بوتاکس دیستون

بوتاکس دیستون

خرید بوتاکس دیستون ایرانی می تواند در حصول بهترین نتیجه بوتاکس و ماندگاری اثر آن، بسیار تاثیر گذار باشد. ما در فروشگاه اینترنتی نوآوران سلامت متعهد هستیم باکیفیت ترین محصولات برند دیسنون با تضمین مناسب ترین قیمت بوتاکس دیستون را در اختیار شما قرار دهیم.

بیشتر بخوانید

تاریخچه بوتاکس دیستون

بوتاکس دیستون از برند های های ایرانی بوتاکس می باشد که پس از بوتاکس مصپورت وارد بازار شده و توسط شرکتی دانش بنیان با نام ایمن واکسن متعلق به استان البرز طراحی ، تولید و عرضه شده است.

این شرکت در سال 1396 با هدف پژوهش، توسعه و تولید محصولات دارویی زیبایی در اولین مرکز خصوصی ایران ، آغاز به کار نمود. خروجی این شرکت بوتولینیوم توکسین تیپ A بوده که به همت و خلاقیت متخصصین با تجربه شروع به تولید شدن کرده است.

شرکت ایمن واکسن پس از گذشت دو سال از تاسیس خود، توانست با طراحی و ساخت آزمایشگاهی توکسین کلستریدیوم بوتولینوم نوع A توانست تاییدیه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را جهت فعالیت در زمینه تولید ویال های بوتاکس اخذ کند.

تصویر یک خانم با صورتی جوان شده به همراه بوتاکس ایرانی دیستون 500 و 300 را می بینید. زمینه تصویر طوسی کدر می باشد خرید بوتاکس دیستون ایرانی بسیار مقرون به صرفه است

یوتاکس دیستون

سایت تولیدی این شرکت در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع شامل سیصد متر اتاق بهداشتی به منظور تولید محصول، با سرمایه گذاری بخش خصوصی شروع به فعالیت کرده است.

این سایت با تلاش پیوسته متخصصین به تولیدی در حد دو میلیون ویال در سال رسیده است و محصولات تولیدی این شرکت توانسته آزمونهای کنترل کیفی سازمان غذا و داروی کشور را یکی پس از دیگری مطابق با استانداردهای بین المللی و همگام با رقبای داخلی و خارجی با نتایج خوبی بگذراند.

تصویری از انواع بوتاکس های رایج در بازار ایران مشخص می باشد. این بوتاکس ها بیشترین اقبال را در بین خریداران دارند ارزان ترین بوتاکس ، دستون است

برند های معتبر بوتاکس در بازار ایران

تکنولوژی ساخت بوتاکس شرکت ایمن واکسن

دیستون تا بحال توانسته از لحاظ کیفی، خود را در کورس برند های معتبر قرار بدهد. بخش های تضمین و کنترل کیفیت ایمن واکسن مجهز به جدیدترین تجهیزات به بهبود کیفیت محصول نهایی کمک ویژه ای کرده است.

همچنین مطالعات کارآزمایی بالینی این دارو با همکاری مجرب ترین متخصصان پوست انجام شده است. قسمت تحقیق و توسعه این شرکت بزرگ، دارای  تجهیزات کشت سلولی ، پالایش پروتئینی ، فرمولاسیون و لیوفیلیزاسیون می باشد. هدف ایمن واکسن  با تولید این محصول، ارتقای سلامت جامعه می باشد و تلاش می کند با رعایت اصول حرفه ای موجب ایجاد اعتماد در میان بیماران و جامعه پزشکی گردد.

تصویر جعبه و ویال دیستون 500 واحدی کاملا مشهود می باشد. زمینه تصویر طوسی کدر می باشد ماندگاری بوتاکس دیستون بسیار عالی هست

بوتاکس دیستون 500

ترکیبات تشکیل دهنده و حساسیت به دیستون

بوتاکس دیستون حاوی سم کلستریدیوم بوتولینیوم نوع آ ، مواد نگه دارنده حاوی آلبومین ، هماگلوتینین و لاکتوز می باشد. البته سم بتولینوم هسته اصلی شکل دهنده تمامی محصولات بوتاکسی در جهان می باشد که در این بوتاکس ایرانی تا حد توان این سم ضعیف شده است. با توجه به وجود لاکتوز در این محصول ، افرادی که به شیر و فراورده های لبنیاتی حساست دارند حتی الامکان بهتر است از تزریق محصولات این برند خودداری کنند. ناگفته نماند که این برند ایرانی همه ی آزمایش های کلینیکی با ماهیت سلامت آزمایی خود را با نمره قابل قبول گذرانده است.

