نخ لیفت آفرودیت

نخ لیفت آفرودیت

نخ لیفت آفرودیت در انواع مختلف نخ مونو (Mono) ، نخ خاردار یا نخ کاگ (Cog) و نخ پیچشی یا اسکرو (Screw) و تورنادو (Tornado) تولید می شوند. هر کدام از این نخ ها کاربرد ها و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. نخ های لیفتینگ آفرودیت ، ساخت شرکت سی ام اچ سی مدیکال کره جنوبی می باشند. CMHC یکی از بزرگترین شرکت های ساخت محصولات زیبایی و پزشکی در جهان است که از سال 2015 نخ های مخصوص لیفت پوست را با کیفیت و دقت بالا تولید و به سراسر جهان صادر می کند. خرید نخ لیفت با بهترین و معتبر ترین مارک های نخ لیفت برای انجام عمل لیفت با نخ می تواند عمل جوانسازی را برای بیمار تسهیل و مطمعن کند.

بیشتر بخوانید

تاریخچه آفرودیت

نخ لیفت آفرودیت ، ساخت شرکت سی ام اچ سی مدیکال (CMHC Medical) کره جنوبی می باشند. CMHC یکی از بزرگترین شرکت های ساخت محصولات زیبایی و پزشکی در جهان است که از سال 2015 نخ های مخصوص لیفت پوست را با کیفیت و دقت بالا تولید و به سراسر جهان صادر می کند. محصولات آفرودیت تمام استاندارد های فارماکوپه اروپا (EP) را در تولید نخ های تک رشته ای قابل جذب مصنوعی را اخذ کرده اند. گواهینامه های CE ،GMP و ISO در همه محصولات آفرودیت از جمله PDO ، PLACL و PLLA رعایت شده و کیفیت و ایمنی محصول را تضمین می کند.

قيمت نخ ليفت آفروديت ساخت کره جنوبي

نخ مخصوص لیفت آفرودیت کره

تکنولوژی ساخت نخ لیفت آفرودیت

در تولید نخ لیفت آفرودیت ، 3 نوع ماده مختلف پلی دیوکسانون (PDO)، اسید پلی ال لاکتیک (PLLA) و پلی کاپرولاکتون (PCL) بکار رفته است. این 3 ماده دارای ویژگی ها و خصوصیات بسیار مهم و مفیدی هستند که باعث شدند نخ های لیفت آفرودیت به یکی از بهترین محصولات زیبایی برای جوانسازی و سفت کردن پوست تبدیل شوند. PDO مخفف پلی دیوکسانون، یک پلیمر قابل جذب است که برای کشیدن موضعی استفاده می شود و کم تهاجم، انعطاف پذیر و با دوام است. همچنین نخ های PDO می توانند با قرار گرفتن در لایه زیرپوستی، تغییرات بافتی را القا کنند؛ زیرا سلول های پلی مورفونوکلئر از جمله ائوزینوفیل (نوعی گلبول سفید) پس از کشیدن پوست، بافت های دانه ای اطراف نخ را جمع می کنند. به این ترتیب تحریک تولید کلاژن افزایش می یابد.

اساس عملکرد نخ هاي PDO بر روي پوست و قيمت نخ ليفت آفروديت

اساس کار ماده پلی دیوکسان بر روی پوست

PLLA یا اسید پلی ال لاکتیک در شبیه سازی تولید کلاژن حتی از PDO نیز موثر تر است. عمر این ماده دو سال یا بیشتر می باشد و پس از حل شدن، به مواد عادی بی ضرری مانند لاکتات، گلوکز، دی اکسید کربن و آب تجزیه می شود. PLLA می تواند به عنوان یک حجم دهنده عمل کند و قادر به تولید کلاژن نوع 1 و نوع 3 است. یکی از مزایای استفاده از PLLA در زیبایی این است که تقریباً هیچ واکنش التهابی به بافت های اطراف ایجاد نمی کند.

