نخ لیفت نوبل

خرید نخ لیفت نوبل با کیفیت عالی می تواند در حصول نتیجه لیفت پوست با نخ بسیار موثر باشد. ما در فروشگاه اینترنتی نوآوران سلامت متعهد هستیم باکیفیت ترین محصولات نخ نوبل با تضمین مناسب ترین قیمت نخ لیفت نوبل را در اختیار شما قرار دهیم.

راهنمای خرید

نخ لیفت 12 بعدی کاگ نوبل

نخ لیفت نوبل  PDO COG TYPE12D

ساخت کره جنوبی

مخصوص لیفت ، کشش و نگهدارندگی پوست

مناسب لیفت اجزای مختلف صورت از جمله گونه ، چانه

کلاژن ساز بسیار قوی

ماندگاری 3 سال

گیج سوزن 21G و 19G و 18G

قطر نخ 0-1 الی 0-4 USP

لطفا برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

نخ لیفت 6 بعدی کاگ نوبل

نخ لیفت نوبل  PDO COG TYPE 6D

ساخت کره جنوبی

مخصوص رفع خطوط  عمیق و کشش پوست

مناسب اصلاح شل شدگی پوست صورت و گردن

کلاژن سازی

ماندگاری 2 سال

گیج سوزن 21G و 19G و 18G

قطر نخ 0-1 الی 0-3 USP

لطفا برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

نخ لیفت بینی کاگ نوبل

نخ لیفت نوبل  PDO COG NOSE

ساخت  کره جنوبی

مخصوص لیفت و اصلاح فرم بینی

مناسب اصلاح نوک بینی و ناحیه ریبوپلاست

ایجاد شبکه کلاژن ساز در بافت پوست

ماندگاری 2 تا 3 سال

گیج سوزن  19G

قطر نخ 0-6 USP

لطفا برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

نخ لیفت تورنادو اسکرو نوبل

نخ لیفت نوبل  PDO TORNADO SCREW

ساخت  کره جنوبی

مخصوص بازیابی حجم از دست رفته اجزای صورت

مناسب اصلاح شقیقه ، گونه ، چانه و..

