بینی ،حجم دهی گونه ها ، زاویه سازی چانه و اصلاح عدم تقارن آن و در نهایت در تصحیح قوس بینی و تصحیح خاصیت ارتجاعی پوست استفاده می شود.

پک ژل آیدیا سوپر رژنیال حاوی یک سرنگ تک دوز استریل از پیش پر شده ، یک عدد نیدل 27  و یک عدد کانولا 25 می باشد. این ژل به لایه های عمیق و تقریبا سطح فوقانی استخوان تزریق می گردد. این محصول با توجه به میزان اسید هیارولونیک مورد استفاده در آن ، از محصولات گران خانواده ایدیا می باشد.

خرید ژل لب آیدیا

از ژل ایدیا لب ، مشخصاً برای اصلاح فرم لبها ، خطوط بالای لب و بعضاً در رفع خطوط پیشانی استفاده می شود. ویسکوزیته یا گرانروی و غلظت کم این ژل باعث شده که تزریق آن با سرنگ های ۳۰ جی هم امکان پذیر باشد. همچنین عمق تزریق آن لایه میانی درم می باشد.

بسته ژل لب آیدیا شامل ۱ عدد سرنگ یک میلی لیتر ، یک سرنگ یکبار مصرف استریل از پیش پر شده و دو سوزن استریل: ۲۷ و ۳۰ جی می باشد. با توجه به غلظت کم این فیلر و درعین حال محبوبیت و استفاده زیاد از آن ، قیمت این محصول در بین سایر محصولات آیدیا در رنج میانه قرار دارد.

خرید بایو اکسپندر آیدیا

فیلر ایدیا بایواکسپندر از از محصولات منحصر بفرد و خاص خانواده ایدیا می باشد. گستره استفاده از این ژل بسیار زیاد بوده و در مواردی از جمله افزایش خاصیت ارتجاعی پوست ، ترمیم و نوسازی بافت از دست رفته ، حجم دهی و پرکنندگی نواحی مورد درمان چانه ،گونه ، نواحی تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد .

بسته این محصول شامل سه عدد سرنگ 1/1 میلی لیتری ، یک عدد نیدل استریل و یک عدد کانول می باشد. قیمت این محصول با توجه به گستره وسیع کاربردی  در بین محصولات ایدیا ، تا حدودی گران می باشد.

خرید ژل رژنیال آیدیا

از فیلر ایدیا رژنیال ، بیشتر جهت رفع سستی و شلی پوست و همچنین آبرسانی به لایه های فوقانی پوست استفاده می شود. از کاربرد های مهم این ژل می توان به بهبود و بازیابی حجم از دست رفته بافت ، رفع چین و چروک و خطوط ظریف و تاحدودی عمیق ، زاویه سازی فک ، نواحی میانی صورت ،گونه و خطوط محیطی اطراف دهان استفاده می شود. این ژل از نظر قیمت ، در بین محصولات آیدیا نسبتاً ارزانتر می باشد.

ژل آرمونیا آیدیا

از پرکننده ایدیا ارمونیا تخصصاً برای رفع نواقص دستگاه تناسلی خانمها و آقایان جهت ارتقا کیفیت رابطه جنسی استفاده می شود. هر بسته از محصول آرمونیا، شامل ۲ ژل یک سی سی به همراه ۳ عدد سرنگ ۲۵  جی می باشد. این محصول از لحاظ قیمت و میزان استفاده در رده میانه بین تمام محصولات برند ایدیا می باشد.

ماندگاری فیلر های آیدیا

ماندگاری ژل های ایدیا در میان استفاده کنندگان به عنوان یک ویژگی برای این برند محسوب می شود و چیزی بین نه تا هجده ماه است. تزریق مجدد ممکن است به ماندگاری بیشتر کمک کند. در صورت استفاده ژل در نواحی پر تحرک صورت مانند لب ها یا پوست پیشانی، ماندگاری کمتر می شود در حالی که ماندگاری اثر تزریق این برند در نواحی ثابت مانند فک ،گونه و چانه بسیار زیاد و بعضاً نزدیک به یک سال نیم دوام خواهد داشت .

البته مقدار ژل مورد نیاز در همه افراد یکسان نیست و به شرایط خاص هر فرد از قبیل شدت چین و چروک روی صورت او، مشکلات خاص او و نوع ژل مورد استفاده بستگی دارد.

قیمت ژل آیدیا ایتالیا

بطور کلی تزریق ژل و فیلر نه فقط برند ایدیا بلکه همه ای برندها،  جز عمل های زیبایی محسوب می شود در نتیجه بیمه ها هزینه ی آن را پرداخت نمی کنند . قبل از اقدام به تزریق فیلر و مخصوصاً فیلر باکیفیت ایدیا بهتر است از عوامل تاثیرگذار بر قیمت این فیلر با خبر باشیم .

از عوامل تاثیر گذار روی قیمت فیلر ایدیا ایتالیا می توان به میزان حجم ژل مورد استفاده ، میزان عمیق بودن خطوط ناحیه تزریق و غلظت هیالورونیک اسید فیلر اشاره کرد. همچنین یکی سی سی از ژل آیدیا بسته به نوع محصول مورد استفاده ، قیمت متفاوتی دارد.

هیات تحریریه نوآوران سلامت

با آرزوی سلامتی و سربلندی مردم سرافراز ایران

ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020