برند آلیاکسین

ژل آلیاکسین

خرید فیلر آلیاکسین با کیفیت عالی می تواند در حصول بهترین نتیجه تزریق ژل بسیار موثر باشد. ما در فروشگاه اینترنتی نوآوران سلامت متعهد هستیم باکیفیت ترین محصولات فیلر آلیاکسین با تضمین مناسب ترین قیمت ژل آلیاکسین را در اختیار شما قرار دهیم.

راهنمای خرید

دارای تاییدیه وزارت بهداشت

ژل خط خنده آلیاکسین GP

ژل آلیاکسین Aliaxin GP

محصول مشترک ایتالیا و سوییس

2 سرنگ آماده بکار

هر سرنگ حاوی 1 میلی لیتر ژل

تکنولوژی کراسلینک بسیار قوی

مخصوص اصلاح خط خنده

رفع چین و چروک های نازولبیال

اصلاح خطوط نیمه سطحی ماریونت

دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

قیمت:8.500.000 تومان10.070.000 تومان16%
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت

ژل زاویه سازی فک آلیاکسین EV

ژل آلیاکسین Aliaxin EV

محصول مشترک ایتالیا و سوییس

2 سرنگ آماده بکار

هر سرنگ حاوی 1 میلی لیتر ژل

تکنولوژی کراسلینک بسیار قوی

مخصوص زاویه سازی فک

حجیم سازی و رفع گودی های گونه و چانه

دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان

قیمت:8.500.000 تومان10.170.000 تومان16%
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر
دارای تاییدیه وزارت بهداشت
خرید ژل زیر و دور چشم آلیاکسین SR

ژل زیر چشم آلیاکسین SR

ژل آلیاکسین Aliaxin SR

محصول مشترک ایتالیا و سوییس

2 سرنگ آماده بکار

هر سرنگ حاوی 1 میلی لیتر ژل

کراسلینک بسیار قدرتمند

مخصوص ناحیه زیر چشم، شقیقه ها

بازسازی خطوط صورت، بازسازی خطوط گردن

دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان

قیمت:8.550.000 تومان9.970.000 تومان14%
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

تاریخچه برند آلیاکسین

برند تولید کننده فیلر آلیاکسین از برندهایی تقریباً قدیمی بازار بوه که حدود یک دهه است در زمینه طراحی و تولید لوازم بهداشتی زیبایی در حال فعالیت می باشد. این برند توسط کمپانی IBSA Farmaceutici ابتدا در ایتالیا شکل گرفت و پس از مدتی طراحی ، تولید و عرضه آن در کشور دیگری به نام سوییس آغاز گردید. بدین ترتیب برند آلیاکسین رفته رفته با رعایت استانداردهای جهانی و با دریافت تایدییه بهداشت و سلامت از سازمان FDA ، در سرتاسر اروپا از جمله انگلیس، عرضه خود را آغاز کرد.

انواع ژل آلیاکسین در تصویر مشهود می باشد.

تکنولوژی ساخت ژل و فیلر آلیاکسین

فیلر آلیاکسین حاوی اسید هیالورونیک ، از مدرن ترین و متفاوت ترین فیلر های پوستی ساخته شده در سرار دنیا می باشد. اسید هیالورونیک موجود در این ژل به شکل بسیار پیشرفته ای عملیات کراسلینک خود را طی کرده است. میزان بوتاندیول دیکلیسیدیل اتر کراس لینک کننده در هیدروژل این فیلر بسیار دقیق و با دز کم انتخاب شده است که این خود ایمنی و امنیت این فیلر را بیشتر می کند.

البته با اینکه ماده کراسلینکر در این فیلر مقدار کمی دارد ولی قدرت برجسته سازی و اصلاح خطوط و چین و چروک استاتیک صورت آن بسیار عالی می باشد. نکته کلیدی در ارتباط با محصولات آلیاکسین ، همگنی و ثبات فیلر در لایه های زیرین پوست است که باعث شده اثر تزریق بسیار طبیعی و ماندگار باشد. این ویژگی های منحصر بفرد باعث شده محصولات آلیاکسین از بهترین مارک های ژل و فیلر موجود در بازار محسوب شود.

