برند توسکانی

کوکتل توسکانی

خرید کوکتل توسکانی با کیفیت عالی می تواند در حصول بهترین نتیجه مزوتراپی بسیار موثر باشد. ما در فروشگاه اینترنتی نوآوران سلامت متعهد هستیم باکیفیت ترین محصولات کوکتل توسکانی با تضمین مناسب ترین قیمت کوکتل توسکانی را در اختیار شما قرار دهیم.

راهنمای خرید

کوکتل آنتی اسکار توسکانی

کوکتل احیای کننده توسکانی regenerating

متعلق به کشور اسپانیا

حجم ویال 10 سی سی

شاداب کننده پوست صورت

استحکام بخشی پوست صورت

ایمنی بسیار بالا و سازگار با بدن

محصولی با کیفیت و مقرون به صرفه

قیمت:1.520.000 تومان1.600.000 تومان5%
اطلاعات بیشتر
معرفی کوتاه اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

تاریخچه کوکتل توسکانی

شرکت تولید مواد و لوازم جوانسازی توسکانی از با سابقه ترین کمپانی ها در زمینه رفع نیاز های زیبایی شناختی در تمام دنیا می باشد. این برند متعلق به کشور اسپانیا است. شروع کار این شرکت از نیمه قرن بیست بوده اما با تاخیر زیاد،  اولین محصولات پزشکی این برند، در سال 1982 تحت رهبری آولینو ژالاباردر تولید شد. شرکت توسکانی از اولین تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی در اسپانیا بوده که با توسعه لوازم آرایشی پزشکی نوآورانه، تجارت خود را برای رفع نیازهای زیبایی  گسترش داد. در سال 1994، برند زیبایی با نام توسکانی متولد شد و این نام تجاری برای این کمپانی با سابقه انتخاب شد. نماد تجاری این شرکت از سه مربع خاکستری تشکیل شده است که نشان دهنده سه سنگ بنای  علم ، کیفیت و پیشرفت در زمینه فناوری محصولات زیبایی با نماد مربع سبز است.

تصویر محصولات مزوتراپی شرکت توسکانی را پشت سر صورت صاف یک دختر خانم را میبینیم . همه ی این کوکتل ها برای خرید و قیمت گذاری می باشند

محصولات مزوتراپی توسکانی

در سال 2005، پیشرفت بی رویه تکنولوژی و مشارکت های استراتژیک به توسکانی اجازه داد تا از تخصص و تجربه جمع آوری شده طی سال های گذشته در بازارهای خارجی کوکتل های مزوتراپی استفاده کند. گسترش جهانی ، به عنوان گام منطقی بعدی استراتژی شرکتی ، آغاز شده است. این کمپانی تولید کننده مواد مغذی پوست و مو ، اولین جایزه خود را به عنوان بهترین کمپانی ساخت لوازم آرایشی پزشکی دریافت کرد. همچنین با پیشرفت چشمگیر این شرکت در زمینه طراحی ، تولی و عرضه تولیدات زیبایی، جایزه تعالی مدیترانه ای در سال  2014 را در رده لوازم آرایشی پزشکی به این کمپانی رسید.

کوکنل های مختلف مزوتراپی توسکانی برای خرید با قیمت مناسب به فروش می رسد . تصویر محصولات کمپانی توسکانی را می بینید

محصولات مزوی توسکانی

کوکتل توسکانی مانند کوکتل مزوتراپی BCN و کوکتل فیوژن برند و شرکت بسیار محبوب و معروفی در زمینه بهبود سلامت و زیبایی پوست در بین داوطلبان زیبایی در ایران و جهان می باشد.

فلسفه ی تیم تولید کننده مزو توسکانی در طراحی لوازم های آرایشی استفاده از غلظت بالای عوامل دارویی با حداقل عوارض و پذیرنده ها است. این هدف برای دستیابی به راه حل هایی کارا برای درمان تمام انواع پوست ها (حتی حساس ترین پوست ها ) طراحی شده است.