ایجاد شبکه کلاژن ساز در بافت پوست

ماندگاری 3 سال

گیج سوزن  26G و 27G

قطر نخ 0-7 USP

لطفا برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

نخ لیفت تورنادو نوبل

نخ لیفت نوبل  PDO TORNADO

ساخت کره جنوبی

مخصوص رفع خطوط  عمیق و نیمه عمیق

مناسب اصلاح خط خنده ، چروک های چانه ، گونه ، پیشانی

کلاژن سازی

ماندگاری 2 سال

گیج سوزن  26G

قطر نخ 0-7 USP

لطفا برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

نخ لیفت چشم مونو نوبل

نخ لیفت نوبل  PDO MONO EYE

ساخت  کره جنوبی

مخصوص خطوط چین های سطحی و نیمه سطحی

مناسب اصلاح چروک و خطوط اطراف و زیر چشم

ایجاد شبکه کلاژن ساز در بافت پوست

ماندگاری 2 سال

گیج سوزن 30G

قطر نخ 0-5 USP

لطفا برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

نخ لیفت مونو اسکرو نوبل

نخ لیفت نوبل  PDO MONO SCREW

ساخت  کره جنوبی

مخصوص بازیابی حجم از دست رفته اجزای صورت

مناسب بازسازی فرورفتگی های چانه و پوست

ایجاد شبکه کلاژن ساز در بافت پوست

ماندگاری 2 سال

گیج سوزن 25G و 26G و 27G و 29G

قطر نخ 0-6 USP

لطفا برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

نخ لیفت مونو نوبل

نخ لیفت نوبل PDO MONO

ساخت  کره جنوبی

مخصوص کشیدن و سفت کردن پوست صورت

مناسب خط خنده ، خطوط نیمه عمیق صورت

ایجاد شبکه کلاژن ساز در بافت پوست

ماندگاری 1 الی 2 سال

گیج سوزن 26G و 27G و 29G و 30G

قطر نخ 0-5 الی 0-7 USP

لطفا برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

تاریخچه نخ لیفت نوبل کره جنوبی

نخ لیفت نوبل ساخته کشور کره جنوبی از بهترین و محبوب ترین محصولات لیفیتینگ اجزای صورت در سر تاسر دنیا می باشد. امنیت و ماندگاری اثر محصولات برند نوبل باعث شده که این برند همواره جایگاه خوبی در بازار داشته باشد. این برند کره ای نزدیک به 20 سال است که با مدرنترین تکنولوژی روز مشغول طراحی ، تولید و عرضه انواع مختلف نخ لیفتینگ و کلاژن ساز شبکه ای برای پوست بوده است. تنوع محصولات این برند بسیار زیاد بوده و متناسب با تمامی نیازی های جوانسازی در صورت ، گردن و بدن ، محصولات  و فروارده های متنوعی به بازار عرضه کرده است.

صورت جوان شده یک خانم با استفاده از نخ لیفت . زمینه تصویر سفید می باشد

انواع نخ لیفت نوبل

از نخ های لیفت نوبل ساخت کره علاوه بر کشیدن ، بالا بردن و نگه داشتن شل شدگی های پوستی به منظور کلاژن سازی ساختاری در لایه های فوقانی پوست هم استفاده می شود. استفاده از محصولات نوبل کره پی او دی برای جوانسازی صورت ، روشی بدون نیاز به جراحی، ایمن و غیر تهاجمی است.

این نخ ها با توجه بهاستریل بودن و مواد و ترکیبات ساختاری ،قابلیت جذب در بدن را داشته و کمترین میزان التهاب سازی را دارند. این نخ ها در زیر پوست قابل رویت نمی باشند. زمانی که نخ ها در جای خود قرار گرفتند، فرایند کلاژن سازی طبیعی پوست و سلول سازی با اثر جذب شدن نخ در بدن فعال تر می شود.

انواع مختلف نخ لیفت زیر مجموعه جنس و مواد پلی دی اکسان . زمینه تصویر سفید می باشد

انواع نخل لیفت PDO نوبل

تکنولوژی ساخت نخ های نوبل

در طراحی و ساخت نخ های لیفت نوبل  از روش‌ها و استانداردهای مدرن و به روز جهان بهره گرفته شده است. ترکیبات شیمیایی بکار رفته در این نخها بگونه ای مورد تست و آزمایش قرار گرفت اند که امروزه می توان گفت این محصولات هیچ گونه ضرری برای انسان نخواهد داشت و ریسک و اضطراب به هنگام استفاده از محصولات نوبل تقریباً برابر با صفر است. نخ های ساخت نوبل برای لیفت و بالاکشی اجزای صورت، به سه دسته تقسیم می شوند. پی او دی یا پلی دی اکسان ، پی ال ال ای یا پلی ال لاکتیک اسید که بعضاً به عنوان نخ لیفت سیلوئت هم شناخته می شود و پلی کاپرولاکتون یا پی سی ال که این سه دسته را تشکیل می دهند. سه نوع فرمت برای نخ های لیفت می باشد.

سر سوزن یا کانول های مختلف برند نوبل با زمینه سفید . این تصویر با خرید و قیمت محصولات در ارتباط می باشد .

انواع سوزن های مورد استفاده در لیفت با نخ نوبل

اکثر برندهای بزرگ دنیا به پیروی از این سه دسته ، محصولات خود را طراحی و تولید می کنند. بیشترین محصولات و پر استفاده ترین آنها در همه برنده خصوصا نوبل ، فرمت و جنس نخ پی او دی یا همان پلی دی اکسان است که با توجه به جنس ماده سازنده اش ، بسیار کم خط و در جذب سریع می باشد. همچنین می توان اکثر این نخ ها را به هم پیوند زد و تشکیل شبکه یا مش های کلاژن ساز داد. لازم بذکر است. امنیت بالا باعث می‌شود تا این نخ به یکی از پر استفاده ترین محصولات لیفت در جهان شناخته شود. این نوع از نخ‌های لیفت در مدل‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شود.