ويژگي ها و قيمت نخ ليفت آفروديت کره

مقایسه خصوصیات مواد تشکیل دهنده نخ لیفت آفرودیت

PCL یا پلی کاپرولاکتون اگرچه به اندازه PDO و PLLA مورد استفاده قرار نمی گیرد، اما رشته های آن می تواند بیش از 2 سال دوام داشته باشد. دلیل این امر این است که پیوند های شیمیایی در ساختار PCL قوی تر و پیچیده تر هستند. از این رو حل شدن آن به زمان بسیار بیشتری نیاز دارد. همچنین سرعت پایین تر تخریب رشته های PCL و قرار دادن آن در بافت های اطراف برای مدت زمان طولانی از مزایای این ماده می باشد. پلی کاپرولاکتون پس از حل شدن، به مواد عادی غیر سمی تجزیه شده و حتی پس از جذب نخ توسط پوست ، تولید کلاژن می تواند تا یک سال ادامه یابد.

قيمت خريد نخ ليفت آفروديت کره

انواع مختلف نخ مخصوص لیفت پوست آفرودیت

انواع نخ لیفت آفرودیت

نخ های لیفت آفرودیت ساخت کره، در انواع مختلف مونو (Mono) ، خاردار یا دندانه ای یا کاگ (Cog) و پیچشی یا اسکرو (Screw) تولید می شوند. هر کدام از این نخ ها کاربرد ها و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند که در ادامه به معرفی و بررسی هر یک می پردازیم.

قيمت نخ ليفت Mono آفروديت کره

نخ لیفت مونو آفرودیت کره

نخ لیفت مونو آفرودیت

نخ های مونو یا تکی Mono ، نخ هایی صاف و بدون خار هستند. این نوع نخ ها معمولاً به صورت مش مانند برای سفت کردن و کشیدن پوست ، بوسیله تحریک تولید کلاژن در اطراف نخ آفرودیت، وارد پوست صورت می شوند. از نخ های مونو اغلب برای خطوط گردن، افتادگی پوست گردن، پیشانی و زیر چشم استفاده می شود. این نخ ها به گونه ای طراحی شده اند که به “نقطه لنگر” در زیر پوست متصل می شوند و به طور عمده در درمان هایی با هدف سفت شدن پوست و صاف شدن چین و چروک صورت استفاده می شوند. نخ های مونو اگر چه در تحریک تولید و سنتز کلاژن موثر اند، اما به طور کلی فقط برای سفت شدن پوست کاربرد دارند و عمل لیفتینگ (کشیدن پوست) را انجام نمی دهند.

قيمت نخ ليفت آفروديت مدل کاگ يا خاردار

انواع نخ لیفت دندانه ای آفرودیت

نخ لیفت کاگ آفرودیت

نخ لیفت کاگ آفرودیت که به عنوان نخ لیفت خاردار یا نخ دندانه ای هم شناخته می شوند در اصل نخ های مونو هستند، اما با خار هایی متصل به قسمت زیرین پوست طراحی می شوند. این خارها معمولاً به عنوان بخشی از نخ بریده شده و به عنوان یک ساختار پشتیبانی برای بلند کردن و کشیدن بافت های افتاده مورد استفاده قرار می گیرند. برخلاف نخ های تک صاف، نخ های دندانه ای به نقاط لنگر نیاز ندارند. نخ های خاردار آفرودیت کاگ آفرودیت ، مدل های متنوعی دارند که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم.

قيمت نخ ليفت آفروديت مدل کاگ يا خاردار

انواع نخ لیفت خاردار آفرودیت

 • نخ لیفت کاگ دو جهته (BI-Direction)

نخ لیفت دندانه ای دو جهته ، در دو طرف دارای خار یا دندانه می باشند و از آن ها برای کشیدن نواحی پیشانی (لیفت ابرو)، فک، گونه های بالا و پایین، گردن، چین های بینی و خطوط ماریوت (اطراف لب) استفاده می کنند.

 • نخ لیفت خاردار چند جهته (Multi-Direcion)

نخ دندانه ای چند جهته ، همانطور که از اسمش پیدا است، در چند جهت دندانه یا خار دارد، که این ویژگی سبب می شود اثرات موثر تر و ماندگار تری بر روی پوست داشته باشد. این مدل نخ آفرودیت برای لیفتینگ گونه ها، لب ، چانه و دیگر نواحی بدن کاربرد دارد.