امروزه برند توسکانی برای بیش از 30 سال ، با حفظ تمرکز خود در  حفظ کیفیت محصولاتش، با کمک به مردم در دستیابی به بهترین نتایج زیبایی شناختی ،  در جهان شناخته می شود.

ستگاه مزو جت گان و پند بسته مزو کوکتل توسکانی

مزوگان و محصولات مزوی توسکانی

تکنولوژی ساخت کوکتل اسپانیایی توسکانی

مزو های توسکانی از مواد متنوعی ساخته شده اند. بیشتر مواد مورد استفاده در این کوکتل های مزوتراپی از گیاهان دارویی کمیاب در نقاط مختلف دنیا گرفته شده است. تنوع عصاره های گیاه و مواد شاداب ساز پوستی انسانی از جمله هیالورونیک اسید ، عصاره آتریشاک ، عصاره پریوار و ترکیب این مواد با هم به شیوه بسیار مدرن توسط این شرکت انجام می شود. انواع کوکتل توسکانی ، شامل طیف گسترده ای از محصولات زیبایی می باشد. یکی از پرفروش ترین و مدرن ترین لاین های محصولات زیبایی توسکانی، لاین مزوتراپی است که شامل طیف وسیعی از محصولات است.

محصولات و لاین های مختلف کمپانی و شرکت معتبر توسکانی اسپانیا

محصولات مختلف شرکت توسکانی اسپانیا

انواع کوکتل توسکانی

کوکتل توسکانی متناسب با نیاز های داوطلبان و مشتریان خود، محصولات متنوعی را طراحی ، تولید و به بازار عرضه کرده است. برخی از این محصولات گستره وسیعی از نیاز های مشتریان را پاسخگو هستند و می توانند در نواحی و کاربرد های مختلف جوانسازی پوست مورد استفاده قرار بگیرند.

تصویری از یک عدد کیت مزوتراپی با ملحقات توسکانی از نوع ضد ریزش مو با زمینه سبز برای خرید و پیشنهاد قیمت

کیت کامل جلوگیری از ریزش مو توسکانی

کوکتل مو توسکانی

کوکتل هیرپلاس توسکانی از پر مصرف ترین و محبوب ترین محصولات تولیدی شرکت توسکانی می باشد. یکی از مناسب ترین و عالی ترین کوکتل ها جهت تغذیه ، قوام و احیای ریشه مو در جهان هیر کوکتل پلاس مو توسکانی نام دارد که به سبب مواد تشکیل دهنده موثر و قوی آن می باشد. کوکتل مو توسکانی ، از موادی نظیر دکسپانینول که از ویژگی احیا و تغذیه کنندگی مو برخوردار است، تشکیل شده است.

تصویری از یک عدد کوکتل مزوی توسکانی از نوع ضد ریزش مو با زمینه سبز برای خرید و پیشنهاد قیمت

کوکتل مخصوص مزوتراپی مو توسکانی

یکی از ایمن و استاندردترین مزوها ، به منظور حفظ و افزایش تراکم ، استواری ، نوسازی رشته های مو که در سطح جهان مشهور است، کوکتل پلاس مو توسکانی می باشد که به دلیل ترکیبات بی نظیر و اثرگذار، استفاده شده در آن محبوبیت زیادی خارج از اسپانیا پیدا کرده است. این کوکتل شامل  ترکیباتی از جمله دکسپانینول با قابلیت تقویت مو ، بهره مند بوده و همچنین دارای مخلوطی از ویتامین ب و آهن گلوکونات بوده که به استحکام و شادابی مو کمک می کند و از ریزش آن جلوی گیری کرده و برای درمان طاسی مفید و موثر است.