سر سوزنهای مختلف که در برند نوبل ، یکی از آنها مورد استفاده قرار می گیرد. زمینه تصویر سفید می باشد

سر سوزن های مورد استفاده در برند نوبل

در نخ نوبل سوزنها با گیج و طول مختلفی به کار می رود که بیشتر این سوزنها از نوع ال هستند. این سوزنها در سفت شدگی پوست نقش بسزایی می توانند داشته باشند.

مزایای نخ نوبل برای لیفتینگ

نخ لیفت نوبل در استاندارهای متفاوتی می تواند به اثرگذاری مثبت بر پوست منجر شود .  این نخ علاوه بر لیفتینگ و نگه داری پوست که باعث  استحکام و کشیدیگی پوست می شود ، می تواند به ساخت کلاژن و الاستین در لایه های فوقانی پوست کمک کند. نخ لیفت نوبل تجزیه پذیر است، بدین منظورکه خود پس پایان ماموریتش جذب بدن می شود.  این نخ علاوه برا تولید کلاژن ، الاستین ، فیبروپلاست و همچنین لیفت باعث آبرسانی عمیق پوست شده و خشکی پوست را برطرف می کند. علاوه بر این حضور نخ در زیر پوست باعث افزایش گردش خون در زیر پوست می باشد.

همچنین نخ تا زمان جذب کامل ، به عنوان جسم بیگانه شناخته شده و بدن در اطراف آن کلاژن سازی انجام می دهد. این شبکه کلاژنی ایجاد شده گاها تا یکسال و نیم باقی می ماند برخلاف خود نخ که پس از ۳ الی ۶ ماه جذب می شود.

نخ لیفت مدل نوبل و موارد استفاده آن در صورت و گردن با زمینه سفید در تصویر مشاهده می شود

موارد استفاده از نخ لیفت نوبل

کاربرد های نخ نوبل در کشیدن پوست

نخ لیفت نوبل کاربردهای متنوعی دارد که در نقاط مختلف بدن قابل استفاده هستند. این کاربرد ها و موارد استفاده از لیفت و بالا کشندگی گرفته تا صافی و شاداب سازی پوست را شامل می شوند. بیشتر محصولات برند نوبل موجود در بازار مختص نیازهای زیبایی و جوانسازی صورت و گردن می باشند.

در مجموع، نخ های لیفت علاوه بر بالابرندگی و سفت کردن می توانند نقش کلاژن سازی در لایه های بالایی پوست اشاره کرد. کاربرد های کلی استفاده از نخ لیفت به دو بخش لیفت و شاداب سازی خطوط عمیق و نیمه عمیق تقسیم می شوند. لیفت می تواند شامل بینی ، ابرو ، گونه و .. باشد و شاداب سازی هم می تواند انواع خطوط عمیق و نیمه عمیق صورت را از جمله خط خنده، خطوط افقی پیشانی ، خط اخم و.. را شامل شود.

تصویری از صورت های دو دختر خانم با زمینه سفید در کنار سوزن و برند نوبل نخ لیفت .

نخ لیفت نوبل

انواع نخ لیفت نوبل کره جنوبی

برند نوبل کره بنا به نیاز داوطلبان و مشکلات موجود در پوست صورت افراد ، محصولات متنوعی طراحی تولید و روانه بازار کرده است. این محصولات و فراورده های تحت استانداردهای مختلفی طراحی و تولید شده اند. هر سه مواد پلی دی اوکسان ، پلی لاکتیک اسید یا همان سیلوئت و پی سی ال در محصولات برند نوبل بکار رفته اند و هر کدام از این مواد خود از چندین محصول تشکیل شده اند. موارد گفته شده بصورت خلاصه شده PDO ، PLLA ، PCL نامیده می شوند.

با توجه به این که این مواد دارای قدرت کششی بالا و فاقد نیروی جنبشی هستند و باعث التهاب درون پوست نمی شوند  از این مواد برای تولید نخ لیفت استفاده می شود. تفاوت اصلی انواع نخ های لیفت، در طول عمر، سختی و استحکام کششی است. مثلاً پی دی او پس از 6 تا 9 ماه تجزیه و سیلوئت بین 12 تا 18 ماه، تجزیه و جذب می شوند. برای نتیجه گیری خوب از نخ های نوبل باید از ده الی سی عدد از آنهار در هر ناحیه درمان استفاده شود. ما قصد داریم بصورت جامع به کلیه محصولات و فراورده های برند نوبل در طراجی و ساخت نخ لیف بپردازیم.