دستاورد دیستون

تحریم و کمبود بوتاکس با کیفیت و مشکلات بسیاری که تزریق برخی بوتاکس های بی کیفیت چینی در یک دوره زمانی بوجود آورده بودند و همچنین بی رقیب بودن مصپورت بوتاکس و قیمت غیر رسمی و زیادی گران آن باعث پیدایش رقیبی به نام دیستون شده که سعی زیادی دارد تا بازار را از انحصار دلالان خارج کند. این اتفاق تا حد زیادی رخ داده است. هرچند با ورود دیستون به بازار هم هنوز جای برندهای مطرح در این زمینه خالی است ولی امیدواریم دیستون بتواند همانند مصپورت تایید مخاطبان و پزشکان را کسب کند و باعث آشفتگی زدایی در بازار کشورمان شود.

به جز بوتاکس ایرانی مصپورت ، از برندهای رقیب دیستون که تولید کننده ماده توکسین کلستریدیوم بوتولینوم تیپ A در خارج از کشور هستند و در بازار ایران موجود می باشند شامل:

تصویر انواع ژل بوتاکس مارک دیستون را می بینید. زمینه تصویر طوسی کدر می باشد کیفیت بوتاکس دستون خوب است

انواع بوتاکس ایرانی دیستون

انواع بوتاکس دیستون

بوتاکس ایرانی دیستون تا اینجای کار ، دو محصول به بازار عرضه کرده که در کاربرد های و ظرفیت های مختاف بسیار پاسخگو بوده است برای نیزهای ما . در ادامه به این دو محصول تولیدی ایمن واکسن خواهیم پرداخت .

جعبه آمپول دیستون 500 با ویال آن را می بینید. زمینه تصویر طوسی کدر می باشد

دیستون بوتاکس 500 واحدی در بازار

بوتاکس دیستون ۵۰۰ واحدی

بوتاکس دیستون 500 واحدی بوتولینوم توکسین نوع A یک نوع پودر لئوفیلیزه تزریقی است. در هر جعبه دیستون یک  ویال دیستون ۵۰۰ + حلال سدیم کلراید ۰٫۹ در صد  و  بروشور یا راهنمای استفاده قرار داده شده است.  شرایط نگهداری این محصول  ۲ تا ۸ درجه سانتیگراد می باشد.

بوتاکس دیستون 300 واحدی به همراه ویال آن را می بینید. زمینه تصویر طوسی کدر می باشد

بوتاکس دیستون ۳۰۰ واحدی

بوتاکس دیستون 300 واحدی بوتولینوم توکسین نوع A  به صورت پودر لئوفیلیزه تزریقی است. در هر جعبه از یک دیستون سیصد واحدی یک ویال دیستون ۳۰۰ میلی لیتری  + حلال سدیم کلراید ۰٫۹% به همراه بروشور وجود دارد.

راهنمای خرید بوتاکس دیستون ایرانی

با خرید بوتاکس ایرانی دیستون میتوانید از حصول نتیجه عالی در عمل تزریق بوتاکس اطمینان حاصل نمایید. قیمت بوتاکس دیستون بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد. با توجه به این نکته که این برند بوتاکس در کشورمان ایران ساخته می شود ، بسیاری از هزینه های مربوط به واردات آن حذف می شود و نسبت به بسیاری از رقبای خود با کیفیت تقریبا مشابه ، ارزان تر است. هرچقدر میزان مصرفی این بوتاکس در نواحی مختلف صورت بیشتر شود هزینه آن بالاتر می رود.

به عنوان مثال استفاده این ماده در کل صورت و گردن نسبت به استفاده آن در ناحیه پیشانی یا رفع خطوط اخم گرانتر است. یا مثلا استفاده های درمانی دیسپورت بوتاکس برای درمان میگرن و تعریق بیش از حد زیر بغل نسبتاً گران است. همچنین هزینه استفاده آن برای لیفت ابرو بسیار گرانتر از بقیه نواحی صورت می باشد.

قیمت بوتاکس مصپورت و دیستون با توجه به اینکه در داخل کشور تولید می شود از قیمت بوتاکس دیسپورت انگلیسی و قیمت بوتاکس نورونوکس کره ای پایین تر است.

ماندگاری بوتاکس دیستون

بسته به مقدار واحدی که در ناحیه تزریق استفاده می شود همچنین ناحیه هدف و کاربرد استفاد از دیستون ، تاثیر و ماندگاری این بوتاکس می تواند متفاوت باشد .

تقریبا تا 2 الی 6 ماه پس از تزریق دوام و ماندگاری خود را حفظ کند. همچنین شروع پدیدار شدن اثرات و تغییرات پس از تزریق ، بین 3 الی 10 روز می باشد.

شرایط نگهداری دیستون تا قبل از مصرف

محصول قبل از ترکیب شدن باید در دمای 2 الی 8 درجه سانتیگراد نگهداری شود و در جای خشک و ثابت بدون ضربه خوردگی و لرزش نگهداری شود. همچنین از قرار دادن محصول در شرایط خیلی گرم یا خیلی سرد نزدیک به فریز شدن جداً خودداری شود.

هیات تحریریه نوآوران سلامت

با آرزوی سلامتی و سربلندی مردم سرافراز ایران

ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020