کوکتل ضد لک رادیانس توسکانی شرکت اسپانیایی جهت خرید و پیشنهاد قیمت

کوکتل ضد لک رادیانس شرکت توسکانی

کوکتل ضد لک و سفید کننده رادیانس توسکانی

کوکتل ضدلک توسکانی ، محصولی قدرتمند برای روشن کنندگی پوست و ضد لک بودن آن است این کوکتل ، با خاصیت آنتی اکسیدانی و آنتی ملانوژنیک (جلوگیری از قهوه ای و تیره شدن پوست بواسطه رنگدانه) ، ساخت ملانین را کنترل و تجزیه آن را تسریع می کند. همچنین وجود عصاره پیورار در این کوکتل بسیار به خاصیت بازسازی کنندگی آن کمک می کند. همچنین این مزوی اسپانیایی دارای مواد طبیعی سفید کننده و روشن کننده پوست با منشا دریایی است. همین امر  سبب غیرفعال شدن رادیکال های آزاد و مراقبت از پوست در مقابل پرتوهای مضر فرابنفش می شود و از این مزو، یک محلول روشن کننده صورت با اثرات آنتی اکسیدانی و ضد ملانوژنیک  استفاده می شود.

مزو ضد لک توسکانی دارای عصاره های آنتی اکسیدان و جوان کننده برای یکسان سازی و حتی رنگ پوست است. در هر سه مرحله قبل ، حین و بعد از عمل ملانوژنز عمل می کند زیرا سنتز ملانین را مهار کرده و تخریب آن را افزایش می دهد. کوکتل رادیانس دارای اثرات ضد پیری نیز است. از این کوکتل برای رفع لک های پوستی، روشن کنند گی ، جوان سازی ، درخشان کننده صورت استفاده می شود.

کوکتل مزوی مزولیفت سر و گردن توسکانی شرکت اسپانیایی جهت خرید و پیشنهاد قیمت

مزوی لیفت پوست سر و گردن

کوکتل مزولیفت توسکانی

کوکتل مزولیفت توسکانی در رفع بسیاری از مشکلات پوست صورت و گردن ، مورد استفاده قرار می گیرد. از مزولیفت توسکانی جهت رفع انواع افتادگی و شلی پوست ، لیفت و کشش صورت ، رفع چین و چروک، پیری و همچنین ساخت کلاژن استفاده می شود. هیالورنیک اسید موجود در این کوکتل به آبرسانی یا هیدراته شدن و بازسازی پوست کمک می کند. دی ‌متیل ‌اتانول‌ آمین و سیلیکون آلی موجود در این کوکتل به بازگشت سفتی و قوام پوست در نواحی مختلف صورت کمک کرده و وجود ویتامین های آ، بی ، سی و ایی در این کوکتل، می تواند به تغذیه پوست و در نتیجه احیای آن کمک کند. حجم این کوکتل ۱۰ میلی لیتر می باشد و به عنوان یکی از بهترین کوکتل های احیا کننده پوست شناخته می شود.

تصویری از یک عدد کوکتل مزوی توسکانی از نوع ضد پیری با زمینه سبز و سفید برای خرید و پیشنهاد قیمت

کیت مزوتراپی ضد پیری

کوکتل آنتی ایجینگ توسکانی

کوکتل جوانساز توسکانی از محصولات پرطرفدار و حرفه ای کمپانی توسکانی می باشد. هدف اصلی ساخت کوکتل آنتی ایجینگ ، بازجوانی پوست صورت و از بین بردن علائم و نشانه های افزایش سن است. کوکتل ضد پیری با انتخاب مناسب ترین مواد سازنده، قادر به درمان علائم افزایش سن برای همه درجات پیری می باشد. کیت و کوکتل آنتی ایجینگ یا همان ضد پیری ، علائم پیری را از طریق عملکرد ترکیبی عوامل فعال آن اصلاح و معکوس می کند. بدین ترتیب پوست صورت داوطلب جوانتر و شاداب تر به نظر می رسد.