تصاویر مونو نوبل با زمینه سفید مرتبط با قیمت خرید و سفارش محصول

نخ مونو نوبل کره

نخ لیفت مونو

نخ لیفت مونو نوبل کره جنوبی ، از معروف ترین محصولات لیفتینگ در دنیای زیبایی می باشد. این نخ در سه حالت پلی دی اکسان ،سیلوئت و پی سی ال ساخته می شود. در جنس پلی دی تکسان آن از کانولای 26 تا 30 جی با طول های مختلف استفاده می شود. این تنوع در سوزن در فرمت پی سی ال هم وجود دارد.  نخ های مونو بیشتر باعث شادابی پوست می شوند و اثر لیفت کنندگی کمتری به همراه خواهند داشت. در ادامه به انواع نخ های مونو نوبل خواهیم پرداخت.

  • نخ لیفت مونو PDO نوبل

نخ لیفت PDO مونو نام شناخته شده نخ لیفت پلی دی اکسان یا پی دی او نوبل ساخته شده از جنس دی اکسان ساده ترین محصول برند نوبل می باشد. این محصول بیشتر برای صاف کردن و کشیدن خطوط سطحی و بعضاً نیمه عمیق بکار می رود. این محصول باسوزن های مختلفی استفاده می شود.

  • نخ لیفت مونو PCL نوبل

نخ مونو پی سی ال از یک تک نخ بدون خار و سوزن تشکیل شده است. تفاوت این محصول با نوع پی دی او در جنس آن می باشد. پی سی ال مونو از لحاظ جذب مدت طولانی تری طول می کشد تا جذب بدن شود . در میزان ماندگاری و موارد استفاده هم کمی با مونو پی دی او متفاوت است.

در تصویر نخ لیفت نوبل چشم ال تایپ در کنار صورت یک خانم نمایان می باشد. زمنه تصویر سفید می باشد ، این تصویر با قیمت خرید در ارتباط می باشد

نخ لیفت مونو ال تایپ چشم

نخ لیفت چشم

این نوع نخ مونو که الزاماً برای زیر چشم و گاهی رفع خطوط پیشانی استفاده می شود. بصورت دو محصولی می باشد. برند نوبل این مدل را در دو فرمت با جنس های متفاوت یکی پلی دی اکسان و دیگری پی سی ال طراحی و تولید کرده است. با استفاده از این نخ می توان به سفتی و کشیدیگی و در نهایت ثابت ماندن پوست پیشانی و زیر چشم کمک کرد. هر دو محصول مربوط به چشم ، سوزن گیج 30 دارند. البته طول این سوزنها متفوت می باشد.

تصویری از نخ لیفت های مونو در حالات مختلف با زمینه سفید متعلق به برند نوبل کره . این تصویر با خرید و قیمت در ارتباط می باشد

نخ مونو در انواع مختلف متعلق به نوبل

نخ لیفت سیلوئت نوبل

نخ مونو پلی لاکتیک اسید یا پی ال ال ای مونو از لحاظ ساختاری و کاربرد با دو همتای خود بسیار شبیه است . تنها تفاوت این نخ در مدت زمان جذب بسیار بالای آن می باشد. این جذب ممکن است تا دو سال هم به طول بیانجامد.

تصویر قبل و بعد از استفاده از نخ لیفت و تاثیر آن در صورت یک خانم

قبل و بعد استفاده از نخ لیفت مونو

محصولات نوبل مونو بیشتر برای سفت کنندگی و کشیدگی شلی پوست مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به صافی و بدون خار بودن نخ های مونو نوبل از آنها نمی توان برای لیفت و بالاکشندگی نواحی مختلف صورت و گردن استفاده کرد. لازم بذکر است بهترین نتایج از این فرمت لیفیت زمانی است که از نخ های مونو بع شکل شبکه یا مش استفاده شود. میزلان ماندگاری و زمان جذب این مدل به فرمت های آن بستگی دارد. این نخ پس از 4 الی ۶ ماه جذب شده و شبکه کلاژنی ایجاد شده توسط آن گاها تا  18 ماه باقی خواهند ماند.

