درباره نوآوران سلامت بیشتر بدانید

تیم نوآوران سلامت با بیست سال تجربه فعالیت در تامین تجهیزات پزشکی و لوازم و مواد مصرفی کلینیکی ، تسهیل در خرید مطمئن و سریع کالاهای درمانی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را رسالت خود قرار داده است. یکی از ارزش های نهادی ما ارائه مقالات کاربردی روز دنیا و ارتقای سطح دانش کاربران در عرصه سلامت می باشد تا بتوانیم گامی هرچند کوچک در بالا بردن سطح  کیفی زندگی مردم ایران سرافراز برداریم.

تیم نوآوران سلامت با پشتوانه بیست ساله در عرصه سلامت و تامین تجهیزات پزشکی و لوازم و مواد مصرفی کلینیکی قدم در دنیای مجازی گذاشته است. هدف از ساخت وبسایت نوآوران سلامت ایجاد مرجعی مطمئن و تخصصی جهت بررسی و خرید ملزومات و تجهیزات مورد نیاز کلینیک های درمانی و پزشکان می باشد.

یکی از ارزش های نهادی تیم نوآوران سلامت ارائه مقالات کاربردی روز دنیا و بالا بردن سطح دانش کاربران در عرصه سلامت می باشد تا بتوانیم گام هرچند  کوچکی در بالا بردن سطح  کیفی زندگی ایرانیان سرافراز برداریم.

رسالت ما علاوه بر بالابردن سطح دانش مصرف کنندگان ، تسهیل در تامین مطمئن و سریع تجهیزات و ملزومات پزشکی و درمانی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت است.

خریـداران محترم می توانند به سرعـت با اطمینان کامل در هر زمـان و مکـان به بازاری گسترده با طیف وسیعی از اطـلاعات محصـولات به همراه آخـرین تخفیفات با تضمین بهترین قیمت و کیفیت به فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی نوآوران سلامت مراجعه نمایند و اطلاعات فنی و قیمتی کالای انتخابی خود را درسریع ترین زمان ممکن به صورت آنلاین دریافت نمایند.

نوآوران سلامت با پشتیبانی شبانه روزی خود سعی در خدمات رسانی هر چه بهتر به پزشکان و کادر درمان داشته همپنین در نوآوران سلامت این امکان فراهم هست که  مشتریان گرامی در سراسر ایران سرافراز، محصولات مورد نظر خود سفارش داده تا در اسرع وقت در اختیارشان قرار گیرد.

باشگاه پزشکان نوآوران سلامت

باشگاه پزشکان نوآوران سلامت فضایی برای هم اندیشی و ارتباط دوسویه بین پزشکان و کاربران سایت است.

کاربران می توانند برای رفع نیاز های درمانی و پزشکی خود در بین پزشکان حاضر در باشگاه براساس تخصص ، حرفه و شهر محل فعالیت جستجو نموده و اطلاعات پزشک مورد نظر را مشاهده نمایند.

در صفحه شخصی پزشک نظرات سایر افراد نیز در دسترس کاربران است که در صورت تمایل با پزشک مورد نظر خود ارتباط برقرار نمایند.

عملکرد این باشگاه به صورت هدفمند بوده و تیم نوآوران سلامت امیدوار است تا بتواند با برگزاری کارگاه های آموزشی منسجم برای اعضای باشگاه  در راستای آشنایی اعضا با تجهیزات و روش های نوین درمانی گام بردارد.

در این بخش کاربران سایت می توانند با پزشکانی که مشخصات خود را در باشگاه پزشکان نوآوران سلامت ثبت نموده اند ارتباط برقرار نمایند. درمان جویان محترم می توانند بر اساس تخصص و حرفه پزشک و شهر محل زندگی ، پزشک معالج مورد نظر خود را جستجو نمایند.

اطلاعات حرفه ای ، گالری تصاویر و راه های ارتباطی هر یک از پزشکان در صفحه شخصی ایشان در دسترس درمان جویان قرار می گیرد. همچنین افراد می توانند نظرات خود را در مورد پزشک در صفحه شخصی او ثبت نموده و نظرات سایر افراد در مورد پزشک مورد نظر را مطالعه نمایند.

درمان جویان محترم در نظر داشته باشند اطلاعات وارد شده در صفحه شخصی پزشکان محترم توسط پزشک وارد شده و سایت نوآوران سلامت مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات وارد شده ندارد.

مجموعه نوآوران سلامت تمرکز خود را بر کسب رضایت حداکثری کاربران و مشتریان از طریق ایجاد تجربه جدیدی از خرید لذت بخش قرار داده است و در همین راستا به اصول زیر پایبند است:

  • اصل احترام ، اخلاق و اعتماد را در روابط خود رعایت می کنیم.
  • حافظ منافع مشتریانمان هستیم و همواره برای تحقق و ارتقای آن تلاش می کنیم.
  • برای افزایش بهره وری سازمانی از ساختاری روان، کارآمد و چابک بهره ببریم.
  • در تلاش برای ارایه کالاها و خدماتی متمایز و پاسخگویی و احترام به همه مشتریان و نیازهایشان هستیم.
  • برای انجام صحیح کارها در نوآوران سلامت از به روز ترین دانش ها استفاده و از ایده های جدید برای بهبود روش ها استقبال می کنیم.
  • با ایجاد محیط حرفه ای و شاداب و آموزش مستمر کارکنان، تجربه ای تکرار نشدنی را برای اعضای تیم خلق می کنیم.
  • ما به ارزش های نهادی خود پایبندیم و مسئولیت های اجتماعی مان را فراموش نمی کنیم و بخشی فعال برای حمایت مردم ایران سرافراز هستیم.
ضمانت اصل بودن کالا
ارسال سریع
بسته بندی سلامت
مشاوره و پشتیبانی

نوآوران سلامت سربلندی مردم ایران سرافراز را آرزو دارد ©2020