تصویری از یک عدد کوکتل مزوی توسکانی از نوع آنتی ایجینگ با زمینه سبز برای خرید و پیشنهاد قیمت

مزوی باز جوان کننده

مزو آنتی ایجینگ برای رفع، چین و چروک ، افتادگی پوست ، پوست کدر ، خشکی پوست استفاده می شود. کوکتل آنتی ایجینگ توسکانی همچنین حاوی اسید هیالورونیک جهت تنظیم میزان رطوبت و همچنین آبرسانی و هیدراته کردن سطح پوست است. این محصول ضد پیری اسپانیایی یکی از بهترین و حرفه ای ترین محصولات مراقبتی و زیبایی به منظور برطرف کردن چین و چروک های پوستی ناشی از افزایش سن و بازجوانی صورت می باشد.

تصویری از یک عدد کوکتل مزوی توسکانی از نوع آنتی سلولیت و لاغر ساز با زمینه سبز برای خرید و پیشنهاد قیمت

کوکتل چربی سوز و لاغری توسکانی

کوکتل لاغری و چربی سوز آنتی سلولیت توسکانی

کوکتل آنتی سلولیت توسکانی دارای مواد و ترکیبات قوی و موثر جهت اصلاح و بهبود سلولیت اسفنجی و عفونت باکتریالی در عمق پوست ناشی از تجمع بافت چربی می باشد. مواد موجود مزو لاغری توسکانی جهت رفع و زدودن تجمع چربی اضافی در قسمت های مختلف بدن مفید و موثر است. این کوکتل دارای مواد لیپولیتیک نظیر کافئین ، فسفاتیدیل کولین و سدیم دیو کسو کلئات و عصاره های طبیعی و گیاهی ضد تورم مانند عصاره گیاه دم اسب و عصاره آتریشاک می باشد.

از دیگر کوکتل های توسکانی با کاربرد آنتی سلولیت و چربیسوز می‌توان به کوکتل سلولیت موضعی توسکانی اشاره نمود.

 

تصویری از یک عدد کوکتل مزوی توسکانی از نوع پیوریفاینگ با زمینه سبز برای خرید و پیشنهاد قیمت

مزوی رفع کننده جای زخم صورت

کوکتل رفع جای زخم و اسکار پیوریفایینگ

 مزوی رفع جای جوش و اسکار ساخته شده توسط کشور اسپانیا جهت کوچک کننده گی منافذ باز پوست صورت طراحی شده است . استفاده از کوکتل های توسکانی ، یک راه حل مؤثر برای کاهش نقص در پوست های چرب و آکنه دار است. با حضور ترکیبات مغذی این کوکتل غنی با ترشح روغن و صمغ در پوست کنترل شده و تکثیر باکتری ها رخ نمی دهد. این امر اتفاق باعث می شود آکنه و زخم کمتر رخ بدهد. اسن کوکتل تصفیه شده ، یک راه حل موثر در مزوتراپی برای کاهش عیوب چربی پوست و مستعد آکنه دار شدن است.

کوکتل پاکسازی کننده پیوریفاینگ به لطف ترکیب غنی ، ترشح چربی پوست را متعادل می کند و از تکثیر باکتری هایی که باعث بوجود آمدن آکنه می شوند، جلوگیری می کند.

تصویری از یک عدد کوکتل مزوی توسکانی از نوع ری جنریتینگ با زمینه سبز برای خرید و پیشنهاد قیمت