تصویر صورت یک خانم با زمینه سفید در کنار یک نخ کاگ شش بعدی . این تصویر با قیمت خرید و سفارش محصول در ارتباط می باشد

نخ خار دار نوبل کره و انواع

نخ لیفت کاگ نوبل

نخ لیفت کاگ نوبل همان مونوی نوبل هستند با این تفاوت که دارای خارها یا دندانه هایی برای گیر شدن به قسمت های پایینی پوست می باشند. این خارها همانند یک قلاب، نخ را در داخل چین و چروک های عمیق و نیمه عمیق پوست گیر انداخته و  باعث می شود علاوه بر عمل سفت کردن پوست شل ،  همزمان  کلاژن سازی در اطراف نخ و خارهای شکل گرفته و به مرور زمان شیارهای پوستی رفع شود. نخ کاگ خود از انواع مختلفی تشکیل شده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

سه مدل از نخ کاگ متعلق به برند نوبل کره جنوبی در تصویر با زمینه سفید مشخص می باشد. این تصویر با برند و خرید محصولات در ارتباط می باشد

نخ لیفت های کاگ نوبل

نخ کاگ نوبل 1-3

نخ بالاکشنده کاگ نوبل نوع سه – یک از زیر مجموعه های نخ کاگ می باشد. این نخ تک دندانه بوده و در آن، طول نخ به سه بخش تقسیم می شود.این سه بخش شامل 10 میلی متر بدون خار، 100 میلی متر خار دار و در امتداد آن 40 میلی متر نخ صاف و بدون خار قرار دارد. از این نخ در لیفت اجزای صورت استفاده می شود.

نخ نوبل کاگ 1-4

نخ کاگ نوبل نوع چهار – یک از مدلهای نخ کاگ بوده که  تک دندانه می باشد. امتداد نخ به چهار بخش تقسیم می شود.این چهار بخش شامل 10 میلی متر بدون خار، 50 میلی متر خار دار در یک جهت ، 50 میلی متر دندانه در جهت مخالف و در امتداد آن 40 میلی متر نخ صاف قرار دارد. از این نخ در لیفت اجزای صورت استفاده می شود.

نخ خاردار نوبل 1-5

نخ کاگ 1-5 دقیقا همانند نخ 1-4 کاگ نوبل می باشد . تنها تفاوت این دو در این است که در مدل 1-5 بین دو امتداد دندانه دار به طول 50 میلی متر، صافی کمی وجود دارد. این صافی نخ باعث می شود که دو امتداد دندانه دار در دو جهت از هم کاملا جدا شوند.

مدلهای چند بعدی کاگ نوبل متعلق به برند نوبل کره جنوبی در تصویر با زمینه سفید مشخص می باشد. این تصویر با برند و خرید محصولات در ارتباط می باشد

انواع چند بعدی کاگ نوبل

نخ کاگ نوبل سه بعدی

نخ لیفت کاگ سه بعدی نوبل که در حول آن سه دندانه یا خار قرار گرفته است. فاصله محیطی دندانه ها با هم برابر بوده و هر سه با اختلاف زاویه 120 درجه از هم قرار گرفتند. از این مدل برای لیفت و کشندگی پوست استفاده می شود. این نخها از سوزن هایی با گیج 18،19 و 21 جی بهر می برند.

نخ نوبل کاگ چهار بعدی

نخ چهار بعدی کاگ نوبل که در دور آن چهار دندانه یا عاج وجود دارد. فاصله محیطی دندانه ها با هم برابر بوده و هر چهار خار با اختلاف زاویه 90 درجه م از هم قرار گرفتند. از این مدل برای لیفت و کشندگی اجزای مختلف استفاده می شود. این نخها از سوزن هایی با گیج 18،19 و 21 بکار برده می شوند.

نخ شش بعدی  کاگ نوبل

نخ کاگ شش بعدی نوبل که در دور آن شش دندانه یا عاج وجود دارد. فاصله محیطی دندانه ها با هم برابر بوده و همه آنها با اختلاف زاویه 60درجه از هم قرار گرفتند. از این مدل برای لیفت و کشندگی اجزای مختلف استفاده می شود. این نخها از سوزن هایی با گیج 18،19 و 21 بکار برده می شوند.