 • نخ گاک بینی (Nose Cog)

نخ خاردار مخصوص بینی آفرودیت ، برای بلند کردن نوک بینی، تراز کردن پشتی بینی، کاهش بال های بینی ، درمان قوز بینی و بایرک کردن سوراخ بینی بدون جراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

قيمت نخ هاي 360 درجه کاگ آفروديت

انواع نخ لیفت 360 درجه کاگ آفرودیت

 • نخ  لیفت کاگ 360 درجه (3 بعدی، 6 بعدی، 8 بعدی و 12 بعدی)

نخ های لیفتینگ 360 درجه آفرودیت ، دارای کانول هستند و این ویژگی سبب می شود بدون برش بافت های بدن، بافت ها را از مسیر خود جدا کند و عمل کشیدن پوست را به آسانی و بدون احساس درد و ناراحتی انجام دهد. موارد کاربرد این مدل نخ ها شامل گونه های شلابی مانند، شکم، باسن، بازوهای داخلی، ران ها، فک و به صورت کلی  قسمت های افتاده پوست می شود.

 • نخ کاگ مالدینگ (Molding Cog)

نخ دندانه ای مالدینگ آفرودیت ، جهت کانتورینگ صورت و بدن، تحریک قوی و سریع تر لایه SMAS پوست و تولید کلاژن بیشتر، رفع سفتی بافت و اثر حداکثری لیفیتنگ استفاده می شود.

خريد نخ ليفت پيچشي تورنادو آفروديت ساخت کره

نخ های لیفت تک پیچ و دو پیچ اسکرو آفرودیت

نخ لیفت اسکرو یا تورنادو آفرودیت

نخ لیفت اسکرو یا نخ پیچشی آفرودیت ، مراحل پیشرفته تری نسبت به مونو دارد و به عنوان جفت های پیچیده تک نخ نامیده می شود. این نخ سبب تحریک سریع در لایه SMAS پوست شده و در نتیجه کلاژن سازی بیشتر می شود. نخ تورنادو ضخیم تر و قوی تر از فیبر است؛ بنابراین اثر آن برای جوانسازی صورت بسیار بیشتر از محصولات مشابه است. نخ پیچشی آفرودیت دارای 2 مدل تک پیچ (Single Screw) و دو پیچ (Double Screw) می باشد. این مدل نخ برای کشیدن و صاف کردن چین و چروک های عمودی صورت، بین سینه، ناف، بازو ها و گردن استفاده می شود.

کاربرد هاي نخ ليفت آفروديت

کاربرد های مختلف انواع نخ لیفت آفرودیت کره

راهنمای خرید نخ لیفت آفرودیت کره

تا به اینجا، با انواع نخ لیفت آفرودیت کره و تکنولوژی ساخت هر یک به طور کامل آشنا شدیم. در ادامه به بررسی و ارائه نکاتی از مزایا و ویژگی های هر یک از محصولات آفرودیت که در انتخاب نخ مورد نیاز برای انجام عمل لیفت با نخ موثر هستند می پردازیم. قیمت نخ لیفت آفرودیت با توجه به نوع و کاربرد آنها متفاوت می باشد.

کاربرد هاي نخ ليفت آفروديت

مشخصات نخ لیفت مونو آفرودیت

خرید نخ لیفت آفرودیت مونو

از نخ مونو آفرودیت ، عمدتا برای سفت شدن پوست و صاف شدن چین و چروک صورت استفاده می شود. این نخ ها بدلیل صاف بودن سطح خود ظرفیت نسبتاً کمی در لیفتینگ بافت دارند و با سوزن هایی در 6 گیج 31G ،30G، 29G، 27G، 26G و 25G تولید می شوند. همچنین از مزایای نخ آفرودیت مدل مونو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موثر در جوان سازی صورت و از بین بردن چین و چروک از طریق تحریک خود سلول (کلاژنسازی)
 • فاقد دوره نقاهت بوده و می توانید بلافاصله بعد از عمل، به فعالیت روزانه خود ادامه دهید.
 • فاقد هر گونه عوارض جانبی طولانی مدت یا دائمی. زیرا این نخ ها بعد از 1 الی 2 سال به طور کامل توسط بدن جذب می شوند.
 • نخ های مونو ایمن و زیست سازگار هستند و قابلیت جذب بسیار بالایی دارند.
مشخصات و قيمت خريد نخ ليفت کاگ آفروديت