مزوی ترمیم کننده بافت

کوکتل ترمیم کننده بافت ری جنریتینگ

مزوی ری جنریتینگ یا همان ترمیم کننده بافت ، از محصولات پر کاربرد شرکت و برند توسکانی می باشد . این محصول ترکیبی از مواد بازسازی و ترمیم کننده سطح پوست برای جلوگیری از بروز علائم کشیدگی و زخم و ترمیم پوست صدمه دیده است. جز اصلی این مزو آن سنتلاآسیتیکا  است ، ماده قابل توجهی که برای بازسازی پوست با هم افزایی عمل می کند.  همچنین حاوی دو ماده فعال کننده دکسپاتنول و الاستین است که برای بهبود فیبرهای کلاژن ضروری هستند و می توانند به پوست خاصیت ارتجاعی ، لطافت و استحکام دهند. ترکیبات این محصول شامل اسید هیالورونیک، آرگیلیرین، DMAE، پیروات، ال کارنیتین می باشد. برای استفاده از این کوکتل می توان از دو روش مزوتراپی توسط متخصص و میکرونیدلینگ خانگی بهره برد. شاید بتوان این کوکتل را از لحاظ کاربرد، مشابه کوکتل NCPR توسکانی دانست.

تصویری از یک عدد کوکتل مزوی توسکانی از نوع گلوتوماکس با زمینه سبز برای خرید و پیشنهاد قیمت

کوکتل گلوتوماکس

کوکتل آبرسان گلاتوموکس توسکانی

کوکتل آبرسان توسکانی گلاتوموکس ساخته شده توسط برند توسکانی شامل  ترکیباتی همچون  آنتی اکسیدانی مانند گلوتاتیون، ویتامین C و ویتامین E است و پوست را با تاثیرات ضد پیری و شفاف سازی ،  شاداب تر می کند. همانند خیلی از محصولات شرکت توسکانی ، مده اصلی آن، گلوتاتیون، آنتی اکسیدان قوی است که برای محافظت از سلول های رادیکال های آزاد که مانع از پیری زودرس می شوند، طراحی شده است و آنتی اکسیدان های خارجی مانند ویتامین های C و E را در دوز های کم حفظ می کند. برای آبرسانی همچنین می‌توانید از کوکتل هیالورونیک اسید %3.5 توسکانی استفاده نمایید.

محصولات و انواع مختلف مزوهای خانواده توسکانی اسپانیا برای خرید و قیمت گذاری

انواع کوکتل های مزو توسکانی

راهنمای خرید کوکتلهای شرکت توسکانی

خرید کوکتل مزوتراپی با بهترین و معتبر ترین مارک ها برای تزریق می تواند عمل مزوتراپی را برای بیمار تسهیل و مطمعن کند. خرید انواع کوکتل های توسکانی بسته به موارد مصرف و نیاز داوطلب می تواند متفاوت باشد. هر کدام از مزوهای توسکانی  بنا به کاربرد خاصی طراحی و تولید شده اند. برای انجام  عملیات مزوتراپی و مزونیدلینگ، بهتر است بهترین و مناسب ترین کوکتل را انتخاب کنیم که این امر به میزان شناخت و اطلاعات ما از این محصولات وابسته می باشد. در ادامه به نکاتی در مورد خرید این محصولات می پردازیم. از لحاظ قیمتی نیز قیمت کوکتل مزوتراپی توسکانی در انواع مختلف بر اساس نوع مزو و کاربرد متفاوت است.

  • مزو مو توسکانی

همانطور که از نام مزو توسکانی مو مشخص می باشد، برای بهبود پرپشتی و جلوگیری از ریزش مو به کار می رود. مزوی هیرپلاس توسکانی در دوحالت تکی و همراه با کیت موجود می باشند. وظیفه اصلی این کوکتل نوسازی و زنده سازی تار و رشته های موی سر ، و بهبود و بازسازی و جلوگیری از نابودی  فولیکول های مو است. قیمت این مزو نسبت به سایر مزو های توسکانی کمی گرانتر است.

  • کوکتل ضد لک توسکانی

از محبوب ترین محصولات شرکت سازنده همین کوکتل ضد لک می باشد که بیشتر برای رفع لک های پوستی، روشن کننده، دارای خاصیت ضد پیری ، درخشان کننده صورت مومرد استفاده قرار می گیرد. قیمت این محصول تا حدودی گرانتر از برخی از محصولات شرکت اسپانیایی سازنده این محصول می باشد.