نخ کاگ نوبل هشت بعدی

نخ لیفت کاگ هشت بعدی ، از لحاظ ساختار شبیه به موارد قبلی می باشد با این تفاوت که در حول محور نخ ، 8 خار یا دندانه وجود دارد. اختلاف زاویه بین هر خار ، 45 درجه می باشد. از این نخ برای لیفتو کشیدین نواحی مختلف صورت استفاده می شود.

نخ نوبل خاردار دوازده بعدی

نخ کاگ دوازده بعدی نوبل ، از لحاظ ساختار شبیه به موارد قبلی می باشد با این تفاوت که در حول محور نخ ، 12 خاردارد . اختلاف زاویه بین هر خار ، 30 درجه  بوده  از این نخ برای لیفت و کشیدین سنگین نواحی مختلف صورت استفاده می شود.

نخ های کاگ زیر مجموعه برند نوبل کره از انواع مختلفی تشکیل شده اند که بیشتر برای از بین بردن خط لبخند و شیارهای پوستی کاربرد دارند. ناین نخها  با توجه به داشتن قلاب می توانند در پوست گیر کنند و در نتیجه برای قرار دادن آن ها نیازی به نقطه لنگر نمی باشد. کاگ از مدلهایی است که زیر محصولات بسیار مختلفی را شامل می شود. تایپ های کاگ نوبل بسیار زیاد هستند که البته در بازار ، تعداد محدودی از آنها وجود دارد. تایپهای 1-3 ، 1-4 ، 1-5 ، ان و حالت چند بعدی از زیر مجموعه کاگ یا خاردار می باشند. در نوع چند بعدی تعداد دندانه حول محور نخ نمایانگر تعداد بعد نخ می باشد . بطور مثال اگر نخ سه خار داشته باشد ، به آن کاگ سه بعدی گفته می شود و بدیهی است که زاویه بین هر خار 120 درجه می باشد.

در تصویر نخ لیفت نوبل بینی تایپ ال در کنار صورت یک خانم نمایان می باشد. زمینه تصویر سفید می باشد ، این تصویر با قیمت خرید در ارتباط است

نخ لیفت نوبل بینی ال تایپ

نخ لیفت بینی کاگ نوبل

نخ لیفت بینی در دو نوع پلی دی اکسان و پی سی ال توسط برند نوبل کره جنوبی طراحی تولید شده است . از این نخ بیشتر برای لیفت و اصلاح نوک بینی و تغییر زاویه در محل ریبوپلاستی استفاده میگردد. هردو این محصولات با جنس پی دی او و پی سی ال دارای فراورده های مختلفی می باشند. محصولات لیفت بینی نوبل بیشتر از سوزن 19 جی با طول های متفوت بهره می برند. نخ لیفت پی دی او از لحاظ جذب شدگی بسیار سریع جذ بدن مش ود و در مقابل پی سی ال ها سریع تر جذب نمی شوند. اما از لحاظ نرمی بسیار نرم تر و کم عارضه تر و تقریباً بدون عوارض جانبی می باشد.

انواع نخ لیفت مونو اسکرو زیر مجموعه برند نوبل کره جنوبی با زمینه سفید در تصویر با زمینه سفید کاملا مشهود می باشد

انواع نخ مونو اسکرو متعلق به برند نوبل

نخ لیفت مونو اسکرو نوبل

نخ لیفت مونو اسکرو نوبل یا پیچ دار شامل یک و گاهی اوقات دو نخ در هم تنیده در اطراف یک سوزن می باشند. این محصولات نسبت به مونو کارایی بیشتری دارند . جنس استفاده شده در ساخت این محصولات شامل پلی دی اکسان و پی سی ال می باشد که از هرکدام محصولات متنوعی با طول و  ضخامت متفاوت سوزن طراحی و عرضه شده است. این نخ ها تاثیر زیادی در حجم دادن به فرورفتگی های پوست دارند. نخ های مولتی اسکرو یا تورنادو ( از دو نخ در هم پیچیده استفاده می شود ) دارای اثر قوی تری نسبت به نخ های اسکرو هستند. نخ های اسکرو معمولا برای لیفت کلی صورت استفاده می شوند.