تکنولوزی ساخت محصولات برند آلیاکسین حاوی هیالورونیک اسید

تکنولوژی ساخت محصولات برند آلیاکسین ایتالیا

عملکرد ژل آلیاکسین ایتالیا و سوییس

فیلر های آلیاکسین با تزریق به زیر لایه اپیدرم پوست اهداف مختلفی از جمله پر کننده گی ،  برجسته سازی و تحریک تولید کلاژن در پوست را دنبال می کنند. از ویژگی های منحصر به فرد برند آلیاکسین ، خاصیت لیفت کنندگی است که به کشیده شدن پوست و رفع  چین و چروک آن منجر می شود.

فیلر های آلیاکسین حاوی هیالورونیک اسید بوده که با جذب آب رسیده به لایه های پوست و ایجاد بسته های آبی علاوه بر هیدراته سازی پوست ، آنرا در بسته های آبی جذب کرده و باعث برجسته سازی نواحی هدف می شوند. ویژگی های رئولوژیکی بسیار عالی این فیلر باعث شده مه درصد چسبندگی ، گسترش پذیری ، یکپارچگی و انسجام آن در زیر پوست بسیار مناسب باشد.

برند آلیاکسین محصول دو کشور ایتالیا و سوییس ، تولید کننده یکی از برترین محصولات ژل و فیلر موجود در بازار می باشد. آلیاکسین حاوی اسید هیالورونیک با غلظت بسیار دقیق می باشد.

فیلر های آلیاکسین ایتالیا و موارد استفاده هریک از آنها

انواع فیلر های آلیاکسین و موارد استفاده هر کدام در نواحی صورت

انواع محصولات برند تولید کننده فیلر آلیاکسین

فیلر آلیاکسین محصول مشترک دو کشور ایتالیا و سوییس دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد. این تنوع در محصول برای پوشش مشکلات و ضایعات پوستی در نواحی متلف صورت می باشد که هر کدام از این محصولات می تواند در آنجا مورد استفاده قرار بگیرد. محصولات مهم برند آلیاکسین در ذیل آورده شده است.

 • ژل آلیاکسین زیر چشم SR
 • ژل آلیاکسین زاویه سازی فک EV
 • ژل خط خنده آلیاکسین GP
 • ژل لب آلیاکسین FL

در ادامه قصد داریم محصولات بسیار مهم ژل و فیلر برند آلیاکسین را مورد بررسی قرار داهیم. این محصولات می تواند در خوشه بهترین محصولات فیلر قرار گیرد.

خرید فیلر آلیاکسین مناسب زیر چشم با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

ژل آلیاکسین مخصوص زیر چشم و خطوط سطحی

ژل آلیاکسین زیر چشم SR

فیلر زیر چشم آلیاکسین یکی از با کیفیت ترین و قدرتمند ترین فیلر های هیالورونیک اسیدی موجود در بازار است و ویژگی ها و مشخصات منحصر بفردی دارد. این محصول متعلق به کشور ایتالیا و سویییس حاوی ۱۰درصد هیالورونیک اسید طبیعی می باشد و اثرات رئولوژیکی خارق العاده از خود بر جای می گذارد.

درصد کم ماده کراسلینکر شبکه هیدروژل ژل آلیاکسین زیر چشم باعث شده این محصول یکی از ایمن ترین فیلر های مجود شناخته شود. از ژل زیر چشم آلیاکسین SR به منظور استفاده در ناحیه زیر چشم، شقیقه و بازسازی خطوط صورت و گردن استفاده می شود.

خرید فیلر آلیاکسین مناسب گونه و لب با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

فیلر آلیاکسین مخصوص گونه ، چانه و زاویه سازی فک

ژل آلیاکسین زاویه سازی فک EV

فیلر گونه آلیاکسین EV از با کیفیت ترین فیلرهای گونه و همچنین زاویه ساز فک موجود در بازار است. این محصول شامل 2 سرنگ آماده بکار حاوی 1 میلی لیتر ژل اسید هیالورونیک متقاطع 25 میلی گرم در یک گرم می باشد. در ادامه به موارد استفاده از این محصول اشاره ای خواهیم داشت.

 • بازیابی حجم از دست رفته نواحی صورت
 • تقارن سازی و حجم دهی چانه و گونه
 • تصحیح و اصلاح خطوط صورت

فیلر گونه آلیاکسین یکی از بهترین مارک های ژل گونه موجود در بازار می باشد.