  • مزولیفت توسکانی

برای اینکه به کوکتل مزولیفت توسکانی نیاز داشته باشیم باید دچار افتادگی و شل شدگی پوست در ناحیه صورت ، اطراف سر و گردن باشیم. این محصول تقریبا پر استفاده است و قیمت آن نسبت به سایر محصولات شرکت سازنده خیلی گران نیست.

  • کوکتل آنتی ایجینگ توسکانی

از کوکتل مزوی ضد پیری توسکانی آنتی ایجینگ برای از بین بردن چین و چروک ، افتادگی پوست ،پوست کدر و خشکی پوست استفاده می شود. این محصول در بین محصولات برند توسکانی اسپانیا بسیار محبوب و پر استفاده می باشد. قیمت این محصول مقداری از باقی محصولات شرکت سازنده اش گرانتر است.

  • کوکتل چربی سوز توسکانی

کوکتل مزوی چربی سوز توسکانی از محصولات مهم برند توسکانی می باشد. از این مزو به منظور تجزیه بافت چربی تجمع یافته و کاهش سلولیت و عفونت بافتی پوست در نواحی باسن ، پشت و اطراف ران ، پهلو و بالای بازو ساخته شده است. این محصول هم جنبه زیبایی دارد و هم جنبه درمانی . این محصول حاوی عوامل لیپولیتیک مانند کافئین، فسفاتیدیل کولین و سدیم دیوکسوکلئات است. قیمت این محصول در بین محصولات توسکانی در رده های میانی است. از کوکتل سیلوت توسکانی نیز می‌توانید برای اهداف چربی سوزی و از بین بردن غبغب استفاده نمایید.

برای ناحیه حساس دور چشم می‌توانید از این کوکتل مخصوص برند توسکانی استفاده کنید. مصرف این کوکتل در رفع سیاهی اطراف چشم، چروک و پف کردن این قسمت مفید است.

  • کوکتل رفع جای زخم و اسکار پیوریفایینگ

کوکتل اسکار پیوریفایینگ برای بهبود و اصلاح جای زخم و آکنه استفاده می شود. بازدهی این محصول نسبت به برند های مشهور دنیا در جایگاه بسیار خوب قرار دارد و از این رو بسیار محبوب و پر استفاده می باشد.

  • کوکتل جوانسازی ترمیم کننده بافت پوست ری جنریتینگ

از کوکتل ترمیم کننده بافت پوست همانطور که از اسمش مشخص است در ترمیم مناطق صدمه دیده پوست استفاده می شود. از این کوکتل بیشتر در بازسازی و ترمیم سطح پوست برای جلوگیری از بروز علائم کشیدگی و زخم و ترمیم پوست صدمه دیده، استفاده می شود . قیمت این کوکتل در رنج میانه محصولات شرکت سازنده می باشد.

  • کوکتل آبرسان گلاتوموکس

 کوکتل گلوتوموس، بیشتر برای محافظت از سلول های رادیکال های آزاد که مانع از پیری زودرس می شوند، طراحی شده است و آنتی اکسیدان های خارجی مانند ویتامین های C و E را در دز های کم حفظ می کند. این کوکتل نسبت به سایر محصولات شرکت سازنده کمی ارزانتر است.

میزان ماندگاری کوکتل های توسکانی

ماندگاری اثرات مزوی توسکانی بسته به نواحی استفاده در صورت و همچنین انتخاب مناسب ترین کوکتل متناسب با نیاز و نقصان بوجود آمده و همچنین تجربه پزشک معالج و انتخاب استفاده از مزوتراپی یا میکرو نیدلینگ منغیر است و می تواند بین 6 تا 12 ماه و بعضا تا 14 ماه هم ماندگاری داشته باشد.

هیات تحریریه نوآوران سلامت

با آرزوی سلامتی و سربلندی مردم سرافراز ایران

ادامه مطلب
ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020