  • نخ مونو اسکرو پی دی او

نخ مونو اسکرو توبل پی دی او همان نخ مونو می باشد با این تفاوت که نخ هنگام فرو شدن به وست به دور سوزن پیچ خورده است که این خود باعث می شود میزان کشندگی و سفت شدگی قوی تر شود. از این نخ برای رفع خط خنده استفاده می شود.

  • نخ لیفت مونو اسکرو پی سی ال

پی سی ال مونو اسکرو همان کارایی مونو پی دی او یا معموای را دارد با این تفاوت که زمان جذب بیشتری باید صرف شود تا این نخ جذب بدن گردد. البته در کارایی ، مدل پی دی او بیشتر استفاده می شود.

تصویری از نخ لیفت تورنادو با زمینه سفید متعلق به برند نوبل کره . این تصویر با خرید و قیمت در ارتباط می باشد

نخ تورنادو نوبل کره

نخ لیفت تورنادو نوبل

نخ لیفت تورنادو نوبل بسیار شبیه به مونو اسکرو نوبل می باشد و از دو نخ در هم پیچیده استفاده می شود که این باعث می شود قوی تر از مونو اسکرو باشد. نخ های اسکرو معمولا برای لیفت کلی صورت استفاده می شوند. زیرا خار ندارد که بتواند خود را در پوست نگه دارد. مهمترین کاربرد نخ های پیچ دار جبران فرورفتگی های روی پوست می باشد. در این روش این امکان وجود دارد که یک یا دو نخ در هم پیچیده شده و اطراف یک سوزن قرار گیرند.

تصویری از نخ لیفت تورنادو اسکرو با زمینه سفید متعلق به برند نوبل کره . این تصویر با خرید و قیمت در ارتباط می باشد

نخ تورناو اسکرو نوبل کره

نخ تورنادو اسکرو نوبل

نخ لیفت تورنادو اسکرو  ساخت نوبل کره ، ترکیبی از فرمت تورنادو و اسکرو می باشد این نخ ها عموماً از یک یا دو رشته نخ به به پیچیده شده اند. علاوه بر پیچش رشته نخ ها به دور هم، کل نخها هم به دور سوزن پیچیده شده اند. از این فراورده بیشتر برای حجم دهی و رفع و اصلاح  خطوط عمیق استفاده می شود نواحی مانند گونه، گیجگاه، خط خنده و ماریونت بیشترین استفاده از این نخ را دارند. این نوع نخ معمولا در سایزهای گیج 25 تا 30 جی و طول 40 تا 90 میلی متر ساخته می شوند.

تصویری از نخ لیفت کاگ اسکرو با زمینه سفید متعلق به برند نوبل کره. این تصویر با خرید و قیمت در ارتباط می باشد

نخ بالا کشنده کاگ اسکرو

نخ کاگ اسکرو نویل

نخ کاگ اسکرو نوبل ترکیبی از نخ کاگ و این اسکرو بوده و  این نخ بیشتر ویژگی های مهم مدل خاردار یا کاگ را داراست و از طرفی با پیچیده شدن به دور سوزن می تواند فوایدش دو چندان گردد. از این مدل در برند نوبل دو محصول وجود دارد. نیدل های بکار گرفته در این محصولات 21 و 23 چی بوده و طول نخها تقریباً بلند و در حدود 90 و 100 میلی متر است. از این نخ بیشتر برای لیفت ابرو و رفع خط خنده استفاده می شود.

 

نخ لیفت فنری یا اسپرینگ ساخت کره جنوبی برند نوبل در تصویر با زمینه سفید مشخص می باشد . این تصویر با برند و خرید محصولات در ارتباط می باشد

نخ بالاکشنده اسپرینگ نوبل

نخ اسپرینک یا فنری

نخ لیفت اسپرینگ نوبل تک محصولی بوده و جنس آن پلی دی اکسان می باشد. این فراورده از محصولات کمتر شناخته شده و کمتر استفاده شده در بین محصولات برند نوبل می باشد. ای این محصول بیشتر برای رفع چروک و خطوط مناطق حساس صورت از جملع رفع چروک و پف زیر چشم و کانتور لب و بعضی بای اصلاح خط خنده استفاده می شود. این تک محصول دارای سوزنی با طول 50 ملی متر از نوع گیج 27 جی می باشد.