خرید فیلر آلیاکسین مناسب خط خنده و لب با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

ژل آلیاکسین مناسب خط خنده و خطوط عمیق نظر خط اخم

ژل آلیاکسین خط خنده GP

فیلر خط خنده آلیاکسین GP از آن دسته از فیلر های هیالورونیک اسیدی می باشد که دز کراسلینکر شبکه ساز آن بسیار کم بوده و از لحاظ زیستی 100 درصد بی خطر می باشد. این فیلر محصول مشترک ایتالیا و سوییس بوده و عمدتاً برای رفع و اصلاح خطوط عمیق و نیمه عمیق مانند خط خنده، چین و چروک های کانتور دهان و خطوط نازولبیال و ماریونت مورد استفاده قرار می گیرد.

 فیلر خط خنده آلیاکسین GP به مانند سایر محصولات آلیاکسین، حاوی اسید هیالورونیک می باشد و غلظت آن 25 میلی گرم در میلی لیتر  است. ماندگاری اثر این فیلر با کیفیت بین 8 ماه تا یک سال بوده و دارای تاییدیه وزارت بهداشت و درمان کشورمان نیز می باشد. فیلر خط خنده GP یکی از بهترین فیلر های خط خنده موجود در بازار لوازم مصرفی پزشکی زیبایی می باشد.

خرید فیلر آلیاکسین مناسب لب با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

ژل لب آلیاکسین سوییس

ژل آلیاکسین لب FL

ژل آلیاکسین لب FL محصول مشترک سوییس و ایتالیا حاوی هیالورونیک اسید کراسلینک شده می باشد. ویژگی های رئولوژیکی این فیلر بسیار منحصر بفرد بوده بطوری که استفاده از آن در ناحیه لب هیچ گونه گلوله شدنی به همراه نخواهد داشت. گسترش پذیری ، انسجام و همگنی این فیلر بسیار عالی خواهد بود. حجم این ژل به مانند سایر محصولات آلیاکسین می باشد. ژل لب آلیاکسین از کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار می باشد.

راهنمای خرید ژل آلیاکسین

انتخاب محصولات ژل و فیلر آلیاکسین متناسب با نیاز پوست  می تواند چالش بر انگیز باشد. اگر در مورد محصولات برند آلیاکسین اطلاعات داشته باشیم، می توانیم در انتخاب و خرید فیلر مناسب ، صحیح عمل کنیم. در ادامه به اطلاعاتی برای شناخت هرچه بیشتر و بهتر محصولات آلیاکسین پرداخته ایم که می تواند در تصمیم گیری برای انتخاب فیلر به ما کمک بسیار بزرگی کند.

 • خرید ژل زیر چشم آلیاکسین SR

ژل آلیاکسین زیر چشم SR همانطور که از نامش پیداست مناسب برای ناحیه زیر چشم جهت رفع ، گودی ، سیاهی ، پف و کبودی زیر چشم می باشد. الته با توجه به غلظت پایین هیالورونیک اسید در این ژل از آن برای رفع چین و چروک های پیشانی و خطوط فاین استفاده می شود. قیمت ژل زیر چشم آلیاکسین SR با توجه به غلظت هیالورونیکم اسید و موارد استفاده ، نسبت به سایر محصولات آلیاکسین کمی ارزان تر می باشد.

 • خرید  ژل زاویه سازی فک آلیاکسین EV

از ژل زاویه سازی فک آلیاکسین برای پرکنندگی و حجم دهندگی در گودی های چانه و گونه استفاده می شود. قیمت ژل گونه آلیاکسین EV در رده بالای گرانترین محصولات ژل و فیلر موجود در بازار است.

 • خرید ژل خط خنده آلیاکسین GP

ژل و فیلر خط خنده آلیاکسین برای پر کنندگی خطوط استاتیک صورت نظیر خط خنده مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت ژل خط خنده آلیاکسین GP در رنج میانی گرانترین فیلر های موجود در بازار قرار دارد.

 • خرید ژل لب آلیاکسین FL

ژل لب آلیاکسین از محصولات با غلظت بالای هیالورونیک اسید می باشد که برا نواحی لب و خط اخم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. قیمت ژل لب آلیاکسین FL در رده میانی روبه بالای گرانترین محصولات ژل و فیلر موجود در بازار می باشد.

برند آلیاکسین محصولی مناسب مو ندارد اما ناگفته نماند که یکی از بهترین راه های تقویت مو استفاده از فیلر مو یا همان هیر فیلر  می باشد.

هیات تحریریه نوآوران سلامت

با آرزوی سلامتی و سربلندی مردم سرافراز ایران

ادامه مطلب
ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020