مشخصات نخ و سوزن نخ لیفت دندانه ای آفرودیت

خرید نخ کاگ آفرودیت

نخ لیفت خاردار آفرودیت ، یک نوع جدید و موثر از نخ های مخصوص جوانسازی می باشند که از آن ها برای بلند کردن و سفت شدن پوست صورت و گردن استفاده می شود. اثر لیفتینگ نخ کاگ 6 ماه پس از درمان کامل شده و باعث تشکیل کلاژن در اطراف نخ می شود. نخ های کاگ آفرودیت ، مدل های متنوعی دارند و هر کدام برای نواحی مخصوصی مورد استفاده قرار می گیرند و معمولا با سوزن هایی در گیج های 18G الی 25G تولید می شوند. مزایا و فواید نخ های لیفتینگ خاردار عبارتند از:

 • ساخته شده از بهترین مواد اولیه با کیفیت
 • سوزن روکش سیلیکون
 • تقویت منافذ و رنگ پوست
 • 100 درصد زیست سازگار، بدون زخم و کم تهاجمی
 • القای کلاژن + پوست سفت و کشیده
 • از بین برنده چربی های غیر ضروری پوست
 • صاف و سفت شدن صورت
 • نتایج قابل اعتماد و طولانی مدت
مشخصات و قيمت خريد نخ ليفت اسکرو تورنادو آفروديت

مشخصات نخ لیفت پیچشی آفرودیت کره

خرید نخ لیفت اسکرو یا تورنادو آفرودیت

نخ های پیچشی اسکرو آفرودیت ، ساز و کار پیشرفته تری نسبت به نخ های مونو دارند و در سوزن هایی با گیج های 25G الی 30G ساخته می شوند. نخ های تورنادو آفرودیت ، سطح صافی دارند و معمولا برای خطوط گردن، افتادگی پوست گردن، پیشانی و زیر چشم مورد استفاده قرار می گیرند. این نخ ها در دو نوع تک پیچ و دو پیچ تولید و به فروش می رسند. از مزایای نخ اسکرو آفرودیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تحریک قوی و سریع لایه SMAS پوست
 • تحریک تولید کلاژن
 • مناسب حجم دهی مناطق فرورفته پوست
 • لیفتینگ کلی صورت
عوارض و قيمت خريد نخ ليفت آفروديت . خانمي در حال ليفتينگ صورت خود با استفاده از نخ هاي ليفت آفروديت مي باشد

عوارض لیفتینگ پوست بوسیله نخ آفرودیت

عوارض استفاده از نخ های لیفت آفرودیت برای جوانسازی پوست

خطر کشیدن پوست با نخ های PDO بسیار کمتر از جراحی های لیفت پوست است. همچنین اگر این عمل را یک پزشک متخصص انجام دهد، احتمال ایجاد زخم، کبودی، تورم و خونریزی کمتر هم می شود. این عوارض دائمی نبوده و بعد از گذشت چند روز از بین می روند. معمولا عوارض شایع و رایج کشیدن پوست بوسیله نخ های لیفت آفرودیت عبارتند از:

 • بخیه های قابل مشاهده (به خصوص در افرادی که پوست نازک دارند)
 • درد و کبودی جزئی
 • عفونت در محل لیفت
 • چسبیدن نخ ها به بافت پوست
 • تجمع خون (هماتوم)
 • ایجاد التهابی
 • گودی (بافت پوست مانند پوست پرتقال)
 • ریزش مو
 • آسیب غدد بزاقی

هیات تحریریه نوآوران سلامت

با آرزوی سلامتی و سربلندی مردم سرافراز ایران

ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020