 

 

نخ مولتی متعلق به برند نوبل کره جنوبی در تصویر با زمینه سفید مشخص می باشد. این تصویر با برند و خرید محصولات در ارتباط می باشد

نخ لیفت مولتی نوبل

نخ مولتی نوبل

نخ لیفت مولتی زیر مجموعه برند نوبل از محصولات کمتر شناخته شده این برند کره ای می باشد. این محصول  تک سایز و تک محصولی طراحی ، تولید و عرضه شده است. از این محصول برای رفع کانتور و خطوط محیطی اطراف لب ، اصلاح خفیف فرم لب بالایی استفاده می شود. این محصول می تواند از سوزن های گیج 22 طول 38 و 60 میلی متر استفاده کند. این فراورده تنها در استاندارد پلی دی اکسان تولید می شود و ماندگاری این نخ تا 8 ماه دوام خواهد داشت.

راهنمای خرید محصولات برند نوبل

نخ های لیفت نوبل از انواع مختلفی تشکیل شده است. این تنوع محصول متناسب با نیاز های مختلف داوطلبان طراجی و تولید شده است. برای اینکه  به ترین نتیجه را از این فراورده ها بگیریم ، باید انتخابی درست داشته باشیم . در ادامه به بررسی انتخاب و قیمت این محصولات می پردازیم.

خرید نخ مونو نوبل

نخ های مونو نوبل که خود انواع مختلفی دارد ، معمولاً برای صاف کردن خطوط پیشانی ، زیرچشم ها استفاده می شود. گاها از آن در رفع  شلی پوست گردن  استفاده می گردد. قیمت نخ لیفت مونو نوبل کمی ارزانتر از سایر محصولات نوبل می باشد. کاربرد این نخخا بیشتر صاف کنندگی می باشد تا لیفت و بالابرتدگی اجزای مختلف.

خرید نخ کاگ نوبل

نخ کاگ از پراستفاده ترین نخهای برند نوبل است ه محصولات آن اکثرابرای بالابردن ، لیفت و رفع خطوط عمیق،  روی پوست صورت و گردن می باشد. محصولات نوبل نسبت به دیگر محصولات برند نوبل کمی گرانتر است.

خرید نخ اسکرو نوبل

از این نخ بیشتر برای بازیابی حجم از دست رفته در بافتهای مختلف صورت استفاده می شود. قیمت این نخ در رنج میانه محصولات نوبل قرار دارد.

خرید نخ تورنادو نوبل

اگر نخهای مونو را برهم بتابانیم ، در آن صورت نخ تورنادو بوجود می آید . از اینخها در رفع خطوط پیشانی ، خنده و اخم استفاده می شود . قیمت این نخ لیفت مقداری از متوسط قیمت محصولات نوبل می باشد.

ماندگاری محصولات نوبل

نخ های لیفت طراحی و ساخته شده توسط برند نوبل از لحاظ ماندگاری می توان گفت تقریباً بی رقیب هستند. البته ماندگاری هر محصول بیشتر به مواد سازنده آن ، نحوه جذب شوندگی و همچنین کاربرد و محل استفاده آن محصول می بستگی دارد. در مجموع می توان گفت اگر محصولات نوبل درست و اصولی توسط پزشکی مجرب مورد استفاده قرار گیرد می تواند نتایج شگفت انگیزی با ماندگاری تا سه سال را به همراه داشته باشد.

با توجه به اینکه نخهای لیفت در سه فرمت اصلی تولید می شوند، جنس این نخ ها در ماندگاری آنها موثر است. لازم بذکر است که میزان ماندگاری هر محصول با زمان موجود بودن این محصولات در بدن وابسته نیست، بدین معنا که شبکه کلاژن ساز بجا مانده از محصولات می تواند تا سه سالم هم دوام داشته باشد.

هیات تحریریه نوآوران سلامت

با آرزوی سلامتی و سربلندی مردم سرافراز ایران

ادامه مطلب
ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020